Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up pre problematickú plet

tamulina

Jednoznačne Mincer acne control BB krém , je super!!! Nielen že kryje, ale aj zároveň lieči. Je úplne super som z neho nadšená. Určite vyskúšaj.

Tx9777

Estee Lauder Perfectionist, mam dost citliu plet, neznesiem ani kozmetiku Avene a pod. Na cistenie a pod. pouzivam Clinique.

simka111

Momentálne mam puder Astor, ale niesom s nim veľmi spokojná, pretože obsahuje chemiu, je parfemovaný a celkovo mi nesedi... rozmýšľam nad pudrom Lavera,LRP alebo Annemarie borlind, je škoda, že sa už nepredáva puder Affinitone s hubkou a zrkadielkom bol naozaj super :( a korektor mam Catrice 16 h, no tiež planujem nejaký iný..... ale bez ohľadu na to aky puder používam tak pleť sa mi už nezapaľuje tak ako ked som nosila aj mejkap

Ma niekto skúsenosti s týmto pudrom ??
-odkaz odstránený-

simka111

Ja používam len púder a korektor, každý jeden mejkap mi pleť len a len zhoršoval, dokonca aj Toleriane od LRP....

Tx9777

Tak mam tiež problematickú pleť, dlhodobo som používala Clinique, momentalne používam Esteè Lauder a je super

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up pre problematickú plet - Fórum - ZDRAVIE.sk