Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechýba mi vzťah

Príspevok v téme: Nechýba mi vzťah
chcem_vediet

Nerozumiem sam tomu a mozno sa najde este niekto kto presiel niecim podobnym.
Pristihol som sa ze mi nechyba vztah. Neviem ci je to seriou sklamani a tym ze som si vytvoril akusi zonu komfortu v ktorej sa venujem sam sebe a veciam a ludom pre mna podstatnym alebo tym ze nemam chut plytvat svoj cas na hladanie niecoho co mozno ani neexistuje. Aby som vlastne popisal v com vidim problem tak neviem ci som fakt tak spokojny so svojim zivotom na tolko ze ma naplna aj ked som sam, alebo je to akasi forma rezignacie nad hladanim perspektivneho vztahu. Mam 28, a uz nejake vztahy za sebou ale asi 3 roky nemam nikoho okrem nejakych kratkych znamosti a sklamani. V poslednom case som si uvedomil ze vlastne mi je dobre samemu a akosi som si odvykol od vztahu a vsetkeho co s tym suvisi v dobrom aj zlom. V podstate sa mi tento stav nechce zmenit, len mam trochu obavy z toho ze raz budem chciet a nebude to fungovat lebo budem zvyknuty fungovat ako samostatna jednotka. Asi si preslo viac ludi obdobim ked boli samy a zaujima ma ci mali podobne pocity ako ja a co, resp. kto a ako vas presvedcil zmenit tento stav.

ludmilka30

ja mam 30 a som sama no neľutujem :) ked vidím aké majú ľudia problémy vo vzťahoch koľko je dnes nevery a neúcty medzi ľudmi problémy s bývaním a dlhmi a nakoniec vám partner zamáva aj s hypotékou a detmi na krku na ceste za novým partnerom som rada že som ako som :) fandím ale každému kto má zdravý pekný vzťah a dúfam že pár takých šťastných sa na tejto zemi ešte nájde.

janulka1983

Je úplne normálne že po sklamaniach vo vzťahoch sa človek tak trocha uzavrie a chce byť sám zo sebou predsa len sa to dotkne každého človeka ked nás opustí niekto koho milujeme a už to všetko človek berie úplne inak.Ja som tiež rozvedená a som momentálne sama ale musím povedať že vôbec neľutujem a vzťah mi nechýba.Myslela som si ako to budem ťažko znášať ale nie strašne sa mi uľavilo a spadol mi kameň zo srdca. Verím tomu že láska príde sama ani nevieme ako :).Momentálne sa venujem hlavne práci kariére a sebe. Len nič nesúrte a budte trpezlivý venujte sa sebe a láska príde :)

mates77770

zakladateľovi témy by som osobne poradil nech sa rozhodne do ničoho netlačí pretože naozaj čo má prísť príde...len nech je opatrný a zamiluje sa správne do ženy ktorá si to naozaj zaslúži a hlavne treba toho druhého dôkladne spoznávať a skutočne sa nevrhať po hlave do vzťahu láska totiž v živote nieje všetko a veľakrát preňu človek spraví aj veľmi nesprávne veci...

denusa7562

chcem_vediet ak sa citis dobre sam a vies tak fungovat tak to zatial nemen nema to vyznam tlacit sa do niecoho kvôli napr nazorom rodiny okolia alebo jednoducho s pocitu ze ,,to je tak zauzivane a ma to tak byt,, ze clovek ma mat vztah... co ma prist aj tak pride v dnesnej dobe ozaj nieje kam sa ponahlat ...najst dnes partnera ktory ta ma rad preto kto naozaj si nie pre peniaze nie pre majetky a ine materialne hodnoty je naozaj zazrak.. tiez som zazila s ex obrovsky sok a obrovske sklamanie ked som sa zodrala pri stavbe domu pre nás dvoch vrazila tam všetky uspory a on odisiel za druhou ...som rada ze som sama momentalne beriem zivot tak ako ide a ked má do mojho zivota niekto prist tak nech je to aj za 10 rokov ale nech ten muz konecne stoji zato a ma ma rad taku aka som ...

SilvaSilva24

cccc- takže podľa teba človek, ktorý je sám je automaticky nešťastný? myslíš, že neexistuje single osoba, ktorá by bola spokojná a šťastná tak ako je?
Ja osobne poznám jedno dievča, ktoré je samo asi celý život a je ešte šťastnejšia ako tí čo sú vo vzťahu. By ma zaujímalo ako hodnotíš ľudí, ktorí sú single. Asi je to u teba tiež tak ako píše Nelina. Nensažim sa tu prekrútiť čo si napísala, len sa to snažím pochopiť.

A vlastne každý si tu obhajuje svoje, ten čo je vo vzťahu si obhajuje vzťah, ten čo je single si obhajuje samotu. Ja si osobne myslím, že je to tak ako píše Nelina. Ten, kto nemá vzťah je podľa iných podradný a dobre sa na ňom ostatní vyvršujú, lebo vo vzťahu sú niečo viac.

Filip TT

Rudolf myslím že to berieš zdravo. Zver to Božej prozreteľnosti, modli sa a môžeš byť kľudná. Keď Ťa chce mať v manželstve, niekoho Ti pošle, keď je pre Teba niečo iné, bude to. V oboch prípadoch to bude pre Teba to najlepšie.

Filip TT

cccc - zas na druhej je plno parov, ktore sa cielavedome usiluju o zlepsovanie vztahu, trebars na take Manzelske stretnutia v Banskej Bystrici je aj problem sa dostat, hoci na jeden turnus beru 140 parov. Taketo kedysi nebyvalo, kazdy zil ako vedel.
www.mstretnutia.sk

sob rudolf

Podľa mňa naozaj nie je dôležité, či človek prežije život single alebo v páre. Stačí, ak žije svoj život zmysluplne a nesebecky. Veď nie každý má vlohy na to byť partnerom, manželom, rodičom...

Ja som doteraz nemala žiadny vzťah, za ktorým by mi bolo ľúto. Ale jedného dňa možno natrafím na chlapa, s ktorým budem šťastná, zatiaľ čo on bude šťastný so mnou. Potom iste nebudem pochybovať, či to stojí za to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechýba mi vzťah - Fórum - ZDRAVIE.sk