Strati sa niekedy tato diera?

Príspevok v téme: Strati sa niekedy tato diera?
utrapena

Ahojte ludia ja uz vazne neviem ako dalej preto sa cchem podelit s vami omoj zivotny pribeh: Bolo mi 12rokov , ked som spoznala uzasneho 16rocneho chlapca. BOli sme velmi dobry kamarati cele tri roky- za ten cas to perrastlo aj hlbsie. Lenze co cert enchcel nastal 25.januar2007 a on zahynul pri dopravnej autonehode cely mesiac potom som sa utapala v slzach, neskor som vymenila slzy za alkohol, fajcenie a tak to je dodnes :( kazdy tyzden poriadna "opicaô musi byt, kazdy den aspon 6cigariet pretoze inak nevladzem poradte ako zuakryt taku velku dieru v srdiecku ked mi tak strasne chyba

mia

Je to este pre teba velmi cerstva rana,stalo sa to nedavno.Clovek potrebuje prejst toto tazke obdobie,plne otazok a ziadnych odpovedi.Tak,ako tu aj ini pisali,chce to cas.Rana sa ti zahoji,tak ako mnohym inym.Plakat mozes,ale obmedz alkohol.Ten ta nevylieci,skor naopak,vyvolava pocit bezmocnosti.Bolo by fain,mat niekoho,komu doverujes.Drzim ti palce,aby sa ti srdiecko vyliecilo a mala okolo seba ludi,ktori ta lubia a rozumeju ti!

janka

moja zlata, neboj sa, preboli.. viem o com hovorim, tiez som to prezila a uplne ta chapem. bola som v rovnakej situacii..pred rokom mi zomrela moja draha mamicka...odisla tak rychlo, ani sme sa nestihli rozlucit. tiez mi bolo tazko a riesila som to ako ty. nebola som doma s otcom a malym bratom, ale radsej som chodila von, kazdy tyzden poriadna ozieracka, zacala som chodit von s pochybnou partiou, vzdy som sa najradsej spila do nemoty.. bola som stastna ze na to aspon na chvilku zabudnem a potom to rychlejsie prejde. bolo mi fakt strasne, uz na to radsej nechcem mysliet. potom som stretla ludi, ktori mi pomohli z tej sracky von, inak by som dopadla asi velmi zle... postavila som sa celom k problemom. sice je to tazke, ale zivot je boj a nesmieme sa vzdavat a zbabelo sa utiekat k "zabudnutiu" v alkohole. stale chodim von, ale vyberam si s kym a co budem robit. nasla som si kopu inych aktivit, naucila som sa varit, rozvijam si vztahy s inymi ludmi a citim sa omnoho lepsie:) utrpenim clovek najviac rastie, aj teba to casom obohati. neboj sa, prejde to, len sa k tomu musis postavit celom. budem drzat palce:))

Summer_

utrapena ved ty nemusis zabudnut! Len spominat z usmevom... spominat na to krasne co ste prezili... a nie trapit sa...

Summer_

Ak uz koly nicomu inemu tak aspon koly nemu prestan pit... skus pomyslet na to ake by to bolo pre neho ak by ta taku videl? Co by si prial on?
Ja myslim ze by chcel aby si bola stastna a aby si sa uz tolko netrapila...!

shakt

Vsetko co sa ti v zivote stane ma svoj zmysel! Aj ked ho teraz nevidis..casom pochopis.To co robis..:)nesmejem sa ti,len chapem..Kazdy potrebuje svoj vlastny cas...raz to skoncis,postavis sa a pojdes...A jedno ti poviem,trapis nie len seba,ale aj jeho...uricte by nechcel aby si sa takto trapila. Potlacas bolest v sebe,roznymi sposobmi...ibaze..Ethel ma pravdu,je to len klam,neni ti lepsie,ked vytriezvies bude to este horsie..bolest sa vrati..vzdy sa vrati, pokial sa jej nepostavis celom a nepozries rovno do oci..je to tazke to mi ver,no mnohi ludia prezili horsie veci nez ty,divali sa smrti rovno do oci..a su vdacni za kazdu sekundu..V zivote zazijes este vela zleho,ale aj vela dobreho..tes sa na to dobre a to zle prekonavaj koli tomu dobremu co pride.Drz sa..

utrapena

ja mam pocit ze nikdy nezabudnem :-( predtym kazdy na mna ukazoval prstom ze taka mala ku... som ze som si zacala s tak starym vtedy pre mna a dnes mi tak astrasne chyba

ethel

Najjednoduchšie je začať sa lutovať,utápať v alkohole,prípadne drogách.To by mal z teba radosť,keby ťa takú videl,už by ťa ani nechcel.

Summer_

utrapena urcite to neni jedine v com by si nasla utechu... lenze si zatial nestihla objavit to v com by si ju nasla tiez a mozno este intenzivnejsie...
Skus si najst nieco co ta bude bavit a zabudnes na trapenie... ale alkohol urcite nie je ta spravna cesta...!
Cas to vylieci... viem teraz sa ti to zda nemozne ale raz to preboli...
Snad najdes niekoho pri kom na to "zabudnes"...