Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som agresívna

Príspevok v téme: Som agresívna
Kikus00

Ahojte boze ja uz neviem ako dalej ,mam priateľa na začiatku ma podviedol ale je tomu uz 2 roky ale odvtedy som strasne naňho agresívna ,hlavne ked si vypijem .vcera sme boli na párty vsetko bolo ok ,vela som vypila prisli sme domov a šli spat ,on si išiel na mobile nastaviť budík a dalej uz len viem ze som ho začala bit ,po rukách ,tel som mu hodila o radiátor,,,,začala som ho kopať ze komu píše a pod .....proste som strasne agresívna ,hlavne ked Pijem ...ked som triezva vsetko je ok ale tiez mu kontrolujem mobil ,asi mam stale pocit a strach ze ma oklame a pritom je milý miluje ma ...na začiatku co spravil to sme este len začínali a on nevedel este co chce ......ako sa mam toho zbaviť ?hanbim sa sama pred sebou ,mam pocit žeby Som dokázala este horsie ublížiť ....co mam robiť ?

nnnuuu

Minule som cez satelit sledoval Mesačného Princa, dal si dvoch, troch frťanov a už to na neho prišlo, tá agresivita! Schmatol ti margarétku a začal agresívne trhať lupienky, ten pohľad, to bolo hrozné, chúďa kvietok. Pritom veľmi dobre vie, že ho má každý rád, je to mladý zdravý chlap, má dve zdravé ruky, hlavu, nohy, žalúdok, chrbitcu a neviem čo ešte, ale do vzťahu nie? Haló?

nnnuuu

Vela ludom sa meni po poziti alkoholickych napojov povaha. To sa deje aj s tebou. Ked to uz vies, tak by si nemala pit najma tvrde, lebo potom sa menis z anjelika na diablq. Tiez pri alkohole dochadza k castym konfliktom, najma kvoli zmene povah. Opity clovek nevazi velmi slova, zacina byt aj vulgarny... A ako dlho sa uz takto bavis bez nealko napojov?

Romi 12345

Ahojte
Volam sa Romina a mam 23 rokou.
Casom som si uvedomila ze mam velky problem s alkoholom.
Za kazdym ked viac toho vypijem a som opita tak som velmi agresivna zla a to veboc niesom ja.
Vcera som bola na party,boli tam vsetci znamy,spoznala som sa tam s jednou babou a zacali sme sa priatelit,nakonci som dostala svoj zachvat hnevu a ani neviem preco,dokonca si nic nepametam lento ze som sa snou a s jej priatelkou pobila a odvezli ma domou policajti,neviem uz co mam robit stale ked pijem tak mi sibe a zmenim sa v nieco zle .
Ja uz neviem ako dalej strasne sa hanbim za to pred vsetkymi ludmi a mojou rodinou.
Prosim poradte mi co mam robit lebo sa asi zblaznim.

Dakujem .

Kikus00

Urobil to úplne na začiatku vzťahu ,len raz ja som nato prišla az neskôr ,odpustila som ale nechapem to moje správanie sa.hanbim sa sama pred sebou.on uz dalej nevládze dnes mi aj povedal ze poslednýkrát a ke nie tak sa rozchádza,ja ho ak chapem boze ....budúci rok mame naplánovanú svadbu ,nechcem aby to koli môjmu správaniu skončilo ! viem ze nic nerobí ani si nevypisuje s inými .neviem preco prave vtedy ked si vypijem dostanem amok a vrieskam a bijem ho ako sialena,nikdy som taká nebola ,za psychologickou by som aj šla ale som z menšieho meste kde kazdy každého pozná a trepať sa niekam na sedenia 80 km niekam inam sa mistale nechce,lebo tie sedenia by boli urcite na viackrát ,uz si namýšľam ci nemam porobene....lebo raz som uz mala taky problém....samozrejme niekto nato verí a niekto nie ,ci mam ísť za nejakou babou? Vazne uz neviem je mi zle samej zo seba

tieň seba

Krásny ničím nerušený podvečer sa praje :)

Hneď ako som si to prečítal sa mi v hlave vynorili spomienky na podobné situácie, ktoré som prežival lenže u mňa to bolo, že sa priateľka vyhrážala, že sa zabije, neskôr mala také stavy a to bola triezva, že od nervov hádzala po mne všetko, bila ma a potom keď sa ukľudnila to ľutovala časom to ale však prestalo lebo som sa snažil jej pomôcť ale kedže jej sen bol byť psychologičkou nemohol som ju tam poslať, keď som niečo o tom povedal tak už bol oheň na streche aká je neschopná a blablabla okolo toho tak som vinu dal na seba no a potom keď videla aké som mal správy s kamarátkami, strašne žiarlila a toto bolo na pravidelnom poriadku a podotýkam bez alkoholu, keď to bol alkohol ponižovala ma na verejnosti a vravela na každú "tvoje kurv*čky* čo mi bolo nepríjemné a snažil som sa s tím niečo robiť lebo som ju miloval a mám ju doteraz rád aj keď toto robila neskôr som si vymazal a nepozdravil sa skoro nikomu aby bola spokojná ono to pôsobilo ale zrazu sa to zmenilo a vieš kedy to prestalo? keď som zistil, že mala zálusk na niekoho iného lebo somna spravila niečo, čo sa balo hocičo povedať jej aby som nemal také scény...

preto nechcem byť sviňa a ak ho miluješ alebo máš zatiaľ len rada sprav to hlavne pre seba, vyhľadaj pomoc a nenechaj sa tím opantať, budete trpieť obaja a potom si budeš vyčítať aké to mohlo byť ale kvôli takýmto výpadkom neni, bude to ešte horšie naštastie to máš iba pri alkohole ale alkohol pomáha zabúdať na zábrany a otvára ústa z pravdou...keď si triezva to len v sebe potlačuješ a časom to výnde na povrch a keď budeš triezva budeš mať zo všetkého strach, čo robí,kde je, komu píše :)

nehambi sa zato, prvý krok je, že si sa s tím niekomu zdôverila a teraz vidno, že ty chceš niečo s tím robiť ! verím ti, že to dokážeš a držím palce :)

Mesačný princ

Ak urobil niekto niečo raz, ešte sa to dá pochopiť ale ak to urobil druhý či tretí raz tak to urobí opäť. Ja sa ani nedivím, že si takáto ak to je z tohoto dôvodu.

Mesačný princ

Práveže by si sa nemala vyhýbať týmto situáciám. Nemyslím teraz, že sa budeš opíjať do nemoty ale potrebuješ pochopiť, prečo to v tebe je. Možno je dôvodom tvojej agresivity úplne niečo odlišné.

Neviem čo by som robil na mieste tvojho priateľa ale asi by som ťa vtedy silno schmatol a objal. Neviem. Alebo by som ti kúpil boxovacie vrece

Lola989

Určite zájdi za nejakou psychologičkou, sama sa toho nezbavíš. Potrebuješ sa o tom porozrávať, pochopiť svoje správanie, nájsť jeho príčinu i riešenie. Nepôjde to rýchlo, to nečakaj, ale keď budeš na sebe pracovať, tak sa to postupne pomaly naučíš. A ak máš takéto problémy len po pití alkoholu, tak pi len s mierou a neopíjaj sa.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som agresívna - Fórum - ZDRAVIE.sk