Ako mat uzsi pas?

odpovedam

su 3 zakladne metody merania tuku, ziadna nie je presna, velmi by som sa tymi cislami nezaoberala. Je to len velmi orientacne. Zakladom je vzdy to, co vidis v zrkadle. Do uvahy ber aj to, kde sa ti uklada tuk. Poznam baby, co maju celulitidu, ale ploche brusko. Urcite neodporucam nejaku bezhlavu dietu, mozno len pridat intervalovy pohyb a viac zeleniny namiesto priloh. Ale nic radikalne. Ludia si casto beru priklad z vrcholovch sportovcov, ale oni zdravi nie su :-). Takze s rozumom :-).

Ja osobne sa riadim zrkadlom, ratam si prijem kalorii a sledujem, ci nastavena strava smeruje k mojmu aktualnemu cielu. Teraz napr. priberam, takze adekvatne tomu mam nastavenu stravu, regeneraciu aj trening. Ale pri beznych ludoch, ktori nepotrebuju rezim sportovca, netreba nic prehanat.

Nizke percento tuku maju sportovci len par dni do roka. Takze ak chces nieco spalit, tak mierne znizit prijem kalorii, drzat bielkoviny vysok a idealne aj sa hybat. Ale mat okolo 20% tuku u zeny nie je vela.

uzsipas

a este sa spytam co si myslite o domacich vahach ktore tiez vedia zmerat tuk v tele?To totizto mam doma a tam mi to ukazuje 18,3%,ale odkedy som bola na tom druhom merani moc tej vahe neverim

uzsipas

troska som z tych % zmatena,tam kde som si bola dat zmerat tuk sa riadili tymito tabulkami a podla toho 18% tuku by som mala kebyze som sportovkyna www.vladozlatos.com

ten chlapik mi praveze vravel ze 21% je dolna hranica normalu ze uz nizsie nie je zdrave.Odpovedam ty sa riadis podla akych hodnot?vdaka

odpovedam

m8, cvicenim sa trha sval, nezuzuje sa pas. resp. moze dokonca dojst k zhrubnutiu v dosledku narastu svalovej hmoty. navyse, otacanie do stran nie je fyziologicke a je to jeden z cvikov, ktore by sa cvicit nemali vobec.

uzsipas, ak mas sirsiu panvu, chudnutie bude zbytocne. 21% telesneho tuku je normalna hodnota, keby si zisla na 18%, stale by to bolo ok a zdrave. Takze uzsi pas si vyrobis jedine v kuchyni, nie cvicenim.

m8

mozes skusit vytacanie do stran pas, panvou nehybat, takto kazdy den nejaku chvilku rob, troska sa zuzi..alebo este korzety..static.free.zoznam.sk

psycho obrazok