Smola v zivote

Príspevok v téme: Smola v zivote
moli34

vsade kde sa pohnem mam smolu,vsade ,uz my z toho sbe a bojim sa odist z domu,velmi ma to nici,stavam sa voci vsetkym agesivna,lebo ma to trapi,ze preco prave je.to je taka smola ze vsetko co urobim a malo by to ucite vyjst na stopercent tak sa to pokazi.napiklad idem k doktorke ,po dlhom hladani ma niekto zobral ,lebo nik nebol ochotny ma zobrat aj ked mam na to pravo.cela stastna ze som u nej bola a dala my lieky a ze mam prist za mesiac,tak mesiac ubehol ako voda,skusim tam zavolat ze teda pridem vtedy a vtedy..a ona ze si mam najst niekoho ineho lebo doktorka odisla z fin.dovodov..domna palava ,stres,to by som nebola ja,ze to takto dopadne,tesila som sa zbytocne a takeho situacie su na denno dennom poriadku,ludia ja fakt uz nemozem ,niesom hlupa,viem ze neprehanam.lebo toto by vadilo kazdemu,stale smola smola a smola.co mam robit?co?alebo poviem este jeden pribeh bola som tiez objednana u doktorky a ona ma nezobrala lebo som si zevraj pomylila datum a ze ma nemozem zobrat a v cakarni iba 4 ludia,pekne ..chcem si kupit hent a akurat to tam neni.idem do doktorka a akurat ti povie ze mam zly den ,ze nikdy tolko ludi nemaju ze akurat dnes maju vela..ludia co my na toto poviete?velmi vela by som vedela rozpravat ale to jedine sukromnejsie..naozaj kto nezazije -neuveri.predstavte si ze vas nieco bavi,chcete nieco robyt a vas brzdi smola ,je to hrozny pocit,stale ma to brzdi!je to na porazenie,na infarkt!stale ked nieco chcem urobyt tak to nevichadza!!!stale!nechcem sa stazovat ale uz aj obycajne mlieko v obchode si nemozem kupit!myslite ze mam porobene?ja si mysllim ze ano,lebo toto co sa my deje nikto nechce uverit,nemam robotu lebo hento tamto..som v bludnom kruhu a stale smola smloa,akokeby niekto nechcem aby som sa mala dobre a mala v zivote stastie,lebo vie ze by som vela dokazala!bojujem,ale neviem ako to mam zlomit !chcem zit ale nie takto ze ma to stale prenasleduje ,na kazdom kroku co urobim!viem ze nie vsetko je vzdy ruzove,uvedomujem si to ,ale toto co sa mne robi ,to uz hanici z neuveritelnostou,fantaziou,alebo ako by som to nazvala,fakt neuveritelne!nikto my nechce pomoct nikto s tymto a hlavne neviem ako si ja mam s tym sama pomoct..kiezby niekto existoval a vedel ma pohopit..nebeiem sa priliz vazne,viem ze to co sa deje je fakt uz moc naozaj..neviem sa pohnut do zivota!stale ma to prenasleduje ako taky slizky had!

Hyden

Ahoj.
Ja Ti verím, lebo to mám podobné.
Kam sa pozriem, všade ma tá smola prenasleduje.
Len v skratke (lebo to by bolo na dlhé rozprávanie), či je to náš byt, moja práca, všeobecne peniaze a v neposlednom rade zdravie, v ničom sa nedarí.
A drísty typu "je to iba v hlave" alebo "všetko je len o psychike" neberiem.
Bojujem s tou smolou denno-denne, snažím sa na všetkom tom zlom vidieť aj to pozitívne ale tento prístup absolutne nezaberá.
Čo z toho keď sa mi aj niečo podarí, keď v zápätí sa stane niečo, čo to celé zhorší natoľko, že to je vpodstate ešte horšie ako predtým, než sa zadarilo.
Neprestávam bojovať, nevzdávam sa, snažím sa tomu nepodliehať ale už som z toho všetkého unavený.
Najhoršie je, že tá moja smola sa nejako prenáša aj na manželku a tým pádom sa jej rovnako nedarí, tak ako mne.
Preboha, veď toto už ani nieje život. To je živorenie alebo neustály boj o to aby ma tá smola nezadupala kdesi úplne na dno, alebo ako to celé nazvať.
Jediné čo nám smoliarom zostáva, asi, je bojovať s tým.
Nevzdávaj sa a bojuj. Držím Ti palce, snáď sa to raz zlepší.
Ja som to raz v živote vzdal, keď som bol ešte teenager, a chcel som to celé raz a navždy ukončiť. Lenže pri mojej smole mi ani to nevyšlo.
Vtedy som pochopil źe sa toho nezbavím a jediné čo mi zostáva je, bojovať s tým ako sa len dá.
Drž sa a veľa šťastia...

mario01471

moli34 :
A kvôli tomu že sa im to nedalo zaregistrovať si smutná ? Treba mať na háku a je ,je to banalita netreba si robiť z toho starosti a aj tak si sa nechcela zaregistrovať .

Moireal

Skus mozno najskor nejaku emocionalnu terapiu ako srt, eft alebo hoc aj hypnozu, ja ked si na to nasetrim, chcem to vyskusat. Niekedy treba totiz tej psychike pomoct a podporit ju aby sa zameriavala na dobre veci skor nez na zle.

moli34

ahoj,dnes v nemenovanom obchode sa my stala taka vec..kupovala som si vyrobky a po zaplateni sa ma spitala predavacka ci nechcem registraciu na vyrobky ja som povedala ze nie ale moja mama ze ano,ale dopadlo to velmi zle.tak nas zavolala sa reristrovat ku takom dotykovom displeji taky box a mali sme jej dat meno,adresu vsetko a ako sme jej to vraveli ona pisala tak z nicoho nic jej to proste neslo ten dotyk proste na potvrdenie,trapas hrozne zle som sa citila lebo zase JA..povedali ze este v zivote nikdy to nezazili,trosku nadavali a boli smutne ze nemohli pomoc zakaznikovy...a mne ide puknut brucho od uskosti,hlava od myslenia nad tym ze ja sa tej smoly nikdy nezbavim.uplna banalna vec a takto to je..naozaj ludia neprajem to nikomu je to strasne muky muky uskosti ,radsej zatvorena medzi stryrmi stenami ako prinasat vsade kam sa pohnem smolu,pretoze ma to vie nastvat a vie my to ublizit velmi,nemozem si pomoct,nikto my pomoct nechce..ludia niesom fakt prekliata???lebo toto je uz moc co sa deje moc moc..viem ze my neverite a hovorite si ze sak to nic niieje sak si domyslam namislam ,ale ludia keby ste prezivali kazdy den..nepochopite..prosim strsane o pomoc ci sa to nejko neda odrobit alebo ja neviem..

droopy

Natalka máš pravdu ze častokrát je to len v hlave a treba pozitívne myslieť a bla bla bla..... Ale niektorý ľudia majú bohužiaľ naozaj očividne neskutocnu smolu, to človek ani nnepochopí pokiaľ nezažije, alebo nemá takého človeka vo svojom okolí.

NatalkaBS

ludia vsetko je len v hlave .. ked vsade vidis ako sa ti deje len to zle, tak sa na to zameriavas a zacnes vidiet len to zle .. a tym viac zlasa ti deje .. ale ked si vsimnes aj vsetky pekne malickosti, co ti vychadzaju, tak si prestanes mysliet, ze sa ti smola vsade lepi na paty .. je to len o tom, kam zamerias svoj pohlad .. uplne vedome si zacni vsimat vsetky pekne malickosti a uvidis, ze sa ti zivot zmeni ..