Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TK Holter - nemeria

Príspevok v téme: TK Holter - nemeria
krowky

Zdravím,

doktorovi už o domto čase asi nezavolám ale posledné dve hodiny proste nemeria holter tlak, buď nafúkne manžetu, 3x dofúkne a splasne s pípaním alebo v čase kedy by mal merať len zapípa a na prístroji vyskočí E. Skúšal som v tom čase kedy by malo merať ležať, sedieť, ruku mať vyššie, nižšie, nič nepomohlo. Dosť ma to šťve lebo zrovna po záťaži mi ani raz neodmeralo tlak takže celé toto moje 24 hodinové vyšetrenie bude prd platné.

krowky

Mam zatial neidentifikovatelne zdravotne problemy, tak aj zataz musi byt striedma, pretoze sa nevie co presne mi je tak zase sa nechcem odpalit pri vysetrovani len preto ze opakovane zlyha holter. Nehovoriac o tom ze po fyzickej zatazy sa mi stupnuju zavrate.

Kobra, preklepy su detail ;)

krowky

No asi pol hodinu po tom ako som to tu napísal začal merať normálne, škoda že chýba zrovna tá časť po záťaži organizmu ... snád aspoň EKG zápis bude v norme.

Ale díky za radu, absolútne mi nenapadlo volať na interku do nemocnice, hlava dutá som...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TK Holter - nemeria - Fórum - ZDRAVIE.sk