Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nerozumiem tomu

Príspevok v téme: Nerozumiem tomu
Tomy The Cat

Dobry Deň vopred sa ospravedlňujem za gramatiku píšem s mobilu.
Píšem tu o radu, názor lebo som už psychicky na dne.

Pred dvoma rokmi som spoznal jednu slečnu 32 mne je 34.
Som dost tichy clovek a niekedy mi trva dlchsie naviazat povedzme aj kamaradsky vztah a k nej som s nejakeho dovodu mal prilis az velky respekt tak som si ju moc nevsimal a snazil ju moc neobtazovat. A s nejakeho dovodu sa zacala spravat ku mne ako k handre a to ma vobec nepoznala.

Hm ale co cert nechcel ja som sa nakoniec zamiloval, problem vtkvel v tom ze som mal dost vlastnych problemov kvoli novej praci a nejak sme spolu nedokazali komunikovat, tak som sa v tom zacal tak trochu tapat, a vzdy som bol voci nej trochu uzavrety tak som si povedal, ze sa jej budem radsej co najviac vyhybat, aby som zbytocne netrapil seba aj ju(ale raz do tyzdna sme sa stretli na sportovej akcii).
Problem nastal ked sa od kamarata dozvedela, ze sa mi paci (ono sme uz pokukovali po sebe aj pred tym dokonca boli naznaky s oboch stran ze sme si sympaticky, ja som sa potom zveril kamosovi ze ju nejak nemozem vypustit v poslednej dobe s hlavy) , tak sa proste zacala ku mne spravat arogantne az povysenecky, ignorovala ma hrala sa na urazenu a dala mi to jasne na javo a to som jej nic nespravil, dalsi tyzden bola ku mne mila ako by sa nic nestalo a takto do okola. Ale nikdy mi nic nepovedala. Takze som vobec nevedel na com som a co ju vlastne na mne trapi alebo co sa jej na mne nepaci.

Viem ze s mojej strany to tiez nebola ziadna slava, ale chcel som s ty nieco spravit, tak som ju pozval slusne na kavu (napisal som jej, ze sa jej ospravedlnim, ak som jej nejak ublizil a vsetko vysvetlim.
Vyhovorila sa ze nema cas a ze to prebereme teda na tej spoocnej akcii s kamosmi. Ale namiesto toho ma cely cas ignorovala a nakoniec odisla, aby sa vobec zaujimala co jej chcem povedat, nezaujimalo ju to ani potom,(vlastne doteraz), len vedla mna sedela a kamoske sa zakazdym stazovala kolko ma ona vela prace, bolo to proste iba ona, ona a zse ona atd. Klasika mila, urazena, a este neviem co. A ja uz som mal pocit ze som nejaka handra.

No a na jednej spolocnej akcii po mne vybehla, padli nejake bozky(zevraj bola opita),ale rano nafuknuta ako zaba ako by som jej zabil rodinu. Potom som musel odist kvoli praci do zahranicia tak sme si zacali trochu pisat( iniciatyva s mojej strany), a Tak som sa jej rovno spytal ako to teda mysli.
Odpisala ze ma brala ako potencialneho kamarata a ze si robila so mna srandu. No ale niektore veci mi ako sranda neprisli hlavne ked som bol v jej blizkosti tak vyzerala ze sa kvoli mne trapi, ale nikdy nemala zaujem sa o tom porozpravat.

Tak som jej odpisal a pozil som trochu ostrejsie slova, ale nakoniec sme sa dohodli, ze sa mam ozvat a spolu sa stretneme. Ja sa jej ospravedlnim za to co som napisal a vsetko jej konecne vysvetlime medzi styrma ocami. Ked som jej napisal, ze som teda prisiel a ci ma na mna teda cas a chce sa stretnut ,odpisala nema cas som nejaky divny a ona o ziadne ospravedlnenie nestoji a uz ju nemam otravovat. Dotoho som sa dozvedel ze ma ohovara medzi kamaratmi. Radsej to tu ani nenapisem. (To som mal prenu maly darcek ze to myslim teda fakt vazne) .

Tak som jej ten darcek poslal po kamosovy, s tym ze ju uz v zivote nechcem vidiet. Ona mu ho vratila s odkazom, aby som jej ho doniesol osobne. To uz som ostal stat fakt ako ko*ko* o co jej vlastne ide.
Potom neskorsie ma kamarad pozval na oslavu jeho narodenin len mi na moje nemile prekvapenie nepovedal ze tam bude aj ona.
Takze holka namiesto toho aby prisla a ospravedlnila sa, tam sedela ako zmoknute kura a cakala ze to budem ja kto za nou pride.

Tak ja uz neviem, ked som si ju nevsimal bolo zle, ked som sa jej chcel venovat tak o to nestala a teraz sa sa tvari ze jej je to vsetko luto a este mi zas zacala do toho ocividne nadbiehat aby som si ju vsimal. Samozrejme ma to nechalo chladnym tak sa hra znovu na urazenu panicku.

