Je toto vôbec možné alebo to vidím ja zle?

Príspevok v téme: Je toto vôbec možné alebo to vidím ja zle?
Mesačný princ

Dnes som sa rozhodol ísť do NR pozrieť moju kamarátku. Je chorá a má dve malé detičky, ktoré sú choré tiež. Tak som zo záhrady natrhal ovocie a išiel som poobede autobusom na otočku im to odniesť a aspoň ich pozdraviť. Všetko bolo ok. No keď som stál pred ich domom tak som dostal tieto sms...a teraz tomu veľmi nerozumiem... :( Som divný alebo?

,,Nemáš cit k nikomu len k sebe. Som matka dvoch malých detí čo potrebujú nepretržitú starostlivosť a som manželka a mám svoje povinnosti a obmedzenia. Som chorá a deti tiež. To teba netankuje, ty si pán slobodný čo môže kedy chce a čo chce. Nájdi si seberovnú, dojebávajte sa na takýchto hlúpostiach čo si vymyslíte. žite si svoje,,

,,Aj ja ďakujem tebe, že si ma znova dojebal. Už mi zmizni zo života egoista.,,

a to boli aj ďalšie...nechala ma tam stáť, tak som tam nechal ovocie a ponáhľal som sa na bus, lebo inak by som sa nedostal späť...

čo som mal spraviť inak??? Veľmi ma to dorazilo :(

Len chcem nestranný názor či som úplný debil a toto je bežné alebo to vidím dobre...ublížilo mi to totiž a nie málo...

Mesačný princ

Stačilo aby vyšla pred bránu a povedala mi ahoj. Ja by som jej dal ovocie a išiel by som preč. Nič viac, nič menej...tak ale asi to tak malo byť

Mesačný princ

Nedvíhala a na sms odpovedala hneď. Ale to len tak na okraj...nechajme to, aj tak je to jedno.

Pochopil som, že nemám robiť nič zo srdiečka alebo spontánne...

dalsi

A to si jej pisal SMS, alebo si s nou volal ?

Ale ak SMS, tak sa nedivim, ze si ju mohol vytocit.

Vela zien berie navstevu tak, ze musi mat doma tip top upratane. Ak je chora, deti chore, citit sa pod psa. K tomu doma manzel, kde kazdemu by bolo divne, ze ma dojst nejaky kamarat, takze iste si rypne do zeny.

Ak chces ist na navstevu, tak si ju dohodni par dni vopred a potom sa ubezpec este, ze plati. Vela ludi nema rado neohlasene navstevy.

Ak si jej poslal SMS, ktovie kde mala telefon a kym si precitala spravu, uz si mohol byt aj u nej.

Nevies ako je to v ich manzelstve a takato navsteva moze jej byt VEEEELMI neprijemna /neohlasena, nedohodnuta/ a pri chorobe svojej, deti.

Co asi tak deti povedia ? Vies co ocko, bol tu taky ujo za mamou, ked si bol prec.

Pre toto moc nemusim dohadovanie sa cez SMSky. Staci zavolat, porozpravat sa a vies na com si, bez spekulacii. Ved kto, ak nie ona, to vie najlepsie, ako to bolo...

Mesačný princ

Dúfam, že sa to nepotvrdí ale pravdepodobne to tak bude... A ďakujem, nejak bolo a nejak bude. život treba brať taký, aký je a čo nám prináša

adr1a

Princ. To je fakt pravda co si napisal?? Ze coskoro prestanes chodit a ostanes na vozicku? Neviem co napisat. Je mi to nesmierne luto. Prajem ti vela sil, a zdravia

Mesačný princ

Máte všetci asi pravdu, veľmi vám ďakujem. Kde je pravda však sám neviem, môžem len hádať, no keďže mi to ublížilo tak je mi to ukradnuté.

Napíšem to takto. jej manžela nepoznám osobne ale vôbec by to nebol problém. Dokonca som tam nechcel ísť sám na tú návštevu. Čo sa týka toho, že bola neohlásená. Tak je pravda, že som jej v ten deň napísal či sa môžem zastaviť a keď jej to vadí nech napíše. Nenapísala že by som prísť nemohol keď kým som ešte nebol v NR a keď som tam stál ako...tak zrazu toto...hm...

Ale tak máte všetci najskôr pravdu. No ani ja nemám najlepší život a nech by som bol akokoľvek chorý, tak by som otvoril kamarátke alebo u aspoň pozdravil,

no a prišiel som ju pozrieť aj z dôvodu toho, že čoskoro nebudem chodiť a ostanem na vozíčku...to len tak na okraj

tak vám ďakujem a želám krásny dník

iggzik

Najlepsie by bolo jej vyjadrenie k danej veci ale to asi ak vobec bude az s odstupom casu..

Vsetko z nasej aj tvojej strany aktualne mozu byt iba domyslacky,,

Fakty:
1. chora ona, cize menej energie, zle sa citi a chce pokoj

2. chore deti, cize duplom zhorsuje to prve

3. manzel,, buh vi aky je, mozno si aj on rypol, ze preco by si mal prijst

4. co ja viem, tak ked zenskym ma prijst navsteva tak musia robit poriadok a pod. prichystat, venovat sa..

to dojebavanie tam sedi s tym, ze jej niekto niekedy vycital ten vas kamaratsky vztah

a to, ze mas cas a mas si najst teda niekoho, kto ho na teba bude mat sedi so vsetkym hore spominanim... ale ako hovorim, su to v podstate iba domyslacky,, v com je pravda vi iba ona

Analytik

Proste má asi všetkého dosť cíti sa na dne a tebe sa žije dobre tak všetku potlačovanú negatívnu energiu vypustila na teba to sa stáva myslím, že sa ti ospravedlní ked jej dôjde čo spravila.

Deria

To je teda naozaj divne, taka sms... Dobre porozmyslaj, cim si jej mohol ublizit. Nie je mozne, ze by bola do teba zamilovana? Alebo nepisal tu sms jej manzel z jej mobilu? Nieco mi tam proste nehra, predsa nikto nenapise take nieco bezdovodne svojmu kamaratovi.

Filip TT

@adria - Ahoj setrička.

Tipujem, že nie je vyrovnaná so svojim osudom a ty slobodný s voľným programom, čo má čas odbehnúť s ovocím ku kamoške, si jej pripomenul aké to má ťažké. Odporúčala ti nájsť si seberovnú, teda slobodnú a s tou môžete robiť také akcie ako ovocné návštevy.