Ako zbalit rockerku / metalistku?

Príspevok v téme: Ako zbalit rockerku / metalistku?
Princ z BA

Zdravim, som zvedavy kolko ludi na tuto temu klikne a zaroven odpovie. Viem, ze vobec nijako nesuvisi so zdravim, ale neviem v ktorej serioznejsej netovej poradni sa mam opytat, tak to skusim tu.

Uz dlhsiu dobu tuzim po partnerke, ktora je zaryta rockerka, alebo metalistka, alebo hipsterka pripadne rastafarianka. Z toho dovodu, ze nielen ze sa mi taketo typy zien pacia, ale aj z dovodu, ze mam z nich pocit, ze si svojich partnerov vedia vazit a beru ich takych aki su. Viem aj, v ktorych kluboch ci podnikoch alebo akciach sa taketo typy bab zdrziavaju, len otazka znie: ako sa mam s nimi zoznamit? Ako pristupit k nim, aby ma hned neodpisali a dali mi sancu sa viac prejavit?

Ide o to, ze ja som tiez fanusik rockovej a metalovej hudby (reggae mam rad tiez), ale okrem hudobneho vkusu, ktory mam s tymito babami spolocny je to asi tak vsetko. Nemam dlhe vlasy ani typicky imidz metalistov, na pohlad proste normalny, obycajny chlap, ktory rad sportuje. A pravdupovediac, neviem ako mam pristupit k takemuto typu zien, kedze ony maju myslim dost uzky vkus co sa tyka muzov, teda beru imidzovo k sebe podobnych a nechcem aby mna odsudili za to, ze som nejaky namysleny blbec ci diskofil len preto, ze nespadam do ich kategorie.

Ak teda mi tu vie niekto poradit, ci pripadne sa tu sama takato baba nachadza, tak mi poslite kludne nejake rady. Ako som spomenul, tieto zeny si vedia svojich partnerov vazit a kedze mne ide o lasku vo vztahu, tak preto si ich hladam k sebe (odhliadnuc od toho, ze sa mi pacia aj fyzicky).

lolo123

A ako prišlo k tomu, že ti povedala, že si príliš vážny a dobrý na ňu? Si sa pýtal, či si ťa vezme? :D

otáznik5

princ z BA málokto dosiahne to čo chce a preto sú ľudia tak často frustrovaní. Lebo človek mieni a pánbožko(život, osud..?) často mení.

vaporwave

princ z ba,

tak take ako si popisal ze si prilis vazny a dobry sa ti moze stat aj s takou kt nie je zo ziadnej subkultury :))

sejla...on spominal v jednom prispevku ze sa nehodia zastavat reprezentativnu profesiu s asi nadpriemernym platom (ja som si pri tom predstavila top manazment)..aspon ja to tak chapem.....ale inak naposledy som jedneho viditelne potetovaneho,ale velmi komunikativneho, stretla za kasou v jednom supermarkete :D

Princ z BA

Mozno mal m8 pravdu, asi by som si fakt ja s mojou povahou nemal hladat v tomto type zien priatelku... S jednou takou som sa teraz o to pokusal a neuspel som, lebo jej nevyhovovala moja povaha (vraj prilis vazny a dobry na nu, pricom ona bola vo vsetkom pre mna dokonala a spociatku to vyzeralo, ze nieco z toho bude...)

Stve ma to, lebo nikdy nebudem mat to, co chcem... Asi by bolo dobre sa uz vykaslat na vsetko a zmierit sa s tym, ze ostanem dozivotne single.

Sejla

- embryo: ja som vôbec nepochopila o čo ti ide, ale docela ma to zaujíma. Chceš povedať, že sa nemáme navzájom súdiť, škatulkovať a vyberať si partnerov na základe spoločných záujmov a podobným svetonázorom, lebo aj tak sme na metafyzickej úrovni všetci úplne rovnakí? Potom ale nechápem, prečo sa tvoja duša pozvracala len preto, že si si na internete prečítal názory, odlišné od tvojho. A ani si si nedal tú námahu, aby si im porozumel. Ach, zase tie predsudky:)
- Filip: zdravie je konformné? Čože?
- k tomu, akú prácu si nájdu poterovaní ľudia: akúkoľvek, v ktorej je dôležitejšie to, čo človek vie, než to, ako vyzerá. A vôbec, roboty, kde podmienkou, aby zamestnanci nemali (aj to len viditeľné) tetovanie, sú také, kde zamestnanci prichádzajú k priamemu styku so zákazníkom, zväčša reštaurácie a fast foody, potom banky a letušky. To teda musím s riadnou dávkou irónie povedat, že budúcnosť potetovaných ľudí je v riti teda.

Princ z BA

cize ta pani radila viacmenej to iste, co pri kazdej inej babe: byt sam sebou, a posobit ako sympatak, ktory vie babu aj rozosmiat.

ked sa to tak vezme, hipsterku by ozaj nemalo byt az take tazke zbalit si myslim. Je pravda, ze nemam s touto kominutou skusenosti, avsak ked sa pozriem na muzov - hipsterov, s ktorymi hipsterky teda randia, tak by az take narocne kriteria na fyzicku krasu u partnera nemali mat. Hovori sa o nich, ze su to novodobi hippiesaci, ja som sa prvykrat dopocul o termine hipster iba pred rokom, a aj to len vdaka tomu, ze som v tej dobe nosil bradu.

Googloval som aky imidz maju aj tieto baby, hipsterky. Su to flanelove kosele, zimne ciapky ci siltovky na hlavach aj ked je pekne pocasie, obute nosia conversy alebo vysoke topanky, a sem tam hrube akoze dioptricke okuliare, ci vyrazny ruz alebo vlasy roznych farieb od ruzovej po zelenu atd. Avsak tuto modu dnes u mnohych mladsich bab registrujem za posledny rok naozaj casto. Zeby vsetky z nich boli tym padom hipsterky, alebo sa hraju iba na to, cim nie su?

Pred 10 rokmi kazda druha tinedzerka pocuvala hip-hop. Hip-hoperky nosili tie zenske mikiny na zips a siroke gate ktore zdobil dajme tomu biely ci ruzovy opasok. Dnes sa nosi nieco celkom ine.

vaporwave

embryo - máš pravdu ze sa odbočilo od témy (pričom sa už podarilo veľmi rýchlo prejsť k tak hutným filozofickým problémom akým je existencia sveta mimo myseľ*:), ale bol si to ty kt to vytiahol a pritom si tu autorovi veľa nepomohol

www.youtube.com

embryo

vaporwave: obmedzenia a struktury su casto iba v nasich hlavach, zober si napriklad svetom neposkvrnenu, uprimnu detsku mysel bez xenofobie, rasizmu, predsudkov...

ale to sme uz odbocili od dolezitej otazky "Ako zbalit rockerku / metalistku?" :-)

zlamic: dusevny detox by som si vedel predstavit aj prijemnejsi...

nechcel som na vynimku ukazovat prstom, udajne sa to nepatri, nieco mi vsak napoveda, ze to uz davno vie ;-)