Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťah na diaľku

Príspevok v téme: Vzťah na diaľku
lucrecia21

ahojte. chcela by som sa vás opýtať a poradiť, či má vzťah na diaľku zmysel. sme spolu vyše 2 mesiacov a vidíme sa hrozne málo. cez prázdniny mal voľno v škole, ale pracoval, ja pracujem tiež a sme od seba vyše 30 km, takže ani tam sme spolu veľmi neboli a videli sme sa tak 2x do týždňa. a teraz ide na internát, čo budeme od seba ešte ďalej a už to bude čiste len o piatku a sobote, pri čom piatok bude ešte pre oboch pracovný. veľmi mi chýba a dosť \"zle\" to znášame tú diaľku. teraz napr nám to vyšlo tak, že sa cez víkend neuvidíme, lebo niečo dôležité mám a on zas na ďalší víkend niečo má. takže sa nebudeme vidieť vyše 2 a pol týždňa. a už teraz neviem ako to zvládneme. neviem, zaľúbila som sa, ale nechcem aby tento vzťah bol pre oboch viac trápenie a radosť. máte nejaké podobné skúsenosti? ako to dopadlo? ďakujem za postrehy :)

shayleen

30 km este nie je vzťah na diaľku ja som mal vzťah na diaľku a medzi nami bolo vyše 200 km! To by som už nazvala vzťahom na diaľku. Sme si volali každý deň a stretávali len vykendy no len keď bolo možné ale oto viacej sme sa na seba tešili ale užívali si 3 dní naplno ;)

luciana98562

vzťah na diaľku sa musí časom niekam posunúť ak sa neposunie ľudia sa rozídu..moja osobná skúsenosť je to straaašne o kompromisoch a o tom čo najskor si sadnúť porozprávať sa a vybaviť vlastné bývanie pretože inak to nemá význam...časom ked nebudete spolu tak sa vám to rozpadne..čim skor to vyriešite tým lepšie pre vás...ja som to nechavala na dialku pridlho neriešila som bývanie a potom sme sa rozišli..

Zlamic

Kedysi zeny cakali na muzov aj roky, kym sa vratili domov, ci uz z vojny, alebo pracovne. Dnes su ludia neskutocne pohodlnni, lenivi, nedokazu nic obetovat, aby nieco ziskali, nic vydrzat, na nicom pracovat. Najst cloveka, ktory sa k vam hodi je dost zlozite a aj keby bol z druheho konca sveta a nevideli ste sa aj rok, tak to zmysel ma. Za ten cas sa z vas aspon stanu lepsi a silnejsi ludia a partneri, jeden pre druheho.

ewelin2828

30 km podľa mňa nie je žiadna prekážka ;)...my sme s priateľom fungovali 5 rokov na trošku inú diaľku, skoro 200 km....autom cesta trvala skoro 3 hodiny, ale autobusom som ja za ním musela cestovať aj s prestupmi niekedy 7 hodín...a vydržalo nám to dodnes...už vyše dvoch rokov zdieľame spoločnú domácnosť....takže dá sa to, keď sa chce a chcú to obaja ;) samozrejme nie vždy to bolo ľahké (niekedy sme nevideli aj 6 týždňov), ale prežili sme to :)

sasasasasa

30km je nič, keby chcel tak to dá aj na bicykli. Busom si tam raz dva a nie je to ani drahé, kľudne môže zabehnúť aj cez týždeň. 30km nie je vzťah na diaľku. Však využívajte moderné komunikačné prostriedky - maily, sms, mobil, skype, mobilné app ... a ani to veľa nestojí. Je to ale o chcení obidvoch.

Prezyvka055

dialka? ta dialka je 30min cesta autom alebo 45min cesta busom

ja som poznal pary co sa stretavali raz za dva tyzdne a pohoda.

Mimochodom vo vacsom meste napriklad vieden mnichov tokio potrebujes viac ako hodinu aby si sa dostal z jedneho konca mesta na druhy. Tak to ma skoro vacsina vztah na dialku podla tej tvojej definicie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzťah na diaľku - Fórum - ZDRAVIE.sk