Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené fľaky pod očami

Príspevok v téme: Červené fľaky pod očami
jahôdok

Krásny večer sa praje, nikdy som nemal problémy s mojou pleťou ale dakedy keď som vypil trošku alkoholu alebo bol dlhšie na zime vytvorili sa mi pod okom také po mojom povedané fľaky rozpučenej jahody...proste také červené fľaky pod očami, ktoré siahali k nosu ...neviem, čo to je a ani ako sa to volá ale slušne povedané serie ma to, ja chcem pekne bielu pleť a áno som chlap, no je to dosť nepríjemné, nepáči sa mi to a make up nosiť kvôli tomu nechcem zase Paľka Rochniaka zoseba robiť nebudem....mohli by ste mi nejaký tento grif alebo prípravok nato odporúčiť? viem, že niektoré ženy sa s tím stýkajú, ako to riešite prosím vás? pozval by som vás aj za radu na zmrzku ale je zima už na nu tak na čaj kľudne pozvem ale fakt vám nehorázne za všetky rady budem :!)

S láskou a pokorou
ten čo nechce jahodové fľaky

ivonka133

Vyskúšaj dermatológa, to je naistejšie. Ale poznám viacerých ktorí majú červenejšiu pokožku alebo len isté miesta po pití alkoholu. Až tak im to neprekáža.

tamulina

Ahoj jahôdok, myslím si , že je to reakcia na alkohol, alebo na výkyvy teplôt. Ja to mám tiež ,ale na krku. Viem , že to je nepríjemné, ale z môjho laického hladiska by som povedala , že v momente kedy sa mení teplota tak tvoja a teda aj moja pokožka takto zareaguje. Keby som ti mohla poradiť choď s tým k dermatologovi a jednoducho sa ho opýtaj.Je fakt, že si nenapísal, dokedy tie fľaky máš, že či ti potom rýchlo zmiznú ,alebo máš ich ešte dva dni, ale v každom prípade to je jediný lekár ktorý ti k tomu môže niečo povedať. Pekný večer a som ráda, že sú medzi nami muži,ktorým záleží ako vyzerajú a neboja sa opýtať!!!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červené fľaky pod očami - Fórum - ZDRAVIE.sk