Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ma bozkáva s otvorenými očami?

Príspevok v téme: Prečo ma bozkáva s otvorenými očami?
TRendt

Ahojte. Mám otázku na mužov, ale aj ženy. Čo to znamená, ak sa muž bozkáva so ženou a má pritom otvorené oči? A s tými otvorenými očami sa občas pozerá aj na ňu, no často aj niekam úplne mimo? Vždy keď som na sekundu spravila kontrolku, to tak bolo. So zatvorenými som ho prichytila fakt len párkrát. Máte s tým nejaké skúsenosti prosím? Čo si mám o tom myslieť? Len nedávno sme začali spolu chodiť, stále ma ospevuje, že aká som krásna, že aj jeho mame a kamarátom sa páčim, ale toto robí. Mám z toho zlý pocit. Bud ma chce len na sex, alebo si myslí, že mu už patrím a to mu hladká ego? Ja neviem fakt.

Tiež som raz meškala na jedno rande 20 min. kvôli busu a bol z toho dosť nervózny, počula som mu to v hlase, ked mi volal, že kde som a ked som prišla ešte povedal, že či už "hviezda" prišla. Ale to bola jediná taká poznámka, potom už bol v pohode.

Poradte prosím. Ďakujem.

stalesomtoja

Ahoj, nedá mi to neragovať, i keď to nie je už aktuálna téma. ZAse tu niekto zovšeobecňuje - že všetci chlapi chcú len jedno a bla bla bla...nemáš sa zacitovať. No určite, ak sa nezacituješ, tak ťa neopustí :D Proste baby, ktoré to hovoria, narazili na blbcov, ktorým ide iba o jedno, ale nie všetkým.

A k tomu, že bozkáva s otvorenými očami sa vyjadrovať nebudem. Možno mu to tak vyhovuje, možno kontroluje či ich ty máš otvorené/zatvorené,..je mnoho možností, iba on to vie.

Mne by skôr bolo zvláštne, že bol nervózny, keď si meškala. Skús tak and tým pouvažovať. Ja by som s takým chlapom nechodila, kto by mi ironicky povedal to čo on tebe pri takejto udalosti. Ale aspoň ukázal charakter hneď na začiatku, nemá k tebe úctu a neskôr ti ostanú len oči pre plač.

malcica

aj ja sa obcas pozriem, ale to len preto, ze milujem ten pocit, ked na moment zbadam obraz mojej lasky. Ale to je sem tam a fakt na moment. Neviem si predstavit, ako by som si to s otvorenymi ocami mohla uzit tak ako to byva zvykom. To proste nejde precitit.

chlebik

No mozno ju chce len vidiet, niekto je proste divny, nemusi to znamenat hned nieco negativne. Ak aj ide o nedoveru, na zaciatku vztahu to je este normalne, kym sa clovek nauci uvolnit sa uplne. Akoze, divne to je, to hej, ale divne neznamena nutne nieco zle. Podla mna, ak sa to casom neutrasie, tak sa ho na to normalne opytaj, mozno ti da uplne uspokojujucu odpoved.

Mesačný princ

Nič nenahradí ten pocit intimity ako tie zatvorené oči pri ozajstnom bozku z lásky :) ♥

Hovorí sa,že pokiaľ sa človek pozerá, tak partnerovi nedôveruje. Občas som sa pozrel aj ja ale to len zo zvedavosti. Niečo tak nádherné ako bozk s niekým koho človek miluje by som si nevedel predstaviť s otvorenými očami.

Davido

aj ja si myslim ze ta velmi nemiluje ale len nema rad bozkavanie s tebou. Ja ked som mal dievca tak som si bozkavanie s nou vychutnaval stale so zavretymi ocami vtedy to clovek naplno preciti ze bozkava milovanu osobku :D
ako ta bozkava? Len na pery alebo normalne francuzak? Ak len na pery tak je to este okej ze sa obzera okolo ale ak sa pokukava po okoli pri francuzaku tak to okej nieje.

ahojj

nudi sa ak si tie bozky nevychutnava privretymi ocami ako zalubeny clovek ale ma ich otvorene. Nepreziva to tak intenzivne ako zamilovany clovek. Asi z teba velmi paf nieje podla toho..hm.,

chlebik

Ahoj, nic si z toho nerob, napriklad my sme s priatelom uz zasnubeni, vztah nam klape, pritazlivost medzi nami tiez a tiez, ked ho niekedy pobozkam, pozera uplne mimo, niekde po kuchyni :D je to rusive, ale to je len jeho taka haluz, neni v tom nic hlbsie. Ak je to u vas nieco, co si myslis, ze v malych detailoch s dalsimi vysvetluje vacsi problem, tak to je ine, ale to potom uz nie je otazka bozkavania s otvorenymi ocami.. a ak je to len tak, tak to neries vobec. Citala som aj tu druhu temu, tak mi len napadlo, ci napriklad kvoli kome neni to, ze nerad zatvara oci a pod., moze to mat milion dovodov, ktore si on ani neuvedomuje a neni v tom nic osobne.

spirited_away

Ja sa bozkávam len so zatvorenými očami takže to nekontrolujem a nerobila som žiadny prieskum :))) ale áno ževraj sa väčšina mužov bozkáva s otvorenými očami tak neviem asi to bude pravda a tým pádom by to malo byť o.k. :)

TRendt

Na tvoju otázku ti odpoviem mojim predošlým príspevkom.

www.zdravie.sk

Len dodávam, že každé jeho dievča predtým zoznámil s kamarátmi a mamou. Navyše sme dosť odlišné povahy a máme diametrálne iný názor na život.

Zlamic

Muzi sa vacsinou bozkavaju s otvorenymi ocami. Ja napr. s mierne pootvorenymi, nechapem vyznam bozkov so zavretymi ocami.
Skor by ma na tvojom mieste trapilo, ak sa pri bozkavani nepozera na teba, ale trebars po okoli, to znamena, ze sa nudi a tiez ta jeho poznamka.
Muz ta mame a kamaratom predstavi, iba ak to s tebou mysli vazne.
Neviem kolko mas rokov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ma bozkáva s otvorenými očami? - Fórum - ZDRAVIE.sk