Prečo sa takto správa?

Príspevok v téme: Prečo sa takto správa?
johanson1

Ahojte,

mám 8 mesiacov priateľku, ktorá spĺňa všetky moje predstavy a mám ju naozaj veľmi rád. Problém je však v tom, že ak sa bozkávame je to o.k., ale akonáhle sa jej chcem dotknúť na intímnejších miestach tak sa odtiahne. Neviem prečo to robí a ak sa jej na to spýtam tak mlčí. Je až taká hanblivá, alebo má problém so mnou?

Filip TT

Nedávaj otvorené otázky typu čo ti vadi, prečo ti vadi, ale pýtaj sa tak, ako ti radilo 12mesiacikov: davaj otazky na ktore sa odpovedá áno - nie:
Je ti nepríjemné, keď sa ťa dotýkam tuto?
Najférovejšia otázka by podľa mňa bola:
Môžem sa ťa dotýkať aj tu?

johanson1

Ja mám 26 rokov a ona 23. Neviem, už som sa jej pýtal v čom je problém, ale ako sa mám potom ešte pýtať?!

Linda703

myslim ze nema problem s tebou, mozno ma len obavu z toho ake to cele bude. O takychto veciach sa treba rozpravat

12mesiacikov

V podstate mozes byt rad, ze mas dievca co sa nenecha len tak obchytkavat na intimnych miestach. To je na dievcati sexy.

Ked sa chces dozvediet pricinu a ona sa hanbi o tom rozpravat, klad otazky tak, aby jej stacilo prikyvnut.

Zlamic

8 mesiacov je velmi dlha doba iba na hanblivost, ak sa s partnerom takmer denne bozkava a odtahovat sa od neho.
Moze to byt pokojne aj odpor, bud voci sexu (rozne dovody) alebo konkretne voci tebe. Cim skor si to vyjasnite, tym lepsie.

ewelin2828

koľko máte rokov? má v tejto oblasti už nejaké skúsenosti?
podľa mňa sa jednoducho hanbí a už dupľom sa hanbí o tom rozprávať :) aj ja som bola taká, takže ju naprosto chápem :)
nič za tým nehľadaj, chce to čas ;)