Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz treti den beriem penicilin a je mi horsie

Príspevok v téme: Uz treti den beriem penicilin a je mi horsie
Nestastna12

Ahojte.
Bola som v utorok rano u doktorky s tym ze ma bolelo hrdlo a mala som horucku. Doktorka mi predpisala penicilin lazdych osem hodin. Utorok som cely den prespala kvoli horucke a dalsi den mi horucka presla. No hrdlo mi opuchlo a uz ma neboli len na mandliach ale cele cela ta trubica. Dnes mam problem prehltnut aj vpdu. Este k tomu vykasliavam hlieny. Strasne ma dusi az na zvracanie. Beriem penicilin, paralen na teplotu, mucosolvan a strepsils. Co mam ppdla vas robit ja uz som zufala z cakania ze lieky zaberu a iba mi je horsie.

sob rudolf

Antibiotiká podávané cez ústa by mali zabrať do 72 hodín od podania prvej dávky. Ak nezaberú, treba ich zmeniť, najlepšie podľa nejakého smerodajného kultivačného vyšetrenia. Nestastna12, je to na tebe. Ak máš pocit, že je ti horšie, zájdi zajtra k lekárovi. Lepšie riešiť cez pracovný deň ako cez víkend po pohotovostiach.

odpovedam

ja som mala davnejsie tiez penicilin - na hnisavu anginu. az po dobrati liekov mi zapal postupne mizol. necakajte zazraky hned na pockanie. treba naozaj poctivo lezat, nepremahat sa, nech sa telo vysporiadava s chorobiu ako len vie. na tvojom mieste by som este den, dva pockala a ak to nepojde k lepsiemu, tak zavolat doktorke, ci je to normalny priebeh liecby.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz treti den beriem penicilin a je mi horsie - Fórum - ZDRAVIE.sk