Prečo musím podvádzať mužov?

sob rudolf

Mesačný princ, ale už ste rozvedení. Niekto možno problémy vo vzťahu nevie riešiť rozchodom/rozvodom, radšej vo vzťahu zostáva a vyhľadáva úlety typu nevera. Nevravím, že je to dobré, len možné.

Mesačný princ

Nemusíš nič, moja manželka bola pre mňa všetkým až do momentu, kedy sme si prestali rozumieť a kedy sme pochopili, že si navzájom len ubližujeme. Stále ju milujem, napriek tomu, že sme rozvedení a nekomunikujeme spolu tak ju milujem. Prečo ľudia podvádzajú?

Vo vzťahu by mali fungovať 4 základné názorové zhody

1. rodina
2. voľný čas
3. intimita
4. komunikácia

Ak je niektorá z týchto oblastí narušená, tak vzťah krachuje a stáva sa nefunkčným aj v ostatných oblastiach. A čo znamená nefunkčný vzťah? Opravovať ho má cenu len vtedy ak...ak to jednoducho túžia spraviť obaja.

nefunkčný vzťah, nemožnosť opravy, znamená rozchod ale strach z rozchodu býva veľký a tobôž si to uvedomiť, či priznať, hlavne to svoje zlyhanie. Vždy za rozpad vzťahu môžu obaja partneri.

Ak sa niekto nachádza v takomto vzťahu tak podvedie aj keby mal akékoľvek morálne zásady. Ak sa naskytne príležitosť a ocitne sa v situácií, ktoré mu to poskytne tak málokto odolá.

A je to vôbec nevera, je to podvod voči tomu druhému?
To už sa nepýtajte, na to odpovedať neviem. Viem len jedno, ak niekto podvádza tak mu partner nevyhovuje a je to sčasti aj jeho chyba.

No nikdy by som neobhajoval neveru a ani ju neobhajujem, len píšem to, čo si myslím.

Mesačný princ

Vo fungujúcom vzťahu neexistuje aby niečo také existovalo. Nikdy som nemal nutkanie svojej manželke niečo také spraviť. Nikdy a to myslím smrteľne vážne.

Záleží to od človeka hlavne. Ako si on sám nastaví hodnoty.

thajko

Ako ja mám iba 21 a som gay a doteraz som nemal ani len vzťah ale už len z princípu a morálky by som niekoho nedokázal podviesť. Ja mám zásadu, ak by som do takého niečoho chcel ísť tak najprv by som nejaký spôsobom musel poriešiť aktuálny vzťah. Buď ho zachrániť alebo sa rozísť a nie niekoho podvádzať. Ak chceš niekoho podvádzať bu je to psychického dôvodu alebo je vo vašom vzťahu niečo zlé a preto by si namiesto podvádzania mala problémy riešiť a nezakladať si stále na nové a nové. Je na tebe či daného človeka miluješ ale mala by si byť aspoň k ľuďom v tomto fér.

kafe

na začiatku vzťahu sa dohodnite, že obaja môžete sexovať aj s inými ľuďmi a máš po "probléme". Hovorí sa tomu aj voľný vzťah.

sehrezada

Podla mna to robis z pomsty. Mozno Ti povedal ze dnes za tebou nepride, mozno k tebe nebol taky mily ako by si chcela a tak si sa mu chcela pomstit..urcite ti vypisuju rozni na fb tak si si povedala..."ja Ti ukazem" podla mna je to uplne logicke..sice nespravne riesenie ale viem o vela zenach co to robia. Mna to tiez niekedy napadne lebo je to prva zenska reakcia ale nerobim to... je Pravda ze som si takto par krat vysla s niekym ked som sa citila ze sa mi nedostal dostatocny zaujem od priatela ale nikdy som nedovolila toho druheho ani sa ma dotknut. Proste sa musime naucit robit ustupky vo vztahoch a akceptovat ze obcas chce byt sam. Aj ked my zeny s tym mame isty problem. :-(