Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco sa tak rychlo namotam?

Príspevok v téme: Preco sa tak rychlo namotam?
lussy54

ahojte,v prvom rade sa ospravdelnujem ze to bude asi trosku dlhsie ale zide sa mi \"vykecat\". Citim sa ako pubertiacka a to uz davno niesom. Nedavno som sa vratila z dovolenky s kamoskou a stretla som tam niekoho. Chalanisko ktory robil v jednom bare pri nasom hoteli , stal von a zhanal ludi dnu. Hned prvy den sa nam prihovoril, bol sympaticky ale nic viac. Chodili sme tam skoro kazdy vecer a stale sa zastavil pri nasom stole ked mohol a bola s nim riadna sranda a tak postupne sa mi zacala jeho spolocnost pacit. Mala som z neho pocit ze sa naozaj uprimne tesi ked prideme, niekdy nam prisiel uz oproti a privital nas a hend nam zhanal volny stol. Ked skoncil este s nami hodil rec a potom isiel prec. Poslednu noc sme tam tiez teda isli ze dame rozluckovu party a sedeli sme pri stole rovno pri ulici takze v podstate sme stale kecali aj ked on robil svoju robotu. Vtedy to uz bol taky aj jemny flirt, zmurkanie, komplimenty a tak. opytal sa ma ci som na FB a dala som mu mobil nech sa najde a posle si ziadost. Ked skoncil znova si k nam sadol, kamoska sla ale uz spat a boli sme tam uz len my dvaja asi do 3 rana. Dobre som sa s nim citila, bavili sme sa o robote , o zivote, vsetko mozne. Niekedy ma vedel neskutocne dobre precitat, mal v sebe take nieco specialne, neskutocnu charizmu. Zacal mi hovorit ze som krasna a ze ako je mozne ze nemam priatela no na druhej strane mi aj vravel ze asi by som mala ist lebo na druhy den letim a uz som mala nejake tie drinky v sebe. Ja som stale omielala ze nechcem ist prec a objala som ho. Povedal mi ze mu budem strasne chybat a potom sme sa pobozkali. Iba taky jeden letmy bozk som mu proste chcela dat, vedela som ze to je len take poblaznenie a ze je odo mna o dost starsi a ze zije uplne inde ale v tej chvili som ho proste chcela pobozkat. On povedal ze tu to nieje dobry napad, ze podme inde, lebo sme boli este v tom bare, asi nechcel aby ho kolegovia videli, uz v podstate zatvarali a nikto okrem nas tam nebol. Tak vravim ze okej, idem este vziat dve piva , pockaj . Isla som dnu, kupim piva, idem von a on nikde. Citila som sa dost trapne , isla som sa prechadzat a hladat ho no samozrejme nic, tak som mu aspon este napisala na fb ze kde je ale este neprijal moju ziadost. Na druhy den sme uz odlietlali ale az vecer a slubil nam predtym ze sa este pride rozlucit, stale sa pytal kedy presne odchadzame ze este musi prist sa rozlucit. Tak sme sedeli cele sobotne poobedie kym po nas prisiel autobus v tom bare a ja som stale verila ze on pride. Neprisiel. Doma som mu este raz napisala ze co sa stalo preco tak zdrhol a uz neprisiel no doteraz nepotvrdil moju ziadost, ani neodpisal, ale bol online medzitym. A ja stale rozmyslam ze co sa vlastne mohlo stat, on bol ten co ma pytal nejaky kontakt, a teraz totalna ignoracia. Ja by som ho ani neotravovala kazdy den , bol s nim kopec srandy a travila som s nim rada cas ale realita je inde, o tyzden by som mozno uz ani nevedela ze som niekde bola. Takto ale tym ako to dopadlo, uz je to nejaky ten tyzden a stale ma to este trapi. A to si fakt davam bacha a neverim kazdym recickam od chlapov, zvlast po tom ako ma raz namotal zadany chalan a este doteraz mozem povedat ze niesom uplne ok a uz je to zopar rokov. Ale konecne som uz bola ako tak ok, vravela som si ze aspon mam ponaucenie a neverit vsetkym recickam a zrazu bum. Nechapem ako je mozne ze takyto chlap ma dokazal takto dostat a netusim co sa mohlo stat. Jedine co ma napada ze ma bud frajerku alebo zenu o ktorej mi nepovedal, lebo videla som nejake fotky co ma verejne s nejakou babou a s tou istou sme ho raz stretli sa mi zda aj na plazi, no nevyzerali uplne ako par ale to jedine ma napadlo a mozno sa boji ze by som mu vypisovala ale niesme pubertiaci preboha mohol mi aspon napisat ze teda o co ide ja by som to vzala nech by to bolo cokolvek ale takato totalna ignoracia po tom co som sa pri niekohom citila tak super dost boli. Dost ma stve ze sa dokazem takto rychlo namotat na uplneho cudzinca a ze ma to stale trapi a stale premyslam co sa asi mohlo stat a citim sa z toho dost smutna, myslela som ze ma to za den, dva prejde ale nejako neprechadza. Naco je niekto takyto mily,naco mi vravel ze mu budem chybat, preco sa vzdy tak tesil (aspon tak naozaj vyzeral) ked sme zakazdym prisli? A mne to prislo vsetko tak uprimne. Nejake nazory?

lussy54

praveze si davam bacha, aspon som si myslela, to je na tom to najsmutnejsie. Pisala som ze po tom ako som sa neskutocne sklamala pred par rokmi som uz opatrna. Ved v praci si zo mna srandu robia ako furt nakladam kolegom niekedy. Zo srandy samozrejme, ale tiez niektori mi pridu ze so mnou trochu flirtuju a pritom su zadani tak ich posielam stale kadelahsie ze nech sa venuju tej svojej a tak. A tiez by som sa mohla buchnut na kadejake recicky ale nie. Preto nechapem co sa stalo ze tento ma zrazu takto ocaril ale myslim ze by to vsetko preslo, aj to prejde, mna len stve to ze neviem co sa s nim stalo, preco zrazu tak detinsky zdrhol a teraz ma ingoruje. ja som nechcela byt dotierava a ani by som nepytala kontakt na neho, on bol ten co sa ma opytal na kontakt, preto ma to zarazilo.

