Mám zvýšený bilirubin

mira

Pečeň je veľmi hutný orgán a jej čistenie je obtiažne a trvá dlhšie.
Bohužiaľ vegetariánom, ktorí si ponechajú sladké i slané mliečne výrobky, spústu ovocia a niektorí dokonca aj cukor, sa to nepodarí, napriek snahe.

RNG

Vysoky bilirubin znamena , ze nieco je zle s pecenou(toxiny, nakaza,zamorenie...)
Pecen treba cistit, detoxifikovat a regenerovat, inac to speje k problemom.

Dnes nikto nepochybuje, ze si treba cistit kozu, pripadne ju osetrovat atd, preco si ludia myslia, ze vnutorne organy nepotrebuju to iste???

mira

Zvýšený bilirubín je u ľudí - milovníkov mäsových výrobkov a vôbec mäsa / a tiež mlieka/. Mäso je potrebné nahradiť strukovinami - 1 lyžica na 1 jedlo. Aby nedošlo k nerovnováhe a predišlo sa zápalom, je treba vylúčiť aj cukor a nahradiť ho domácimi zeleninami. No a k tomu obilniny v celých zrnách.
Ja som si týmito opatreniami vyriešila bilirubín už pred viac rokmi a mám pokoj.

RNG

Detoxifikacia a regeneracia pecene sa prevadza protokolom dr Berksona
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg organicky selen

asi

Kedze ten zvacseny bilirubin, mas nieco s pecenou...a ked mas k tomu aj zvacsenu uzlinu, znamena to nejaky zapal alebo infekciu v tele.
Jedz iba lahsiu stravu, mozes si kupit aj nejaky caj na detoxikaciu.

aaei

ahoj,ja mam bilirubin zvyseny uz asi 15rokov, musim si preto davat pozor na stravu-nic mastne, vyprazane, pozor na cokoladu a hlavne minimalna fyzicka zataz.