Ako zbalit rockerku / metalistku?

Príspevok v téme: Ako zbalit rockerku / metalistku?
Princ z BA

Zdravim, som zvedavy kolko ludi na tuto temu klikne a zaroven odpovie. Viem, ze vobec nijako nesuvisi so zdravim, ale neviem v ktorej serioznejsej netovej poradni sa mam opytat, tak to skusim tu.

Uz dlhsiu dobu tuzim po partnerke, ktora je zaryta rockerka, alebo metalistka, alebo hipsterka pripadne rastafarianka. Z toho dovodu, ze nielen ze sa mi taketo typy zien pacia, ale aj z dovodu, ze mam z nich pocit, ze si svojich partnerov vedia vazit a beru ich takych aki su. Viem aj, v ktorych kluboch ci podnikoch alebo akciach sa taketo typy bab zdrziavaju, len otazka znie: ako sa mam s nimi zoznamit? Ako pristupit k nim, aby ma hned neodpisali a dali mi sancu sa viac prejavit?

Ide o to, ze ja som tiez fanusik rockovej a metalovej hudby (reggae mam rad tiez), ale okrem hudobneho vkusu, ktory mam s tymito babami spolocny je to asi tak vsetko. Nemam dlhe vlasy ani typicky imidz metalistov, na pohlad proste normalny, obycajny chlap, ktory rad sportuje. A pravdupovediac, neviem ako mam pristupit k takemuto typu zien, kedze ony maju myslim dost uzky vkus co sa tyka muzov, teda beru imidzovo k sebe podobnych a nechcem aby mna odsudili za to, ze som nejaky namysleny blbec ci diskofil len preto, ze nespadam do ich kategorie.

Ak teda mi tu vie niekto poradit, ci pripadne sa tu sama takato baba nachadza, tak mi poslite kludne nejake rady. Ako som spomenul, tieto zeny si vedia svojich partnerov vazit a kedze mne ide o lasku vo vztahu, tak preto si ich hladam k sebe (odhliadnuc od toho, ze sa mi pacia aj fyzicky).

vaporwave

filip - dalo by sa polemizovať napr pri psychických ochoreniach, tie veľmi za konformne nie sú považované, ale tak vrámci tej skupiny napr. soc fobikov si vlastne konformný :) ale tak ja osobne nemám problém aj so stavmi kt sa dajú označiť ako strata identity..
neviem ale presne sa dovtípiť o akej komunite si to písal :)

embryo - ale tak ľudia vždy budú fungovať s nejakým predporozumením svetu, čiže de facto sa ich myšlienky budú pohybovať v nejakých predurčených/naučených štruktúrach a ich obmedzeniach..

embryo

z cirej nevedomosti a domienky, ze sa tu objavi nejaky zaujimavy/vtipny nazor, som si celu temu precital, moja dusa sa pozvracala a potom aj druhykrat, aj tr...

niektore prispevky by mohli sluzit psychologom pri vyucbe predsudkov a stereotypov, tolko krabic som nestretol ani pri nutenej navsteve nemenovanej svedskej nabytkarskej firmy :-)

PS: cest racionalo-triezvo uvazujucej vynimke

Filip TT

vaporwave - A Zdravie hodnotíš ako? Lebo podľa mňa Zdravie je konformné ako sviňa. Ale nevyháňam ťa odtiaľto, podľa mňa je cenné, keď človek dokáže obhajovať svoje názory aj v inej komunite, ako je jeho rodná.

vaporwave

m8 - ale na trhu práce sa majú ťažkosti presadiť aj iní ľudia, a nie každý sa predsa hodí svojimi schopnosťami na manažérsky post ...ale inak autor témy spomínal aj také hipsterky, tých sa málokto bojí a hodia sa do každej kancelárie, veď pózerstvo im je vlastné :)) ale inak také goth-ičky majú po finačnej stránke celkom nákladný šatník, takže by mali mať aj nejaký skvelý job ..

na to, aby sa ťa ľudia báli nepotrebuješ mať žiaden extrémnejší vzhľad,

ale keď sa už niekto zapredá, ono to pôsobí dosť komicky, keď sa potom objavuje na najekých underground koncertoch :D alebo ešte aj má vlastnú tvorbu kde spieva o tých mašinériach kt je sám súčasťou :D už som tu raz spomínala jedno také rande s tým pripsôsobených metalhead, kt mi napr spomínal o tom v ktorom vychytenom mainstrímovom (kt ma celkom blízko aj k bulváru)periodiku publikoval, ale bez čo i len štipke irónie, tak čo si má o tom človek myslieť?

