Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je toto vôbec možné alebo to vidím ja zle?

Príspevok v téme: Je toto vôbec možné alebo to vidím ja zle?
Mesačný princ

Dnes som sa rozhodol ísť do NR pozrieť moju kamarátku. Je chorá a má dve malé detičky, ktoré sú choré tiež. Tak som zo záhrady natrhal ovocie a išiel som poobede autobusom na otočku im to odniesť a aspoň ich pozdraviť. Všetko bolo ok. No keď som stál pred ich domom tak som dostal tieto sms...a teraz tomu veľmi nerozumiem... :( Som divný alebo?

,,Nemáš cit k nikomu len k sebe. Som matka dvoch malých detí čo potrebujú nepretržitú starostlivosť a som manželka a mám svoje povinnosti a obmedzenia. Som chorá a deti tiež. To teba netankuje, ty si pán slobodný čo môže kedy chce a čo chce. Nájdi si seberovnú, dojebávajte sa na takýchto hlúpostiach čo si vymyslíte. žite si svoje,,

,,Aj ja ďakujem tebe, že si ma znova dojebal. Už mi zmizni zo života egoista.,,

a to boli aj ďalšie...nechala ma tam stáť, tak som tam nechal ovocie a ponáhľal som sa na bus, lebo inak by som sa nedostal späť...

čo som mal spraviť inak??? Veľmi ma to dorazilo :(

Len chcem nestranný názor či som úplný debil a toto je bežné alebo to vidím dobre...ublížilo mi to totiž a nie málo...

dvojpes

nebud naivny, podla mna ta vyuziva na nejake vlastne ciele. mozno chce vzbudit ziarlivost u svojho muza, alebo ktovie.
zeny nie su zas tak naladove, ako sa tvaria, vacsinou je za ich reakciami nejaky plan, ktory muz velmi tazko odhadne.

usmevny_den

Nuž,veľmi málo informácií ohľadom ich vzťahu a komunikácie predtým, ako aj ohľadom toho čo dotyčný k danej VYDATEJ kamarátke cíti. Ako tu už niekto písal, priateľstvo medzi mužom a ženou je veľmi tenký ľad a nech už tú kamarátku vytočilo čokoľvek (tiež nevieme aký má vzťah ona k nemu, k manželovi a pod.), musím sa jej čisto vo všeobecnosti zastať, že pokiaľ sa nepoznáš osobne s jej manželom, tak je nanajvýš NEVHODNÉ navštevovať VYDATÚ ŽENU počas jeho neprítomnosti. že tomu celkom nerozumieš, ospravedlňuje to, že si ešte slobodný, ale myslím že tí čo sú v zväzku manželskom pochopia čo tým chcem povedať. A nejde o to, že by bol manžel žiarlivý debil alebo niečo podobné, ale takto sa to skrátka nerobí. Ani ja by som pred tú bránku nevyšla! A na tie smsky musela mať dôvod, bez vetra sa lístok nepohne a určite v tom nie si až tak nevinne ako sa prezentuješ a myslím, že v kútiku duše aj vieš skutočný dôvod prečo tak reagovala. Niečo mi tu nehraje. Toť môj názor.

jesenyvietor

na jednej strane to chce z tvojej strany trosku taktnosti a porozumenia pre to ze ma deti a manzela a este je teraz aj chora. mozno niektore veci ti ako slobodnemu nedochdzaju.
a na druhej strane bud trosku tvrdsi. neber si vsetko tak k srdcu a nebud taky placko. sory ze to napisem narovinu ale ked ta tu a tam citam posobis na mna strasne makko. tie zdrobneliny ktore stale pouzivas a ten makky submisivny prejav. neviem mozno si tak vychovany, mozno mas malo testostetornu a je to teda vrodene. ale este vzdy mozes zmenit svoj postoj svoje spravanie. myslim ze sa to da a aj by ti to prospelo. vies tak celkovo do zivota.
pre tych ktori by nechapali. nie nevysmievam sa mu nezhadzujem ho kvoli makkosti ale naopak snazim sa mu poradit aby sa trosku do zivota zocelil.

0vecka

ja som zazil podobne reakcie od niektorych zenskych.. si myslim ze niektore su velmi nal;adove a zrejme bola pozdrazdena...

Mesačný princ

No nasralo ma to, ublížilo mi to, tak som jej napísal, že tam nechávam ovocie a že jej ďakujem že ani nevyšla z domu. Neurobila to prvý raz. Niečo podobné som už zažil vtedy keď sme boli dohodnutí a neprišla. Aj to ma dosť vytočilo.

Ale tak nechajme to tak. Máte najskôr pravdu, bolo to oprávnené a debil som ja

Deria

Co znamena "dojebavajte sa na takychto hlupostiach..." Kto a na akych hlupostiach? Dalej "dakujem tebe, ze si ma znova dojebal. Uz mi zmizni zo zivota egoista."??? Znova dojebal chapem, ze si jej znova niecim ublizil. Nic ti to nehovori? Mozno si jej ublizil tak, ze o tom nevies? Preto som ti pisala, porozmyslaj, co ju mohlo tak zasiahnut. Som presvedcena, ze to nie je iba kvoli tomu, ze je chora a mala zlu naladu.

Mesačný princ

To naozaj takto vidíte? Nikdy som sa k nej nesprával zle ale najskôr máte naozaj pravdu :( nebudem dobrý človek...

Lola989

No podľa toho čo ona píše mi to pripadá, že si si na ňu robil zálusk, flirtoval s ňou a zrejme dúfal v niečo viac. Ona ale o to nemala záujem. Preto ti napísala túto SMS. Píšeš veci vytrhnuté z kontextu, ale z jej odpovedi vidno, ako si sa k nej správal predtým.

Mesačný princ

Ok, žiadna komunikácia nebola. Deň predtým sme spolu mailovali a všetko úplne v pohode. Nejestvuje nič čo by tomu predchádzalo, ak by áno tak by ma to tak nezaskočilo a nezasiahlo :(

ale najskôr máš pravdu, možno to naozaj vidím zle ja a takto to má byť a v živote to takto funguje

oui..

mesacny princ, mne sa skor zda, ze Ty sa spravas podivne. neviem z coho usudzujem, ale mam pocit, ze to nie je len taka uplne bezna kamoska. podla mna vobec nepises veci objektivne a bez toho, aby niekto poznal vas vztah a komunikaciu pred tymto incidentom Ti neodpovie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je toto vôbec možné alebo to vidím ja zle? - Fórum - ZDRAVIE.sk