Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muzi! Ake zeny vas pritahuju?

grg

pre mna je dolezita osobnost. ano musi tam byt najprv fyzicka zivocisna pritazlivost. preto nemam rad internetove zoznamovanie. ale ja mam siroky vyber a nebazirujem na typu vysportovana postava, velke cecky. dolezite je to co je trvale. jedine to sa da povazovat za stabilny zaklad vztahu. vsetko ostatne je pominutelne. cecky ovisnu, aj osobnost sa moze ciastocne trochu menit, vyvijat nejakym smerom, ale jadro osobnosti sa nemeni. aspon taka je moja skusenost.
jedine na tom ma pre mna zmysel postavit vztah pretoze akonahle by som dal na piedestal nieco ine tak to vsetko je lahko pominutelne. to samozrejme neznamena ze to nie je dolezite. na zaciatku sa musime jeden druhemu fyzicky pacit a preco v tom nepokracovat staranim sa o seba ? zit zo vzduchu tiez nemozeme takze aj zarabanie penazi je dolezite. ale neda sa na tychto veciach stavat lebo su to vrtkave zaklady. clovek starne, moze ochoriet, o pracu tiez moze prist, penazi nemusi byt vzdy dostatok, nedari sa v zivote stale rovnako. takze na prezitie s druhym clovekom su pre mna zasadne osobnostne crty. potom sa daju vydrzat aj burky a vztah sa pri nich hned nezruti.
ja si myslim ze preto niektorym ludom vztah vydrzi a inym nie. lebo si osobnostne rozumeju. ti druhi stavaju na vrtkavych zakladoch a mam dojem ze taky je dnes trend.

xen

presne oci su zrkadlom do duse.
viem vsak o jednej lekarke ze nosi farebne sosovky umele aby mala uhrancivy pohlad. Su drahe ale lekarka si to moze dovolit.
lenze je to klamstvo tak ako silikonove prsia a ja mam rad pravost a prirodzenost.

Mesačný princ

V očiach vidieť všetko, niekto to vie a niekto nie. Ak nevidím oči, ako keby som nevidel ľudskú bytosť.
A aj u človeka, ktorý je slepý sa dá vyčítať z očí všetko

Formen

Také čo sú samé sebou, nie sú namyslené a ich komunikácia neobsahuje iba ohováranie iných a sťažovanie sa. A myslím, že je lepšie spoznať osobu z očí do očí lepšie si tak človek sadne môže si z niekým písať mesiace ale ked sa stretnú a neni tam vzájomná príťažlivosť tak to nebude mať dobrý priebeh. A vzhľadom také okolo 170 cm a priemernej postavy kde ju je aj začo chytiť ale nie až príliš :)

Mesačný princ

Úplne stačí pohľad do očí. Ja si všímam v prvom rade oči. U kohokoľvek a podľa toho s ním buď komunikujem alebo nie. V očiach je vidieť všetko.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muzi! Ake zeny vas pritahuju? - Fórum - ZDRAVIE.sk