Fitko a implantaty pod svalom

Príspevok v téme: Fitko a implantaty pod svalom
Martina210

Cawte kocky.Chcela by som sa podelit o moj problem.Mam silikonove prsia pod svalom viac ako 2 roky.Pred mesiacom som zacala chodit do fitka zhruba necele 3 tyzdne, potom som prestala, lebo som mala taky neprijemny pocit v pravom prsniku akoby sem tam pichnutie, zabolenie :-( Cvicila som iba spodnu cast tela.A este brucho na takom stroji co sa zapoja aj ruky.Nedavala som si tazke zavazie zhruba 5-10 kg.No a myslim si ze prave to to sposobilo.Neviem ci sa mi nenatiahol trosku sval lebo citim aj presne na tej strane pravej pod lopatkou na chrbte bolest.Som pretazila aj prsny sval asi....hm :-( Dufam ze to nie je nic vazne.Prsnik je inak ok, nevyteka mi nic z bradavky, na pritlacenie neboli.Stalo sa nieco take niektorej z vas? Som sa objednala na sono pre istotu.Chodite aj vy na prehliadky sonografiu tie co mate implose?myslite ze to ukaze vsetko,cele prso dokladne?

Martina210

Ja nie som ziadna fitneska, par krat som zasla do fitka aby som si trosku vyformovala zadok, nohy.Tie co maju problemy tak surovo a dlhodobo cvicili.Vies kolko matiek s implosmi maju male deti ktore dennodenne dvihaju na ruky? A kopu je takych co su cerstvo po opke, to si neviem ani predstavit tie bolesti.

odpovedam

Vela nasich fitnessiek doplatilo na implantat pod svalom, tak chodia na rekonstrukcie a nedavaju silikon pod sval, ale zlazu. Prave kvoli problemom pri cviceni. Jednak mavali bolesti a jednak sa im prsniky posuvali viac od seba. Cize napokon to zacinalo vyzerat velmi neesteticky. Je mozne, ze si narazila na rovnaky prolem.