Liecebna Pezinok

Ema Violet

Moja skusenost so svojpomockou je vyborna, mozem len doporucit. Chodim na OA skupinu, kazdy pondelok 19:00 na Cukrovej 4, zvoncek kancelaria/2.poschodie.

Som ochotna sa s niekym predom dohodnut a odprevadit niekoho na miting, ak to bude potrebovat. Skupina funguje na baze dobrovolnosti, jedina podmienka clenstva je tuzba prestat nutkavo jest.

Ema

ema.violet@gmail.com

ivka227

ja som tam bola. Nechcem nikoho urazat ale ked som videla tie pripady bolo mi zle a prefackalo ma to hned. Navyse je to spojene s depresivnymi pacientmi a oni su padnuty na hlavu. Aspon co ja som mala. Po par dnoch som utiekla na revers kade lahsie a bola som zdrava

katieK

Ahoj ja som tam bola niekolkokrat,tiež som sa liecila na anorexiu a pred tromi mesiacmi som odtial vysla...a stalr bojujem s nou...Podla mojho nazoru je tam dobre ako komu to vyhovuje ja som bola spokojna a vyhovovalo mi to tam,keď spolupracujes tak nieje problem ,sestricky su tam užasne,psychologicky,doktorky. Je tam istý režim pre nás dievčata s PPP ale to sa dozvies vsetko tam a prvy tyžden maš adaptacny aby si sa tam s tym všetkym oboznámila a tak...