princ z ba - ked budem mat cas ozvem sa ti asi aj mailom :)
tie geek girls, alebo este je taky vyraz ze nerd, tak to skus na youtube iste tam budu aj nejake tutorialy ako sa takým dievčatom stať, tie by mali byť na počítače a aj programovanie :)

Rockstar

Hmmm...tazko ti na toto odpovedat, lebo ani neviem poriadne ci sa mam zaradit medzi socky, alkacov, inych zverov alebo tych potetovanych. Ja totiz nepijem, nefajcim a ani nedrogujem. Nedam do seba ani nealkoholicke pivo, proste mi to nechuti. Zrejme ten jediny typek v rockovom klube, co bude popijat cely vecer colu, to budem s najvyssou pravdepodobnostou ja. Nie som ani potetovany. Moja denna praca? Som advokat. Pomaham ludom v ich tragediach, zachranujem im zivoty a denne nesiem zodpovednost za nich na svojich pleciach. A moje zlate rockerky? Pravnicka - pokracuje v PhD. a uci na skole, dalsia pravnicka - zapisana ako mediatorka, ale radsej robi v cestovke, dalsia je mimoriadne sikovna baba a robi pre poistovnu, dalsia je medicka a robi v lekarni, a takto mozem pokracovat. Ani jedna z nich nie je potetovana a uz vobec nie stratena existencia. Su to mimoriadne sikovne, komunikativne, inteligentne a zlate baby. To ze mam vela kamosiek rockeriek neznamena, ze som sa s kazdou vyspal. Niekedy zavolaju len ze si chcu vypocut hudbu a porozpravat sa, dalsia uvari napriklad hovadzie licka a pozve ma na dobre jedlo. Proste neriesia. A to je presne to, o com je rock - o volnosti, o vyjadreni slobody a nezavislosti, vzajomnom respektovani a komunikacii, o tom, ze zivot si treba uzivat, vediet si spravit chvilku na oddych a vypnut - a drogy a sex nie su jedinym prostriedkom na "vypnutie" od bezneho hektickeho sposobu zivota. Ludia v dnesnej dobe maju depky, lebo su nespokojni sami so sebou, stale sa za niecim nahanaju, robia otrokov inym, ktori na nich zarabaju a nevedia si vymedzit hranice, povedat dost a zacat oddychovat. Kolki sa na ceste z prace zastavia pri jazere, odhodia oblek a bosi sa len tak poprechadzaju po pontone? Kolki sa zastavia, zavru oci a pocuvaju zvuky okolia (hlavne v lese)? Kto len tak vypne mobil aby ho nikto nezhanal a pusti si hudbu ktoru miluje?
Doprial by som kazdemu aby sa vedel zastavit a zacal si zivot vychutnavat. Ja som mal dva doktoraty ked som mal 25. Teraz mam 27 a som advokat. Svoju pracu robim s absolutnou vaznostou a aj pocas piatkovej noci som vzdy v stave, kedy ak by sa cokolvek stalo, polozim mikrofon, zoskocim z baru a idem vytahovat klienta z basy.
Ci mam momentalne vazny vztah? Nie. Kedysi som vsetko obetoval advokacii, vratane sukromneho zivota. Mal som dlhodoby vazny vztah, kedy sme uvazovali nad svadbou, babatkom a pod. Dotycnej vsak prekazalo 11 hodin v praci a rock. Po nej som prestal hladat a zacal zit. Spoznal som kopu skvelych dievcat, ktore maju pre to vsetko pochopenie. Preco? Pretoze su na tom rovnako. Preto na svoje rockove kamosky dopustit nedam :) Ale pokial niekto v tom stale vidi len tu temnu stranku, tak prosim, ja nemam potrebu vnucovat komukolvek svoj nazor, po pravde, je mi uplne jedno, co si kto o tom mysli :D rockeri aj tak vedia o com hovorim. ale pokial by to niekoho zaujalo, nech zajde do ktorehokolvek rockoveho klubu a som si isty, ze atmosfera bude priatelska (pokial nebudete vykrikovat na DJ aby tam pustil Adama Duricu, Rihannu alebo Majka Spirita hh) :)

