Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vnutorná strana stehien

Príspevok v téme: Vnutorná strana stehien
Simona14

Mam 13 rokov, 157 cm a 55 cm obvod stehna...na moju vysku to je dost, co som citala baby o dost odomna vyssie maju mensie stehna, kazdy den spevnujem svoje telo pravidelnym posilvanim.Brusko ide pekne dole aj zadok je na dobrej ceste ...ale vnutorna strana stehiem? Na zaplakanie. Chcela by som poradit, nemam to v genoch, vyskusala som toho dost a nic. POMOC :(

Radoslava123

Ja som mávala tento istý problém. V podstate existujú iba tri možnosti, čo s ním. Po prvé, nosiť sukne, či dlhé pulóvre, ktoré túto časť tela zakryjú. Po druhé, schudnúť na konfekčnú veľkosť 34 - čo by znamenalo dopracovať sa k postave ani rici ani cici - vtedy odíde tuk aj z vnútorných stehien. No a po tretie dať si odsať tuk z tejto oblasti. Ja som tiež dosť cvičila na túto oblasť a nič. Diétu za účelom chudnutia som nedržala nikdy, nedokázala by som hladovať, lebo pre mňa je problém ísť ešte aj k lekárovi nalačno, vydržať po plombovaní zuba dve hodiny nejesť... Som strašný pažravec. No mám potravinové intolerancie a akonáhle som vyradila zo stravy mlieko a pšenicu, hmotnosť aj vez väčšej námahy išla dole a teraz nosím naozaj 34. Síce už nemám ani rici, ani cici, ale ani tie škaredé vnútorné stehná. Trochu tuku tam ešte je, ale už nemám ten problém, čo som mávala, že kúpim si džínsy a do troch mesiacov mám medzi nohami dieru na nich vydratú, že ich môžem vyhodiť. Lebo pri konfekčnej veľkosti 36 sa mi to ešte stávalo bežne a teraz už vôbec. Na liposukciu ísť nechcem a doposiaľ som o tom neuvažovala, ale myslím si, že práve pre takéto nešťastné prípady je určená. No ja sa cítim dobre v takom tele, aké teraz mám. A nehladujem. Nejem síce pšenicu a mlieko, ale jem veľa mäsa, zemiakov a ryže a dokážem alergény nahradiť inou stravou, ktorá ma zasýti. A že mám malé prsia, to ma netrápi, ja som aj tak nikdy žiadneho chlapa nechcela, nechcem a ani nebudem chcieť, lebo ja som skôr ten typ, ktorý túži po vzdelaní a nie ten typ, ktorý túži po sexe a chlastačkách, takže názory nejakých primitívnych nadržancov na ulici a ich komenty k pipenkám ma vôbec nezaujímajú. Ak sa im nepáčim kvôli malým prsiam, o to lepšie pre mňa, aspoň si ma nebudú všímať, aspoň sa nebudú na mňa pozerať a zamerajú svoju pozornosť na tie kozaté.

Miska33

no to by aj mňa zaujímalo tiež mám tento problém..cvičím zadok sa formuje aj bruško a vnutorna strana stehien nič.....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vnutorná strana stehien - Fórum - ZDRAVIE.sk