Kondomy

narajka

Bejby prosim ta a aku ochranu pouzivas ?Ja mam tie 15 a chcela by som sa milovat s riatelom ale kondomom dako neverim ...

stewardka

A este jedna otazocka.. Tie cipky Pharmatex su ucinne asi na kolko % ? A v akej cenovej kategorii su dostupne v nasich lekarnach?

stewardka

Mno.. Tu Proveru mam od svojej gynekologicky, to je na upravu menstruacie. Antikoncepciu mi nepredpisala. Chcela som len vediet, ci nebudu ucinky antikoncepcie a Provery v rozpore..

bejby

Ja ma 15 a gynekolog mi antikoncepciu sam navrhol ak mam stalejsieho priatela s ktorym mavam sex.....ale odmietla som lebo si myslim ze na hormony som prilis mlada...:) ale urob ako uznas za vhodne, podla mna v tvojom veku je to k veci:)

aria

Ahoj, ja by som sa na tvojom mieste vobec neobavala. Ak povies svojej gynekologicke o nepravidelnej menstruacii, tak antikoncepcia bude zrejme to prve co ti odporuci na jej upravenie. Aspon u mna to tak bolo. A tak si aj kryta ked mas strach ze ti na to vasi pridu :o).

stewardka

Je antikoncepcia vhodna, aj ked uz beriem hormony Provera na upravu menzesu?
Bez liekov totiz menstruaciu nedostanem, resp. mi dost meska.
Prvykrat som ju dostala v 13-tich, odvtedy mi to blbne.

stewartka

na antikoncepciu nemusis mat 18 rokou odkial si to nabrala ja som mala 16 a zacala som ju brat nemusi tam byt ani mama neboj len sa spitaj

123456

HAK? nikdy viac!!!!! to mnozstvo negativnych vedlajsich ucinkov prebija to pohodlie .ktore jej uzivanie prinasa.kondom staci, ak ho viete spravne pouzivat. a ked ho skombinujes napr. s cipkami pharmatex, tak myslim, ze riziko, ze sa stanes mamou je este mensie. baby skor ako zasnete do seba pxat hormony, snazte sa o tom co najviac dozvediet. napr na www.lady.sk v poradni. staci si do vyhladavaca dat slovko hak. najdete chvaly, najdete reakcie, ktore hak zatracuju. ja som ju brala dokopy dva roky. bola som jej zastankynou. robila som osvetu medzi kamoskami. ale teraz by som si ju uz nedala predpisat ani za nic. aj ked hladiny hormonov su nizke. aj tak. naco sa cpat hormonmi? mne to len pohaluzilo psychiku. ano aj na nu to ma vplyv. a neustale vytoky. o tom ani nehovorim. este raz: u mna hak nikdy viac!