Aká dĺžka vlasov k mojej výške?

Príspevok v téme: Aká dĺžka vlasov k mojej výške?
Alisia

Zdravím, baby prišla som sa poradiť s vami ak budete také zlaté ohlľadom dĺžky vlasov k mojej výške. Sú rovné a siahajú mi už skoro po zadok.
Už by som rada zmenila účes, neviem mám také nutkanie niečo s nimi urobiť, zmeniť strih a tak ale neviem aký strih ide k mojej výške.
Jedna spolužiačka mi hovorí že nížšie baby by mali nosiť dlhé vlasy lebo ich opticky predlžujú a zase moja snaď budúca švagriná :-) mi hovorí že nech sa dám ostrihať lebo na svoju výšku by som mala nosiť krátke. Tak kde je pravda?
Aký strih zvoliť? Úplne nakrátko, po plecia či nechať také aké sú?
Mám 23 ak by to pomohlo k tipom.
Môžete aj link nejaký dať ak chcete. Vďaka :-)

Minions

Ja mám vlasy pod zadok. Ale väčšina kratkovlasych žien a kaderniciek radia aby sme si ich dali ostrihať- zevraj sú poškodené atď... Čistá závisť. Nieje nič krajšie ako mať dlhé vlasy. Máš 23 tak prečo by si mala byť vystrihaná?-to si nechaj o 40 rokov

m8

dlhe vlasy nikdy neoli skarede :) pokial ich nemas extremne znicene, ale o tom nepises a verim tomu, ze keby boli znicene, na pohlad skarede, urobis s tym nieco..

dlhe vlasy su korunou krasy zeny a jej pokryvka..je to krasne, sexy, zavideniahodne a uzasne....rob ako sa ty citis..to je podstatne a vzdy...od toho sa odvyja tvoja psychika...mozno sa nebudes dobre citit s kratsym ucesom..co potom? budes verit svagrinej?..asi nie...rob, len co ty chces,s usmevom a hlavne je to, aby si ty bola spokojna..

evidentne sa na zmenu necitis..mozno vies niekde hlboko v podvedomi preco..nerob to!!! nerob...pokial si kvoli tomu pisala sem...nieco neni v poriadku a spominala si ine osoby v tom....

rob len co si doposial s nimi robila...ako si bola spokojna..

:)

m8

ukaz, aky nosis styl obliekania, posli fotky...kadernicky rady strihaju a kur**a vlasy..potom po nich pride dalsi nicitel pod znackou palette a loreal a ine(tieto su notoricky uz zname z reklam, ale su aj ine poskodzovace vlasov..)

velmi opatrne s vlaskami, iste su krasne a ked ich milujes, rob len ako si doposial robila