Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepotrebujem sex

Príspevok v téme: Nepotrebujem sex
1karina1

Dlho som zvažovala či sem napísať či nenapísať. Je to aj trošku trápne, keď žijeme v dobe, že kde sa človek pozrie, všade samá nahota a sex.

Nie som žiadna puritánka ani babka, mám 38 rokov, a hoci máme s partnerom dve deti, a v mladosti to bolo po sexuálnej stránke divoké :) cítim a viem, že ten sex mi nejak nechýba.

A som si úplne istá, že keby som aj mala iného chlapa, po čase by ma to prešlo. Teda chuť na milovanie.

Odjakživa to tak so mnou bolo. Najprv neskutočný chtíč, vzrušenie, chuť. Po cca dvoch rokoch stop. Raz za pol roka bolo na mňa veľa.

Pritom partnerov som naozaj mala rada, bolo tam všetko. Okrem sexu,pravda, ktorý im postupne začal chýbať. Zas nebolo ich veľa, pred terajším a založením rodiny dvaja.

Nechcem navštíviť poradňu, pretože mne ten sex proste nechýba tak načo? Partner ak naznačí nespokojnosť, tak to milovanie nejak prežijem a zas je chvíľu pokoj.

Viem, že to vyznieva sebecky, ale nie som sebecká, viem človeku dať srdce na dlani som normálna obetavá žena a matka, ktorá svoju rodinu miluje..Len nemiluje milovanie.

Je to taká hrozná chyba?? Je tu ešte niekto s takýmto "postihnutím"?

Nechcem partnera stratiť, no sú chvíle kedy sa za nič na svete nemienim hrať na vzrušenú ženu vzdychajúcu v jeho náručí..Príde mi to, že z neho robím idiota a je mi to celé ľúto :(

dvojpes

pises to, ako keby to bola nejaka rarita :)
ale podla mna je to u zien uplne normalne a bezne.

mudrejsi alebo akcnejsi muzi to riesia milenkami, hlupejsi alebo pohodlnejsi muzi platenymi sluzbami a romantici rozvodom.

no a samozrejme su aj taki, co sa prisposobia, lebo zas plati aj to, ze:
"sex je pre deti, dospeli si vypiju"

Žužova

To je teda rada že nech si najde nejaku inu,najlepšie kamaratku na vytrty.. preboha to čo je za moralku...
No je to voči tvojhmu mužovi dosť blbé,..skušala si nejaké zmeny,metody ako si privolať chuť ? ono asi jediné čo ti ostáva je premáhať s anasilu no,ak ccheš aby bol šťastný..ale viac šťastný by bol zrejme keby má partnerku ktorá by to ozaj chcela a tužila po ňom.... je to ťažké takto,zase nieje vzťah len o sexe... ale je velmi dôležitý a raz za pol roka je ozaj málinko :/

sususu

karina - preco myslis si ze je to tak? Zmenil sa tvoj manzel, al. pribral? Nestara sa o seba, nevonia sa atd??? Nechapem to..ja si len predstavim svojho priatela a uz ho chcem... ja mam zase zvyseny sexualny chtic..ale pracujem na tom...dost mi tu ludia pohohli svojimi pohladmi...ale skus si predstavovat veci ako sa bozkavate prvy krat...napr. alebo ze ste sa prave spoznali, ze je to niekto koho nepoznas to tiez asi pomaha ako navodenie chute, potrebujes asi vzrusenie a zmenu. Vsetko je v nasich hlavach :-)

suineg

ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí, ale zase 1x za pol roka to je myslím si extrém, muž je zjavne diskriminovaný, pokiaľ nemá rovnako fyziologické potreby.
Vyzeráš byť v pohode, dovoľ mu ak bude mať výhrady žiť sexuálne aj s inou ženou a budeš mať naďalej pohodový vzťah inak po čase utečie.
Najlepšie nejakú kamoškou, ktorá je protipól teba, aspoň to budeš mať pod dohľadom.

dalsi

Filip TT - tak to si vedla. Niektore zeny sa mozu chciet mojkat, masirovat - ale ten sex im moze byt stale neprijemny. No a chlapa to bavit stale nebude masirovat, vzrusovat sa a potom nic...

Nieco take by mala zena vopred muzovi povedat, lebo je to ako podraz vo vztahu.

Prezyvka055

Tak su vztahy ked chlap ma este milenku. Pokial vam to takto vyhovuje obidvom ze tvoj chlap bude sexovat s inou a zit s tebou tak sa to da. Chlap tak vie fungovat.

pistek

Filip. Cital si ju pozorne? Tak isto si si vsimol, ze toto sa u nej opakovalo u kazdeho jedneho partnera. Citujem: "Odjakživa to tak so mnou bolo. Najprv neskutočný chtíč, vzrušenie, chuť. Po cca dvoch rokoch stop. Raz za pol roka bolo na mňa veľa."

Filip TT

Pistek a o com by to bolo? Karin pisala, ze ked manzel naznaci nespokojnost, ona mu vyhovie a nejak to milovanie prezije.

Naznacovat nespokojnost nie je dobry sposob - manzel tym dosiahne presne to, co Karin napisala, ze sa obetuje a to milovanie nejak vydrzi.

Lepsie je, ked manzel vzbudi v manzelke tuzbu. Získa ju pre to milovanie. Ak má Karin rada nežnosti, určite sa získať dá.

pistek

Filip, myslim, ze tu je to o inom.. Nie o tom, zeby sa on nesnazil, neusiloval, nemal snahu, nerobil to co ty pises a radis, atd

pistek

Karin. Ja som v realnom zivote single. Zatial ma nikto nenechal, nezdupkal ako mi pises, aj ked to je vedlajsie. A keby som nevedela, ze vztah je aj o inom, tak by som ti predtym nepisala, ze okrem milovania sexu su vo vztahu dolezite: laska, pomahanie si, vzajomna ucta respekt dovera vernost oddanost tolerancia atd atd - ale ty si vyberas len to co chces a co sa ti hodi. Nehodnot ma. Chcela si pocut nazory. Ja som ho vyslovila a myslim, ze som ta nijak neurazala, nezhadzovala. Ani to nemam v povahe inym robit zle, urazat ich. Ale sama si napisala, ze ak ti partner naznaci nespokojnost, tak to milovanie nejak prezijes a zas mas chvilu pokoj. To, ze sem pises, si nieco uvedomujes.. Odpovedz si vsak sama ze CO, lebo ma zas budes chytat za slovicka atd

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepotrebujem sex - Fórum - ZDRAVIE.sk