Vyzivovy doplnok na koncentraciu a pamat - Alpha XYZ

Príspevok v téme: Vyzivovy doplnok na koncentraciu a pamat - Alpha XYZ
Lylien666

Ahojte, chcem sa opytat ci mal niekto z vas skusenost s vyzivovym doplnkom Alpha XYZ. Ten slubuje 100% koncentraciu, viac energie, lepsiu pamat, vacsiu aktivitu mozgu a zaroven tvrdia ze je to maximalne bezpecne. Bola som na ich stranke kde tvrdia ze po danom produkte je maximalny dopyt tak Vam stale vyskakuju male pripomienky o pocte baleni na sklade a kolko este ostava kusov. Nasla som dva nazori. Prvy bol daky redaktor ktory to vyskusal a ospevoval ake je to uzasne druhy bol tiez daky redaktor ktory to maximalne spochybnoval. Dakujem za komentare a postrehy.

iggzik

Ohladne vyzivovych doplnkov by asi RNG vedel lepsie poradit.

Ta stranka je total fail, a to vyskakovanie, ze uz iba tolko v "zlave" a pod je obycajny marketingovy webovy odrb na zakaznika v tejto dobe. Inymi slovami znizuju cas na rozhodovanie zakaznika a tym padom to dost ludi kupi uz iba kvoli tomu, ze mam to v "zlave" ..

Zda sa mi to ale dosti drahe.
Vacsina tych vitaminov sa da v poho lacno zohnat ostava iba Acai berry a zensen,..
A ta tzv "dokonala" formula / vzorec, tiez moc never dalsi marketingovy tah.

Nehovorim, ze to je zle, ale platit za marketing poradne prachy ked sa to da ziskat bez problemov lacnejsie mi pride blbe..

Vela info o tom nieje preto, ze je to podla vsetkeho novy produkt. Vyzera to tak, ze to zacalo niekedy v auguste.
A ak to bude fakt take dokonale ako tvrdia tak tych xyz dalsich firiem to velmi radi "okopiruju" a cena pojde dole,, takze nekupuj "Novinku" pockaj daky cas kym sa to opinka