Mám zvýšený bilirubin

smejo

Ak by mi niekto vedel poradit,tak sa chcem spytat.Ties mam zvyseny bilirubin,preto som bola na genetickom vysetreni,kde mi odobrali krv.Avsak som zabudla poveda ze beriem ATB,na hrdlo.Moze to velmi ovplyvnit vysledky?:Dakujem

RNG

jakub, vyzera to na mononukleozu(EBV virus), a tam ti asi antibiotika nie su na nic.
Potrebujes antivirotika. Pozri na temy napr herpes, tam su prirodne antivirotika vymenovane. Tiez si musis regenerovat pecen, ktoru ti EBV/mono poskodila protokolom dr Berksona.

jakub r4pt0r

Mam 14 rokov a zistili mi zvyseny bilirubin,vraj ho nemam az tak zvyseny ale predpisali mi antibiotika.Mam priznaky chripky tj. teplota,bolesti klbov hlavy svalov atd.....moze to byt spojene s tym zvysenym bilirubinom?

capika

ahoj ja mam bilirubin zvyseny uz 2roky bola som uz aj na ultrazvuku vsetko bolo v poriadku..dietu nedrzim mala by som? casto ma boli aj zaludok..ma to nieco spolocne s bilirubinom? prosim poradte mi Dakujem

mira

Wia,
popisovať zmeny na pečeni - na to je tu málo miesta,/zakiaľ nie je nádor, tieto zmeny nemusia prístroje ukázať/ takže na zlepšenie stavu jesť :
- domäkka uvarené obilniny /kaše, placky, karbonátky ..../ z ryže natural, jačmenných krúpov, pšena, kukurice a kuk. krupice, ovsa, raže, občas pohanky 50 %
- nátierky, polievky, prívarky zo strukovín /pozor, nepreháňať stačí 1-1,5 lyžice !/ fazuľa, hrach, šošovica, cícer, bôb, sója a nepresolené výrobky z nej
- domáca zelenina : - lisované surové šaláty
- kvasená
- blanšírovaná
- varená
- naparená
- osmažená /málo/
- dusená
ochutená /polievky, prívarky, pyré,... technológie striedať/ 30-40 %
- minerálne doplnky - troška morských rias a morská soľ v min. množstve
- ovocie domáce- málo, obmedziť až do zlepšenia stavu
- obilné čaje a 3-ročný čaj, obilné kávy
- doplnky : domáce bylinné korenia,prírodný ocot, občas citrón, sójová omáčka a pasta bio, trochu orieškov a kvalitného rastl. oleja./zdraví si môžu dopriať občas rybu, dezert, puding a.p./
Technológie sa treba naučiť od skúsenejších, z kníh alebo z kurzov - v BA napr. Peter Planieta, ináč v ČR.
Hotový tanier má obsahovať 5 chutí a 5 farieb.
Ak sa naučíš pripravovať tie krásne a chutné taniere, zistíš, aká je to bašta!

wia

Dobre takže prosím ešte raz, ak má niekto zvýšený bilirubín, tak má niečo s pečeňou... čo je to niečo? a aj napriek tomu, že má dobré všetky výsledky? a teda ešte raz prosím - čo treba jesť?