Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trpnutie tváre - tetánia?

Príspevok v téme: Trpnutie tváre - tetánia?
Hunther

Ahojte.Uz dlhsiu dobu mavam problemy v podobe nevolnosti skoro kazdy den, pocity akoby som bol v inom svete niekedy, triašky, závraty niekedy pocity horúčavy, inokedy zase zimy že až sa trasiem. Často sa mi stáva akoby mi mráz alebo zimomriavky prešli po chrbtici.Pochodil som rôzne vyšetrenia srdca ako EKG/ECHO, záťažové - srdce v poriadku, tlak mám v poriadku, pulz tiež. Štitná žľaza vyšetrenia tiež v poriadku, otorinolaringologické vyšetrenia taktiež no a na neurologii vyšetrenie EEG v poriadku, predpisane magnezium 3x denne a vraj diagnóza neurogenná tetánia. Ešte idem na vyšetrenie EMG a MRI. Mal som tiež robeny komplet krvny obraz vrátane minerálov, moč - všetko v poriadku. Dnes sa mi stalo, že cca 3x po sebe v priebehu 2 minút mi ako keby začalo trpnúť ľavé líco pocit akokeby mi po ňom zimomriavky chodili a ako keby sa mi malo samovoľne začať hýbať. Taktiež niekedy mám pocity chladných nôh, alebo rúk, ktoré po pár minútach vymiznú. Môže to byť jeden z príznakov tetánie ? Alebo môže ísť o krčnú chrbticu, prípadne niečo vážnejšie ? Niekedy mám také pocity ako keby som nevedel čo so sebou. Nedobre mi je ležať, sedieť, chodiť proste nič. Dosť som sa vydesil a celkovo som taký stresový typ. Hneď ma napadlo či to nie je nejaká porážka. Mám len 22 rokov a nemám nadváhu ani nefajčím, niekedy pijem víno. ďakujem za reakcie a rady.

hehe1

mozno to mas aj zo stravy, su rozne potravinove intolerancie, alebo histaminova, nastuduj si, mozno sa tam najdes, mozno je spustac niektorych priznakov jedlo, alebo aj vino, mozno...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.