Depresia a šport

Príspevok v téme: Depresia a šport
Julien10

Ahoj,prosím Vás ako podať v športe čo najlepší výkon ak trpím depresiou? Milujem šport ale telo nejak nevládze,cítim že to nie je ono, prehrávam so supermi nad ktorými som herne lepší ale brzdí ma únava,chýba mi motivácia,radosť aj keď naozaj šport milujem.Tiež sa mi potia ruky,ako to zastaviť? Ďakujem za každú radu.

Mišelka_mala

Určite by som nepoužívala nejaké pochybné antidepresíva bez predpisu. Tým si akurát ublížiš na celý život. Ja osobne, keď je mi najhoršie tak len ležím a púšťam slinu ale tak viem že je to relatívne dočasné a prejde to. Najhoršie je keď sa človek začne obviňovať a sám seba kopať do prdele za to že mu je zle. To je cesta do pekla. Proste to treba len prijať, že občas je horšie a inokedy lepšie. Atidepresíva sú podĺa mňa svinstvo brala som viac druhov ale škoda reči. Radšej volím prírodnú cestu cez 5-HTP a Tyrozín, môžem odporučiť tabletky Serotogen je v nich všetko. Je to asi najsilnejšie čo sa dá tuto za rozumnú cenu zohnať. A je dobré to kombinovať s OMEGA3. No a keď je to s náladou dobré tak chodím behať do prírody. Určite nie do fitka (posilňňňovňňňe) na bežecký pás do toho smradu a toxického narcizmu. Takže asi tak no...

annkellleee

Antidepresíva bez predpisu - tonzes.com Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese. Mne pomohlo toto.

kikusb

ak je tá depresia už taká "nebezpečná" riešila by som to už s niekoho pomocou, pokiaľ to je také priemerne aj ten šport vie tú hlavu vyčistiť od zlých myšlienok

machiia

na depresiu zabera asi len zopar veci, sport je vsak jednou z nich. kto depresiu este nemal, tak nevie, ale nie je to sranda. niekedy vie mat clovek take stavy, ze to nemusi byt zivotu a zdraviu bezpecne a nepomoze ani ten spominany sport.

kbenikova

vždy keď nemám svoj deň a potrebujem vypadnúť idem na bicykel, vyvetrám si hlavu a cítim sa hneď lepšie

kajomija

ked ma clovek depresiu, tak asi ani ten vykon nepoda taky, aky by realne chcel. mozno to ma niekto inak, ale mne vtedy nepomaha ozaj nic. ani to cvicenie.

mistrik58

ono asi by si nemal ani na ten sport tak tlacit, ak trpis depresiami, neviem, ci sa da dosiahnut taky vykon, aky by si si predstavoval. neviem, no ak si s tym nevies dat rady, nejaky psycholog by sa asi sikol