Zvlastny pulz

Príspevok v téme: Zvlastny pulz
Thanatos

Ahojte.
Dnes poobede sa mi stala takato zvlastna vec a preto sa chcem s vami poradit co si o tom myslite a ci nemate niekdto podobnu skusenost.Dnes poobede som si lahol trosku pospat nakolko je von zly cas a zdriemol som priblizne hodinku som pospal. Potom som sa zobudil na to ako ma zavolala matka a naraz som vstal ked zrazu som mal pocit ako keby som mal tazku hlavu a krv ako keby sa mi mala preliat z hlavy niekde dole + cakal som aj zatmenie pred ocami. Na tom by ani nebolo nic zvlastne kedze som bol vklude a naraz som sa postavil ale stalo sa aj to, ze na niekolko sekund mi prisiel taky tlak na hrudnik a ked som si nahmatal pulz tak bol nejaky divny. Vyzeralo to nejak tak ako keby srdce dva krat udrelo potom pauza potom zas dva kat a zase pauza a takto sa to zopakovalo cca 5 az 10 krat potom tlak presiel a pulz sa opat znormalizoval. Hned som si zmeral tlak a mal som 122/70 - pulz 59 co si myslim, ze je optimalne. Pred tromi mesiacmi som sa podrobil na EKG, ECHO aj zatazovom vysetreni na srdce z dovodu ze som maval obcas v klude extrasystoly na dennom poriadku, ktore uz aj pomerne presli - mavam ich uz len obcas. Vysledky tychto vysetreni boli uplne v poriadku - srdce je vraj zdrave no toto co dnes sa mi prihodilo ma dost vystrasilo. Co si o tom myslite ?