Mám zvýšený bilirubin

bilir

Okrem tu spomenutej unavy a fyzickej zatazi chcem z vlastnej skusenosti poukazat na mozny vplyv hladu na zvysenie bilirubinu.

maross

pite caj LAPACHO po dobu siestich tyzdnov a uvidite sto-percent vysledok.aspon vyrazne zlepsenie sa dostavy urcite.samozrejme nepit alkohol.

viren65

Pri poslednom odbere krvi mi zistili zvyseny bilirubin 41,sportujem pracujem na zmeny citim sa zdravy co sposobuje ze mam bilirubin zvyseny

sal

Ahojte, nikto sa tu nezmienil o tom, co sposobuje alebo napomaha chorobam pecene vo vseobecnosti a teda aj problemom s bilirubinom. Podla tradicnej cinskej mediciny je kazdy vnutorny organ tela spojeny s istou emociou. Pecen sa spaja s hnevom, agresivitou. Preto je na mieste otazka "Mam problemy s agresivitou alebo vybusnostou?"
Co sa tyka veci, ktore pomahaju na pecen, nepocul som tu od nikoho ze by spomenul Sylibum marianske (Ostropestrec mariansky), ktory je velmi dobry na pecen. Alebo si mozete kupit kativnu laku Sylimarin v tabletach, kde je zvysena koncentracia tejto latky, ktora pomaha peceni. Zo stravy podla mojich informacii treba v co najvacsej miere vylucit cukor. Teda cukor zo sladkosti atd..., ovocie je uplne v pohode.
Dufam ze som niekomu pomohol a vsektym prajem skore uzdravenie:)

s.v.

Zdravim,mam 16 rokov a aj ja mam zvyseny bilirubin. Povedali ze neni az tak velmy zvyseny. Neberiem lieky, nedrzim dietu. Mam ho po prekonanej miokarditide pri ktorej mi davali mnozstvo liekov. Viem ze normalna hodnota bilirubinu je 17,1 μmol/l , ja mám 35 μmol/l. chcel by som vedieť že aká hodnota je potom ozaj vysoká a kritická že by sa mali brat lieky a držať dieta. bol by som velmy vdacny za radu na mail themegavega@gmail.com

simus

Dobrý deň.Mam 11 rokov a mam tiez zvyseny bilirubin.Ztoho mam zozltnute ocne bielka a aj zuby.Doktory si myslia ze mam zltacku lebo som biela a az zlta.Takze tu mam email sisizmijova@azet.sk tak mi mozte odpisat nejake lieky.Budem len rada.Tiez som si myslela ze mam zltacku no podla vysledkov nie chvala pany bohu.tatze dakujem.

mato_V

Dobrý deň. Mám 17 rokov a mám aj zvýšený bilirubín. Som chudej postavy a nemyslím si že by som mal nejaký väčší problém so stravovaní. Športujem (behám, hokey, florball, tenis...)a nechápem stále z čoho mám zvýšený bilirubín. V poslednej dobe som sa začal aj trochu zdravšie stravovať a nič sa nezmenilo. Tak sa Vás pýtam, že čo by mi mohlo pomôcť na eliminovanie bilirubínu? Mám kvôli nemu trochu viac zažltnuté očné bielka a zuby. Tak ak mi budete vedieť poradiť nejkú biliinku, liek, alebo hociakú čo i len trošku účinnú radu tak prosím odpíšte.
Ďakujem

Dusanik

Prosím vas chcel by som sa vas na niečo opýtať. Už niekolko rokov mam zažltnutú pokožku. Nemam žiadne ťažkosti ani bolesti ani nič podobne len žlčšiu pokožku a je mi to velmi neprijemne okrem toho sa mi tiež spravil istý fľak v oblasti nosa a ust v rovnaku dobu ked som si všimol aj zažltnutie pokožky. Neviem či to može byt sposobene bilirubinom alebo nie ale dost ma to trapi. Určite to chce ist za doktorom a spravit nejaké testy. No za každu radu by som bol vdačny !!! Dakujem

gaja

Na regeneraciu pecene existuje jeden vyborny pripravok.Vola sa "LIV 52" ,je vyrobeny z niekolkych specialnych bylin podla starej indickej tradicie.Dostat kupit aj v lekarniach (nie vo vsetkych,treba sa pytat).Brat ho treba dlhsie.Pomaha.