Hlavne je ale tri krat do dna na seznamke kde hlada dalsieho chlapa a najlepsie je ze jej to vsetci zeru, ze som to ja ktory jej ublizuje. Prerusil som radsej vsetku komunikaciu nechodim na spolocne akcie s kamosmi, len aby som sa jej vyhybal a ona bola konecne spokoja.

No som s toho dost na prasky. Najhorsie je ze som do nej stale zamilovany, a nemozem ju vypustit s hlavy nech robim co robim. Rozum vravi bez prec chlapce co najdalej, ale to srdce to je šialenstvo. Len po tom vsetkom uz fakt nemam naladu ani silu uz nieco riesit.

Proste ona sa tvari ako by sa nic nestalo.Smeje sa do tvare. Potom ako cez kopirku keď sme boli zas spolu tak prišla za mnou a nevinne sa ma na niečo spýtala. Ja som zle rozumel na a už som mal strach jej niečo dobré povedať aby sa neurazila tak som len pokrčil ramenami ze neviem. Tak proste slečna sa urazila naduta sa otočila na päte a odišla. Nedala mi ani na najmenšiu šancu niečo o vysvetliť. Ja som ostal štát ako k*kot a už mi normálne prišlo zle od srdca. A zas som mal ďalšie informáciea ďalšie výčitky čo som jej spravil.

A teraz sa dostávame k tomu najlepšiemu. Samozrejme aj že má celý večer odignorovala a ja som sa modlil aby som s ňou nešiel sám seba domov(máme spoločnú cestu). Moje modlitby ale neboli vypocute tak som s ňou aj ostal v sám . Prebehla totálne trápna konverzácia(trápne to bolo už nie skôr mne). Celé to skončilo s tým viacze či by som ju nešiel odprevadit, to už som mal belmo pred očami a povedal som nie že radšej jej dám na nejaký čas pokoj a prerušil som s nou všetky kontakty.

Teraz sa hrá na mŕtveho brouka, schovava sa za našich kanaratov a dozvedel som sa že je ranenna a urazena a mám sa jej znovu ospravedlnit.

Chápete to niekto, alebo ste sa už s niečím podobným stretli mne osobne. Môže sa niekto takto správať v 32 rokoch. Už mi ostáva stáť nad tým všetkým zdravý rozum. Bol som normálny chalan so svojimi chybami, ale po roku a pol s tou slnečnou som psychicky vyčerpaný a za všetkým vidím podraz. A fakt neviem čo mám robiť.Sorry za tak dlhý príspevok ale potreboval som to zo seba dostať.

Ďakujem za každý nazor alebo pripomienku. Čo robím zle a ako sa s tým vysporiadať.

kafe

Ak si odišiel hodne ďaleko, tak sa aj poobzeraj po inej partii. A z ľudí, ktorých stretávaš sa časom stanú aj priatelia.
Vyraziť si von so starými kámošmi predsa môžeš - vymysli a zorganizuj niečo ty a pozvi pár ľudí. Nie všetkých a nie dotyčnú.

sewie

Tomy, co ti poviem, posrali ste to obaja...
ak ju naozaj chces a nejde ti z hlavy urobila by som posledny pokus...napis jej sms nieco v style: Ok, zabudnut na vsetku minulost a zbytocne komplikacie podme do toho normalne, skusme sa spoznat a uvidime co bude... nehovorim presne toto-ale nieco v tom style...
za pokus nic nedas, ak sa neozve, tak to uzavri s cistou myslou a svedomim ze ty si spravil pre to vsetko...

Tomy The Cat

Veď som to uťal, do týždňa som dal výpoveď o v práci odišiel fakt hodne ďaleko, ale tým sa pádom som musel uťať aj x spoločných priatelov. Ja pri nej nedokážem byť viac ako dve minúty.
Keď dostanem nejakú pozvánku na spoločnú akciu, Tak musím zakaždým povedať nie a je to fakt trocha frustrujúce keď vidim ako sa za nich sebecky schováva. A všetci jej veria aká je teraz prechudinka.

