ACC a prechladnutie

Príspevok v téme: ACC a prechladnutie
Nick44

Zdravim, myslite, ze ACC Long pomaha aj pri obycajnom prechladnuti? Lebo v pribalovom letaku sa pisu vselijake ochorenia vratane chripky, ale prechladnutie tam nie je a ja to mam uz 4 dni po 600 mg + 1-2 gramy vitaminu C denne a aj ked stale trochu vykasliavam hlien, stale mi to neprechadza. Dakujem za nazory.

RNG

Problem s hlienami je ten, ze ked su prilis huste, tak ich nemozu z pluc a priedusiek cilia vynasat von. A ked tam uplne zaschnu, tak tam ta nakaza zostava donekonecna, tj mikroby aj ich jedovate vylucky. Takze hlieny treba riedit, ci uz NAC, serrapaptazou alebo jednoducho pobytom v blizo 100% vlhkosti.
Bezne sa to robi naparovanim alebo inhalatormi.

Nick44

A co ak ACC prilis rozriedi hlieny a tak sa nedostatocne odplavuju mikroby? Ci je to blbost a takto to nefunguje?

Mimochodom ospravedlnujem sa, ze je tu tato tema 3-krat. Napisal som to len raz, nejak blbne forum.

cuketka

Môžeš ešte skúsiť ACC 1200mg/deň. ACC rozpúšťa hlieny a pôsobí antioxidačne, tým budú hlieny redšie a pôjdu ľahšie von. Inou možnosťou je Sinupret, buď kvapky alebo Sinupret forte tbl. Tiež uľahčujú vykašliavanie a uvoľňovanie dutín. Prípadne kvapky z pelargónie Kaloba, šalviu na dezinfekciu hrdla, betaglukány, rakytník,...