P.S.: Divaci na koncerte Marylina Mansona alebo Rammsteinu nie su mernou jednotkou :DDDD
P.S.2: Chod do toho a neries! ;)

m8

posolstvo pre princa z BA....pokial nie si odsudena socka a alkač alebo iny zver..nehladaj si v tomto druhu priatelku :)

čest vynimkam...aletie su už šťastne zadane s prisposobenym alebo velmi inteligentnym a šikovnym ,,rockerom :)

m8

rockstar....a maš s takou rockerkou už nejaky važnejši vztah? planujete svadbu? babatko? kupu domu?..asi nie...lebo...su ako potetovane.každy sa ich boji a do kanclu niekam, kde sa da zarobiť, sa nehodia..čo robia?...kadečo..ale ani jedna nema postavenie...ako skonči?...ako žobračka..každa jedna taka, čo ma viac ako 25 a ešte sa neprisposobila/nenastavila ostre lakte...lebo..- sme otroci...ale da sa zarabat na dostojny život, len sa treba prisposobit..ale tieto...nie...a pite bude nakoniec utecha a kompenzacia..

Rockstar

Ach jaj zase tie predsudky :D Rockerky su uplne zlate baby. Ci piju? Tak v piatok vecer v rockovom klube co by pri tancovani a pocuvani hudby asi tak robili? Ci fajcia? Niektore ano, niektore nie, ale zalezi od vkusu. Ja si vyberam nefajciarky (aj ked je tam tak nahulene, ze stipu oci) :D Drogy? Nikdy! To je na tej babe totiz vidiet, hlavne na tvari a ociach ;) Z mojich rockovych kamosiek ani jedna nedroguje, len jedna z nich fajci a to, ze si vecer daju kapitana alebo jacka, a co? Pokial to neprehanaju, je to v pohode. Nikto nehovori, ze si musi vyberat to najhorsie z najhorsieho. Aj tak to co nas spaja je hudba. A poprosim nezamienat rockerky s groupies a metalistkami :D Prevazna vacsina rockeriek ma nezne srdce a ich oblubene pesnicky budu skor nieco ako November Rain, Please Forgive Me, Bed of Roses, Everytime I Look At You, Walk a pod., teda rockove balady? Preco? Pretoze vacsina rockovych pesniciek nie je o sexe, nie je o drogach, je o laske. V porovnani s tym, vacsina hip-hopovych skladieb je o peniazoch, moci, sexe, nasili, proste cisty "hejt" a pozerstvo.
A moja najoblubenejsia kombinacia je rockerka a pravnicka v jednom. Najlepsia zenska aku som stretol. Tristvrte roka som sa ju snazil dostat, nedala sa chytit. Bola ako bajny fenix, ktory potreboval slobodu. Dodnes ju mam rad a miloval som ju od prvej chvile ked povedala, ze jej srdcovka je Nirvana - All Apologies :)

Vsak kludne dojdi buduci piatok po jednej. Na zelenej je vzadu na pravej strane jeden znamy klub, plny rockeriek, kde im mozeme zaspievat :D Svoje meno ti nepoviem, ale az tam budem, rychlo to zistis :D

Zaroven tymto pozdravujem vsetky rockerky citajuce toto forum: Ste najlepsie, so keep on rockin' lml :D

valus

už len to že tancujú v baroch hore bez svedčí že až také super baby to nebudú čo sa týka vzťahu.
takže ak to dobré chápem tak ťa priťahujä ženy niečo ako tieto?
media0.jex.cz
tak to si už rovno pusti
www.youtube.com
:D

ukulele

M8_ ja viem ze oni sa hraju na drsne zeny a chcu sa burit voci okolitému svetu, chcu byt rebelky, ine, chcu provokovat ale to takých muzov ako je princ z BA pritahuje. Ten obraz takej zeny. Ved napokon on je citlivy aj nick si taky dal. Ze princ.
Pritom rataj s tym mily princ ze tie baby casto ako tu pisu hulia a aj droguju. Tak aby si nespadol do toho hnoja aj ty s nimi. Pitie a fajcenie cigariet je oproti drogam nic. Myslis ze taka hudba sa pocuva len tak pri lizatkach ci bonparoch? Kolko rockerov aj slavnych podlahlo drogam a mnohi uz vonaju fialky pod zemou. Aj na slovensku mame drogy mily princ z BA. Ak budes opantany laskou k takej rockerke uz bude len krocik od.. zumpy.