Snažím sa venovať sám sebe. Ale chcel by by som aj občas vyraziť von aj s kamarátmi.

kafe

čo chceš pre boha urovnávať? Veď ste sa ešte nedokopali ani k poriadnemu kontaktu, len okolo seba chodíte a tá trubka sa uráža a hrá s tebou ako sa jej páči. Ruky preč a vyser sa na ňu. Času si jej venoval dosť a ak sa nevie normálne chovať ani na začiatku (vy ani nie ste na začiatku, veď ste sa ešte nerozprávali poriadne), ako by sa asi chovala, strečkovala a vystrájala vo vzťahu? Ešte otrasnejšie, podľa mňa. A je ti to treba? Potrebuješ TAKÉTO NIEČO ku šťastiu? Skôr nie ako ano, tak ďakuj bohu, že ste sa vlastne k ničomu bližšiemu nedostali, utni kontak a venuj sa chvíľu sebe.
Prosím ťa, buď trochu chlap a maj svoju hrdosť. Kočka neni jediná na svete. Ano zaľúbil si sa, ale zas aby sa k tebe správala ako k handre a ty máš potom ešte aj záujem o ňu? Tak to máš vážny problém chlapče.. nauč sa trochu vážiť si samého seba.

Tomy The Cat

Diky za odpovede, zaujímavé reakcie.

Popravde na začiatku som sa správal podobne ako ako popisujete. Tiež som bol ako pubertiak.

Na radu kamaráta som sa fakt začal viac snažiť pokúšal sa zlomiť tu komunikačnú bariéru, ale väčšinou som narazil na stenu arogancie.

Ono to to fakt nie je príjemné keď sa urazí, potom ma 2 hodiny ignoruje a vidí že vás to trápi a správa sa k vám ako k nejakej handre.

Ja neviem pozval som ju pozval na kávu, len ja a ona a nikto ďalší. Vyhovorila sa že nemá čas. Sama povedala ze to preberieme inokedy. Prvý krát zdrhla bez slova. Tri týždne po sebe má ignorovala a tvárila sa ze sa nič nedeje.

Dodnes ju to nezaujima. Ale hlavne ze sa pri každej príležitosti urazi. .

Máte pravdu ze by som sa mal viac snažiť. Skúšal som to, aby mi potom povedala ze ma berie ako potenciálneho kamaráta s ktorého si robí srandu a ohovárala,ze som stalker.
Bavila na sa so mnou o niečom len keď jej to vyhovovalo.

Mal som nejaké veci riešiť rozumnejšie. Tiež som len človek, ale aby niekto takto so mnou zaobchadzal sa mi ešte nestalo.

Áno som zamilovaný a je mi jasné že som to takto nemoze fungovať. Málo komunikácie o to ide, len ja mám dojem ze by som sa mohol rozkrajat, zaspievať jej ódu na radosť a za 5 minút by jej to bolo jedno.

Skôr si myslím že sme si na začiatku nevazili jeden druhého. A teraz sa ani jeden s nas nedokáže cez to preniesť. Aspoň ja som nepochopil nejakým veciam, ale to by som už potreboval vysvetlenie od dotyčnej.
Ja neviem to mám ako skúsiť zas to nejak urovnať? Ale skôr mám pocit ze to bude zas na dve veci.

Robocop

bud sa ignorujte totalne a nevsimajte si jeden druheho alebo komunikujte ako dvaja dospeli ludia.
trosku mi pridete ako z romantickeho filmu kde su dvaja ktori si robia na zlost a tvaria sa pred ostatnymi ze su jeden pre druheho vzduch a pritom to medzi nimi len tak iskri. Cisto ako z americkeho romantickeho filmu kde to nakoniec skocni divokym sexom niekde v aute ci na schodisti :D
len tak dalej sa ignorujte mozno aj vy takto skoncite a mozno sa rozidete na vecne veky amen :D

neser sa

vy dvaja vážne máte po tridsiatke? Lebo podľa toho čo čítam mi aspoň ty prídeš akoby si mal pod 25 rokov... no ale to je jedno
rada znie, začni s ňou viac komunikovať lebo to ty mi prídeš ako strašný nafúkanec a urážlivec. Ona nevie načom je u teba a ty máš vkuse pochybnosti a radšej ustupuješ akoby si mal niečo činiť. Strašne rýchlo cúvaš preč. Trošku sa niečo vyskytne a už chceš zdupkať. Viac bojuj o srdce tej baby. Viac sa čiň. Ak si taký nemastný neslaný kto má vedieť čo vlastne chceš. Sa správate k sebe ako malé decká a nie ako dvaja dospelí ľudia.

lienocka28

preboha, ved ona je vkuse urazena. naozaj chces mat vo svojom zivote nieco take negativne?? viem ze je to tazke, ale kasli uz na nu. uplne. nerobi ti tento "vztah" dobre. keby chcela a mala ta rada, tak to vyzera uplne inak.

xxxxx

z toho, čo čítam, tak vlastne ona je tá ktorá za tebou dolieza pričom ty sa k ničomu nemáš /takto sa chlap ktorý má o ženu záujem a lúbi ju nespráva, sorry/ mne to príde že ona sa snaží stále ti dávať príležitosti na "niečo" a ty ju stále akoby ignoruješ, k ničomu sa nemáš, nič neprejavuješ, uplne chápem tomu jej správaniu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nerozumiem tomu - Fórum - ZDRAVIE.sk