Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Absolventská prax

Príspevok v téme: Absolventská prax
janička2233

Zdravím. Na absolventskej praxi mám odpracovať 20 hodín týždenne, čo je 4 hodiny denne. Chcela by som sa spýtať, či náhodou niekto nevie, či sa nedá tých 20 hodín odpracovať \"rýchlejšie\". To znamená, že by som si tých 20 hodín odpracovala napríklad za 3 dni a 2 dni by som bola doma. Dakujem za odpoveď. :)

AfterEight

Vsetko zalezi od "zamestnavatela".
Nezabudaj, ze mas narok na dovolenku - 10dni. Len uz si nepamatam,ze kolko musis odrobit najskor, tusim mesiac. V zmluve to mas napisane.

Ja som chodila na polrocnu prax. Videli, ze sa snazim, vsetko co som mala, som spravila vzdy vcas a rychlo. Ked som potrebovala jeden den nieco si vybavit,tak som si to nadrobila a nemusela som prist.

Najskor ti radim, aby si sa otukala ten mesiac, a uvidis ci to budu mili ludia a potom by som sa spytala ci tam mozes chodit napr 3x do tyzdna s tym,ze si odrobis napr 8,8,4.

Nam neprisla vtedy ani jedenkrat kontrola,ale neviem ako to je u inych ludi.

Ale napr mne tam bolo tak dobre,ze ja som 95% casu chodila kazdy den :) naucilo ma to pravidelne vstavat atd. Teraz v praci je to na nezaplatenie :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Absolventská prax - Fórum - ZDRAVIE.sk