Ako zbalit rockerku / metalistku?

Príspevok v téme: Ako zbalit rockerku / metalistku?
Princ z BA

Zdravim, som zvedavy kolko ludi na tuto temu klikne a zaroven odpovie. Viem, ze vobec nijako nesuvisi so zdravim, ale neviem v ktorej serioznejsej netovej poradni sa mam opytat, tak to skusim tu.

Uz dlhsiu dobu tuzim po partnerke, ktora je zaryta rockerka, alebo metalistka, alebo hipsterka pripadne rastafarianka. Z toho dovodu, ze nielen ze sa mi taketo typy zien pacia, ale aj z dovodu, ze mam z nich pocit, ze si svojich partnerov vedia vazit a beru ich takych aki su. Viem aj, v ktorych kluboch ci podnikoch alebo akciach sa taketo typy bab zdrziavaju, len otazka znie: ako sa mam s nimi zoznamit? Ako pristupit k nim, aby ma hned neodpisali a dali mi sancu sa viac prejavit?

Ide o to, ze ja som tiez fanusik rockovej a metalovej hudby (reggae mam rad tiez), ale okrem hudobneho vkusu, ktory mam s tymito babami spolocny je to asi tak vsetko. Nemam dlhe vlasy ani typicky imidz metalistov, na pohlad proste normalny, obycajny chlap, ktory rad sportuje. A pravdupovediac, neviem ako mam pristupit k takemuto typu zien, kedze ony maju myslim dost uzky vkus co sa tyka muzov, teda beru imidzovo k sebe podobnych a nechcem aby mna odsudili za to, ze som nejaky namysleny blbec ci diskofil len preto, ze nespadam do ich kategorie.

Ak teda mi tu vie niekto poradit, ci pripadne sa tu sama takato baba nachadza, tak mi poslite kludne nejake rady. Ako som spomenul, tieto zeny si vedia svojich partnerov vazit a kedze mne ide o lasku vo vztahu, tak preto si ich hladam k sebe (odhliadnuc od toho, ze sa mi pacia aj fyzicky).

ukulele

Vies preco ta pritahuju take zeny drsnacky? Ja viem kedze mam nastudovanu psychologiu.
Hladas v takých drsne vyzerajúcich zenach to co sam nemas. Hladas protiklad seba. Hladas tu silnu stranku ktora ti chyba.
Ono je to tak drsny silny muz hlada nehu v neznej zene a slaby citlivy muz hlada silu a drsnost v zene tvojho typu. Potrebujes vedla seba taku babu aby ti dodavala silu ktora ti chyba. Hladas co nemas.
Na tvojom priklade by sa dalo povedat ze protiklady sa pritahuju. Silny muz sa zahladi do neznej a slaby do drsnej.

m8

ako mozu mat tie svoje kvality ako ty opisujes, ale maju aj svoje nevydoby..napr. tie krajsie maju kopec napadnikov vo svojom kruhu. vacsinou vsetky nadmieru bud piju, hulia travu, su vegetarianky a ine ulety..vacsinou tiez chcu takych, ako su ony same..hm

maju rady tych svojich kamosov a ktovie ci zapadnes...ak nezapadnes co budes robit? budes ju chciet zmenit alebo budes v tichosti sediet v partii jej kamosov a drzat ju za ruky?

Princ z BA

Rockstar: ty si stastny clovek, nedas mi nejaky kontakt na jednu z tych tvojich rockovych kamosiek? :D
A teraz vazne - vsetko co si napisal, tak s tym do bodky suhlasim. Ak by si mal zaujem, tak mozme spolu niekedy do takehoto klubu cez vikend ist a ukazes mi tvoje know how :D Mail na seba mam o par prispevkov nizsie.

Rockstar

Podla mna to nie je az taka blbost. Hudba ludi spaja a zaroven formuje. Kazdy hudobny styl je jedinecny a ludia sa mu casom prisposobia, ci uz jazykom, spravanim, vystupovanim, zmyslanim, obliekanim a pod. Jednoducho s hip hoperkou by som nevydrzal. Ked si predstavim ze by vedla mna mala byt baba v teplakovke z ktorej vyrastla niekedy na strednej, priblblej siltovke, rozgajdanymi teniskami, ktora stale nadava posledny sedlak v tretej cenovej a na kazdej instagramovej selfie preplieta prsty ako keby si ich chcela zauzlit, lebo si mysli, ze je cool...sorry, radsej by som si dal facku :D Len raz ma kamoska dotiahla do pomerne znameho klubu tak schovaneho dole dole pod zemou :D Premahal som sa 10 minut, potom som si isiel vyskriabat oci, usi, vsetko a nechal som ju tam a isiel si skontrolovat, ci dobre pocujem prijemnymi barrockovymi tonmi :D ta baba sa mi za blby vyber miesta ospravedlnovala este pol dna na dalsi den (zlata rockerka) :D A o tom to je, rockerka to dokazala pochopit, ina by sa na mna davno vybodla. Niekedy sa s nou nepotrebujem rozpravat slovami, staci, ked zacnem spievat a velmi dobre vie, co chcem povedat. Jednoducho miluje hudbu, spieva si so mnou, rozpravame sa pomocou piesni a nic krajsie ani neexistuje. Ale ked mi niekto ukaze zensku, ktora nie je rockerka a napriek tomu miluje hudbu a nevadilo by jej ze 5-6 hodin denne by pocuvala gitaru, spev a rock, rad ju spoznam :D

