Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Snubný prsteň

Príspevok v téme: Snubný prsteň
forgi1

Čaute, približne o mesiac sa chystá požiadať priateľku o ruku a pomaly mám v tom poriadny zmätok.
Bol som rozhodnutý, že jej kúpim prsteň - jeden sa mi zapáčil, ale je bez očka. Kolega mi dnes povedal, že snubný prsteň by mal byť s očkom a aj to len z bielym a aj to s vypuklým, tak neviem.
Medzitým mi krstná mama povedala, že predsa sa kupuje obrúčka už keď ju idem požiadať o ruku a to som už celkom vedľa. Poradíte mi?
Inak priateľka nenosí žlté zlato, tak čo myslíte radšej biele zlato, alebo striebro?

steffanie99

Jani, rada citam takuto spravu po dlhsom case, kedze som tu dlhsie nebola..je fajn, ze si si uz prstienok vybrala..aspon sa mozte posunut dalej potom ked ta tvoj drahy poziada o ruku..nejako koncom mesiaca ho budes mat hotovy, ze?..potom nam ho odfot, som celkom zvedava aky si si dala vyrobit a aky si si vybrala:-)

janulienocka2

Terezzka tak hlavne išlo o mňa, aby som nefrflala keby som dostala nejaký taký, ktorý by sa mi nepáčil. Ako som už napísala a nehanbím sa za to, že som v tomto dosť náročná. Povedali nám že do 21 pracovných dní ho budeme mať vyrobený. Kontakt si ale zobrali na priateľa a už ostatné všetko nechávam na neho. On ho pôjde aj zobrať, chcem predsa len aspoň malinké prekvapenie:-) :-)

terezzka

@janulienocka2..vidis, tak napokon ste to aj tak spravili ako si chcela a spolu ste vybrali prstienok..super..aspon budes aj ty rada aj on:-)..a kolko vam povedali ze bude trvat vyroba?..ci to uz vsetko nechavas na snubenca a cakas od neho aj nejake prekvapenie?..dohodli ste sa tak:;-);-)

janulienocka2

Steffanie99 a Terezzka babuľky ďakujem za rady, dosť si ich vážim. Chcela som Vám napísať, že dnes doobeda sme boli spolu s priateľom v 3D zlatníctve a dal mi môj drahý vyrobiť snubný prsteň presne taký, ako som Vám sem pridala aj fotku. Boli sme predtým ešte v jednom zlatníctve, ale tam sa mi nezapáčil žiadny, tak sme sa rozhodli takto. Už sa naň teším a som zvedavá aké prekvapenie mi môj drahý vymysli:-)

terezzka

@janulienocka2..wau, velmi pekny prstienok si si vybrala..po takomto som aj ja vzdy tuzila, krasa:-)..ano, ona ma od nich len obrucky, lebo snubny prsten jej priatel kupoval niekde inde..to ani doteraz nevie ze kde..ale ked jej vyrobili take pekne obrucky, tak by som sa nebala si z tade aj snubak objednat..ak to nemas daleko tak sa chod popytat a uvidis, podla mna by ti presne takyto vedeli spravit..

steffanie99

Jani tak vidis, pokial to jemu nevadi tak mas o problem menej..mozte ist spolu vyberat a mozno potom pripravi nejake prekvapenie..a chcela som sa spytat ci ste uz aj boli niekde kuknut?..som tu dlhsi cas nebola, tak ma to celkom aj zaujima..:-)

janulienocka2

Terezzka cez víkend som ešte viacej pozerala prstene a našla som si takýto (viď. foto), veľmi sa mi páči a po takomto nejakom veľmi túžim. Ona má od nich len obrúčky? Nepoznáš niekoho kto od nich má aj snubný prsteň alebo iný šperk? Vedeli by mi aj takýto vyrobiť?
Viki2_22 ďakujem že si mi napísala. Aspoň ma to viacej uisťuje že vyrábajú pekné šperky a prstene a aj kvalitné. Za koľko Vám vyrobili obrúčky? Ako myslím dobu dodania

Viki2_22

@Galapagos prepáč, ale neviem o čo ti ide...mohla si si tento príspevok odpustiť, keďže ma ani nepoznáš a ani nevieš aké obrúčky máme...pre tvoju informácie ich čierne nemáme...stále sú pekné zlaté, také ako keď nám ich prvý krát dali...ani nosením sa nám nepoškodili a nepoškriabali...chcela som poradiť Janke a keď potrebuješ aj ty nejakú radu, tak rada aj tebe poradím...len sa spýtaj čo potrebuješ vedieť:-)

Viki2_22

@janulienocka2 nechcelo sa mi ti moc písať, ale keď som zbadala že sa pýtaš či niekto s nimi má skúsenosti (a ja mám), tak som si dala tú námahu a napíšem ti moju skúsenosť...my sme si u nich spolu s manželom dávali vyrábať obrúčky na mieru...keďže môj manžel má trošku problémy s prstami a všade inde sa na nás pozerali ako keby neviem čo mal, tak sme chvíľkami boli zúfali..jedine potom v tomto zlatníctve, boli taký ochotný a zlatý, že hneď začali skúšať typy obrúčok a napokon sme aj vybrali taký, ktorý sa mu hodil a ktorý na jeho prste vyzeral super:-) a tak sme už ďalej ani nerozmýšľali a objednali sme si u nich..máme ich už vyše roka a pol a zatiaľ sme nemali problém s poškrabaním alebo ošúchaním obrúčok, čo svedčí o ich kvalite..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Snubný prsteň - Fórum - ZDRAVIE.sk