Filip TT

Predpokladám, že si ešte neprežila niekoľko vzťahov, v ktorých by si sa sklamala a preplakala rozchody.

Preto vieš ešte dôverovať a ľahko sa zamilovať. Ale každá takáto skúsenosť ťa učí byť opatrnejšia a uzavretejšia.

Je to dobre, alebo zle?

lussy54

Bandolera presne, zbabeli su a to nenavidim. Co ma ale zaraza ze to bol dospely chlap, po 30ke , takto nieco by som cakala od nejakeho sopliaka a nie dospeleho muza

lussy54

ved jasne, zahravala som sa s ohnom, no netusila som ze to takto dopadne. Mne to vsetko doplo az potom ked takto zdrhol, neukazal sa a ani sa neozval vtedy mi prislo naraz tak smutno a povedala som si ze kurnik ja som sa asi namotala. Mna tiez napada jedine to ze nieje single a nepovedal mi to, akurat nechapem preco mi to nemohol aspon napisat, ved uz nemozem prist a urobit mu scenku. Ani by som neurobila, nemam 15. Ale cez internet mu nemam co spravit, nemusi si ma pridavat ak nechce, ja to beriem, ale keby aspon nieco napisal.

Fleur-de-lis

no môžme tu špekulovať o tom prečo sa zachoval ako sa zachoval...
Tiež si myslím, že do určitej miery nemáš byť prečo prekvapená, že si sa namotala... Boli tam sympatie, flirtovali ste, ešte si aj mala pocit, že je to úprimné...
Denný osobný kontakt počas tých pár dní nie je málo na to, aby sa človek namotal.
Že chceš odpoveď, pochopiť jeho konanie to je prirodzené.
Mne to príde, že asi nebol single a predsa len nejaké hranice mal. Či je to ale pravda netuším.

Tekla

Prečo sa tak rýchlo namotáš? No veď obaja ste vyvinuli dosť veľké úsilie aby si sa namotala. Niet sa vôbec čo čudovať, že sa to podarilo. :)

Bandolera

Mozno bol naozaj okuzlujuci, a mozno kazda baba by sa na takeho prijemneho spolocnika namotala. Ale ruku na srdce, nemozes byt naivna, ze len k tebe sa choval tak okuzlujuco. Ved letna sezona je dost dlha, pocas nej si chalanisko moze v kazdom turnuse najst minimalne jednu takuto ,,obet" ku ktorej bude nadstandarte mily... Mozno to ani on neodhadol a namotal sa aj on, ale uvedomil si, ze uz je v tom tak velmi, ze keby sa medzi vami stalo nieco viac, o to by bol ten tvoj odchod tazsi aj pre teba, aj pre nho... Dalsia vec je, ze chlapi namiesto toho, aby sa pozreli pravde do oci, a vysvetlili svoje konanie, radsej zbabelo ujdu a je im jedno ze chudak zena ostava bez vysvetlenia a uz si len moze domyslat co, preco, naco ... Bolo by to jednoduchsie, keby chlapi boli ,,chlapmi" aj v uprimnosti...

lussy54

on praveze nemal provizie, to mi aj spominal ze ho trochu stve ze tringelty sa vobec nedelia aj medzi neho a pritom on tam nahnal mnoho ludi. Tymto to urcite nebolo, on bol vseobecne priatelsky ale pri nikom takto nesedaval po sichte alebo zeby sa s niekym takto vykecaval. Vsetko by bolo asi fajn nebyt tej poslednej noci. Nerozumiem ale naco on pytal na mna kontakt a potom ma ignoruje, ja som s tym vobec ani neratala, brala som to ze odideme a uz ho neuvidim, nepoviem keby ja som ho nejako pytala kontakt a bola dotierava. On sam vravel ze by prisiel niekedy na Slovensko sa pozriet ze sa ozve a tak. Uplne neznasam ked nemam odpovede a stale cakam ci sa neobjavi od neho nejaka sprava s vysvetlenim. Uplne ma to vytaca ze dokazem byt smutna z takeho nieco a ze v tomto pripade sa to uz naozaj nikdy nedozviem kedze ho uz nikdy asi ani neuvidim.

Miriama1986

Lussy nechcem Ta sklamat, ale tazko povedat, ci nebol mily, lebo sa to od jeho prace ocakavalo a za kazdych hosti berie proviziu. Ale ked to preslo do neunosnej miery, radsej zdrhol, aby Ta nemusel neprijemnym sposobom odbit, pripadne zranit.
Na druhej strane, viacmenej kazdej zene robi dobre, ked sa o nu nejaky chlap zaujima, dava jej komplimenty, flirtuje s nou. Mozno prave preto, ze nie si zadana, tak Ti to chyba a preto sa na kazdeho takeho chlapa rychlo upnes ;-) A povedzme si pravdu, vacsina chlapov sa potom vylaka, alebo strati zaujem. Takze vsetko s mierou :-)
Prajem Ti, aby dalsi chlap, na ktoreho sa namotas, bol uz ten osudovy ;-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco sa tak rychlo namotam? - Fórum - ZDRAVIE.sk