A autorovi temy - v BA mame asi najvacsiu koncentraciu rockovych klubov, z tych najvacsich tu mas minimalne 5 cisto rockovych klubov, 2 undergroundy a 2 mixy kde v jeden vecer najdes rock, punk, metal, core, goth aj grunge, proste cokolvek :) je to vazne tak tazke zajst tam a prihovorit sa? :D Vsak na to tam chodia, kvoli hudbe! Tak o com inom by si s nimi chcel este kecat? Fakt su vsetky uplne zlate a v pohode. Sam sa preto vyhybam high class podnikom s high class bitches znamymi ako "pozves ma?" :D

Proste nic neries. Raz som pri Pour Some Sugar On Me skocil na bar, po chvili tam vyskocili tri baby, dali dole podprdu a spravil som taku show, ze dodnes ma v tom bare poznaju po mene, ta fotka tam stale visi :D

Len poloz si jednu otazku - ci chces rockerku kvoli tym dovodom co ja, teda kvoli hudbe, alebo je to len tvoj fetis z koze, vyraznych liniek, smrtiek, krizov a vybijanych opaskov, inak povedane... paci sa ti rockerka pre to kym je alebo sa ti paci baba pre to ako je oblecena? V tom je rozdiel totiz. Pri rockerke ti pomoze len skutocna laska k hudbe ziskat si jej srdce...a pripadne jej ukazat ake pocity vyvolava fingerstyle na G alebo Am :D ostatne ti uz vsetci povedali aj za mna. anyways keep on rockin' lml

Princ z BA

syrek: jasne, ze sam by som bol najradsej keby som natrafil na babu do koca aj do voza, ktora vobec nemusi patrit do stylu, aky som tu spominal. Ja som sa za moje roky vacsinou dostaval do styku s hip-hoperkami, kedze moji naj kamosi pocuvali hip-hop a teda som chtiac ci nechtiac, musel s nimi chodit aj na akcie ktore som nemusel. Poviem ti, ze s hip-hoperkami cca pred 10 rokmi, ako aj dnes s babami co pocuvaju nicki minaj, rihannu alebo hentych didzejov je to bieda. Chcel som uz vtedy viac navstevovat rockove podniky, len bol som introvert, nemal som vela kamaratov a teda som sa ani sam neodhodlal do takehoto podniku ist, isiel som tam kde bravali moji znami. Dnes je to uz inak, dnes uz idem aj sam na rockovy ci metalovy koncert.

Je to na dlhu debatu, ale skusim v strucnosti zhrnut, preco by som rad taketo baby spoznal. Pacia sa mi po vsetkych strankach, nikto mi do hlavy nic o nich nenatlacil, za posledne roky co chodievam na akcie podobneho zanru som videl tieto baby a vsetky sa mi zdali byt fajn, akoby viac boli moja krvna skupina, lebo s tymi o akych som pisal vyssie som si uz duplom nikdy nemal co povedat.

Co sa tyka vulgarnosti, chlastania a fajcenia. Tak uprimne, ktora zena dnes nepouziva vulgarizmy? Ja som taku za svoj doterajsi zivot stretol mozno iba jednu. Neviem si na to dodnes zvyknut, ze zeny nadavaju ako posledny pohonic, ale treba to akceptovat, lebo my ich v tomto neprevychovame. A to vravim aj o inteligentnych, vyskokoskolsky vzdelanych babach. Ja zase poznam jednu ktora studuje na filozofickej, vyborne ovlada 4 svetove jazyky, ma naozaj rozhlad, ale zial kazde druhe slovo v jej beznej reci je nadavka.

Dnes je to uz jedno. Nadavaju vsetky, jak metalistky, tak aj tie na prvy pohlad obycajne, slusne baby. Vadi mi to tiez, lebo ja sam prilis nenadavam, a neviem si ani predstavit ako mozu potom vychovavat deti, ale holt... taka je dnesna doba.

SYREK

A inac, mas dost ale dost skreslene pohlady na zeny. Ja poznam dve kocky ktore chodia v nie sice vysokych stekloch, vedia sa aj spolocensky nahodit ak treba ale vediat sa nahodit aj ako turistky a liezt po kopcoch a lesoch. Jedna z nich je moja frajerka. A nie nieje ziadna rockerka ani nic z tvojho stylu ale je do voza aj do koca.
A odkial mas ze zeny tvojho typu su vsetke scitane, s rozhladom, inteligentne a dobre partnerky?
Ja co som mal moznost zopar takych zpoznat par rokov dozadu tak akoze bez urazky ale su to aj dost vulgarne zeny ktore si ako matky a manzelky neviem predstavit. Takmer vsetke fajcia a piju. Hygiena nicmoc. Takze neviem kto ti tie predstavy o ich dokonalosti natlacil do hlavicky...

SYREK

Ja sa ti cudujem, vyberat si babu podla toho aku hudbu vyznava je pekna blbost. Kolko mas skutocne rokov?
Zena nieje auto ci nabytok. Vyber si babu ktora ti bude sympaticka, budes sa pri nej citit uvolnene, pohodovo, dobre, vyber si tu ktora ked s tebou nebude tak ti bude chybat v tej chvili, budes sa nou zaoberat kde je a s kym.
Chod za hlasom srdca nie za hlasom ucha.