Ako ziskam spat ex?

m8

fakt sa nemas coho bat, oni raz dospeju a vtedy preglgnu, aha, ta baba bola omnoho dalej od nas...

ale ak sa bojis, trva to, nez na to pridu :)...zablokuj to vsetko, odkial to ide..

oni budu tarat ,,aaa, si frajer, zlomil si ju....

kasli na to...

ide o tvoje dobro..ich myslienky nerobia tebe dobre...

ani tvoj byvaly to s tebou evidentne dobre nemysli...

pokial si naozaj vyspela a vydrzis, urob tak, ako som pisala predtym..

ale podla mna si silna holka, ked si zvladla ignorovat..

srdiecku je smutno, ale to prejde, ruky prec od magora! :) ty si na prvom mieste teraz on za to nestoji, staraj sa o svoje stastie

m8

aha facebook..chapem ta...no a co ze facebook, to su nevyspeli idioti a ty bud nad vecou...nepis komenty (presne ako doteraz) zavolaj ked nebudu dvihat mozes, facebook prisposobit tak, aby sa prispevky od byvaleho a jeho kumpanov nedostavali k tebe a bodka...ich to potom prejde..naozaj...aj na facebooku existuju rozne druhy sikany a kadecoho...ludia mladucki sa nechaju vtiahnut tym dianim na tom fb..ale nerob to..aj oni raz budu mat povinnosti, zenu, rodiny....ak by sa dialo nieco okolo ich milovaneho, tiez by neriesili ci je to blbe kvoli komentu na fb volat alebo nie..nie je to hanba...si ho mala rada..preto volat mozes a on si raz tu hlavu bude buchat o stenu, ak z neho teda nevyrastie magor, co ma dost velky predpoklad..ty si osobnost, mas svoju hrdost, bud vazna, lebo pre teba to nebola hra ako pre toho byvaleho..mozno mu kamosi na prvypohlad fandia..ale mozno vdaka tebe, uvidia jeho detinskost a hlupsot :)

m8

si mala tomu kamosovi zavolat a povedat, ze ste rozideni, by ma zaujimalo co povie kamos, preco to posiela.... :)

a ked bude on posielat, normalne nabrusena zavlaj co ta otravuje a co chce

lallala33

Napr.. minule mi poslal fotku ako cvici.. ale aj to nebolo akoze z jeho fb.. ale z jeho kamarata.. a napisal tam ze aha matej cvici :) a pytal sa ma na nazor ze ako vyzera e ja slm to ignoro ala

m8

no ono to este zaboli, netreba na to zbytocne spominat, bez von s kamoskami, zabavaj sa, chod si zabehat, zacvicit, ked ti bude tazko, nebud sama, hlavne stale s niekym komunikuj, mas net ked sa ti nikam von nechce..ono to casom prejde. nestoji za to, aby si sa trapila :) fakt...je to este decko, to sa nerobi, tak ako to spravil. a aj ked mozno aj ty citis vinu..su to uz tri mesiace..sprava sa nelogicky tym, ze ti posiela fotky kamosov..on nebude celkom ok..mozno zatial kym je decko..mozno ale z toho nevyrastie a bude z neho riadny magor..nelutuj...uzivaj si slobodu :) buduj seba :) nech si krasna a usmiata :)

lallala33

M8
myslis? A ako sa mam cez to preniest? Vsetci vravia ze este bude lutovat to ze sa zacal spravat ako frajer a kaslal na mna :/