Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spolužiak

Príspevok v téme: Spolužiak
Ninulda

Som zaľúbená do môjho spolužiaka , už to trvá 3 roky .. Keď sa rozprávame o niečom , tak o veciach , čo sa týka školy .. Na výlete viem že sa na mňa pozeral , všimol si ma .. Snažím sa ho trochu zaujať , len už neviem ako , ob býva na opačný smer ako ja .. Čo mám robiť ? Keď mu napíšem tak nič , pomooc .. Mám na neho kašlať alebo mu to prejaviť , 3 roky je dosť dlhá doba , prosím pomôžte :) .. Mám 17 , mala by som si poradiť aj sama ale neviem .. A ktomu si všíma druhú spolužiačku ..

Filip TT

Túto situáciu som zažil na výške z pohľadu chlapca. Jedno dievča mi dávalo najavo záujem. Nič mi nepísala, ani nedávala návrhy, len zjavne bola potešená, keď som vstúpil do miestnosti, zdravila ma s úsmevom, prihovorila sa krátko, alebo sa niečo opýtala, najviac čo som od nej zažil, bolo keď sa naskytla možnosť spolu cestovať, tak sa usmiala a opýtala sa: Tak to pôjdeme spolu?

Mne to bolo príjemné, bolo to veľmi milé, ale jednak nerozumel som jej povahe a druhak nebola môj typ.

Ale po dvoch rokoch som si uvedomil, že ona je vlastne poklad, viac som si ju všímal a keď som už bol o nej úplne presvedčený, prišiel som s pozvaním na rande. Ale už bolo neskoro, ona už patrila inému. :)

Takže existuje aj to, že presvedčíš aj podlhšej dobe, ale myslím že zbytočne budeš robiť písať a vymýšľať návrhy, to by bolo myslím teraz odmietnuté. Musíš to robiť tak, aby raz spoznal, že mu chýba tvoja pozornosť, tvoj úsmev, tvoje uznanie atď. Potom príde sám. Ale radšej sa na to neupínaj, ten prvý možno ešte len príde. Aj ja som potom o niekoľko rokov našiel tú pravú...

Fleur-de-lis

keď mu napíšeš tak ti akože neodpíše, či ako?
Tiež si myslím, že to nevyzerá na záujem z jeho strany. Aj takí chalani sa dajú dotiahnuť do vzťahu, ale ja by som nechcela byť s niekým koho voľba som tak celkom nebola...

0vecka

ono ked mu to povies tak to asi bude trapas ale zase aspon si budes na istom... je to na tebe ale podla toho co hovoris to moc na to nevyzera ze by mal zaujem....

-------

Myslim ze keby o teba mal zaujem tak by ti pisal aspon stokrat za den. No a kedze si vsima inu spoluziacku, nedavam tomu velke sance.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spolužiak - Fórum - ZDRAVIE.sk