Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stitna zlaza

Príspevok v téme: Stitna zlaza
Didi1230

Ahojte asi pred dvoma rokmi mi zistili zvysenu founkciu stitnej zlazy liecim sa thyrozolom pol tabletky na den ale problem je v tom ze stale pocitujem priznaky ako busenie srdca, rychlo sa zadycham pri namahe picha ma pri srdci atd. na poslednej kontrole som bola pred pol rokom a hovoria mi, ze vsetko je v poriadku tak potom neviem ci je to normalne ma to este niekto tak ? neviem ci hladat pricinu niekde inde alebo to ma tak byt nemozem si casto dovolit chodit do lekara kedze zijem v USA a je to tu strasne drahe

lombardo1981

To ťažko povedať, či to súvisí s hyper. Je dosť možné, že áno. Ale samozrejme nemusí.
Mne na palpitáce a tachykardiu pomáhalo pitie čaju zo srdcovníka (po anglicky motherwort). Ale ja mám diagnostikovanú tachykardiu, nie hyper. Pila som ho 3x denne.
A pokiaľ viem, tak na hyper je veľmi dobrý zbehovec plazivý (po anglicky bugleweed). Prospešná by mohla byť aj medovka lekárska (po anglicky lemon balm). Obe utlmujú zvýšenú činnosť štítnej žľazy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stitna zlaza - Fórum - ZDRAVIE.sk