Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chioská masticha - prírodný zabijak helikobaktera

UjoTibor

Masticha je fajn+v kombinacii s dalsimi doplnkami(grepovy extrakt, oreganovy olej, zinok,...) sa daju dosiahnut vyborne vysledky.

Na ebayi su tieto doplnky ovela lacnejsie ako v SK eshopoch, dokonca aj s postovnym to vyjde menej - odporucam nakupovat tam.
Pri platbe cez paypal nehrozi ziadne riziko+na ebayi su aj hodnotenia predavajucich-takze pri predavajucom s vysokym hodnotenim nenatrafite na takeho, ktory bude deklarovat, ze tovar ma skladom a potom budete musiet mesiac cakat na dorucenie, co je znak mnohych neserioznych slovenskych eshopov.

Oliver224

S tým kapsaicínom to môže byť aj otázne, lebo viaceré zdroje uvádzajú, že nezdravé, pálivé a dráždivé jedlá práveže prospievajú množeniu helikobaktera v žalúdku. Možno by stálo za to, poriadne preskúmať aj takúto prírodnú liečbu helikobaktera, a potom spraviť jej porovnanie s liekmi ako je napríklad na tejto stránke o mastiche: mastichovekapsuly.sk
Zatiaľ sa masticha zdá byť naozaj skvelá prírodná alternatíva klasickej liečby helikobaktera. Aj čo sa týka výskumov, aj skúseností ľudí.

Faith Healer

myslím že nie je pálivé ako pálivé...niekomu stačí si dať do úst jedno malého čili a horí mu huba a si myslí že to je to pravé a stačilo..to je nič a čo sa týka dávky kapsaicínu tak je to úplná slabota
aby to malo účinok tak treba zjesť jedno malé habanerko denne

takže žiadne jedno "čiličko čipľavé" a stačilo...ale poriadnu pálivinu habanerovú mu treba dodať, aby tá zavrtaná sviňa s flagelami dostala kopanec

už som to sem dával, prečítaj si ti aj ty ak vieš ENG.
www.annmicro.unimi.it

Marrkus

Ja ľúbim pálivé a hodne ale na helikobaktera mi to nepomohlo a nakoniec ani antibiotika nie. Až Masticha zabrala. Treba skúšať

Faith Healer

najprírodnejší a najlepší zabijak HP je obyčajný kapsaicín...
kto si zvykne na pálivé tak sa ho určite zbaví...len to treba vyskúšať a nebáť sa nejakej pálivosti...má to len pozitívne účinky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chioská masticha - prírodný zabijak helikobaktera - Fórum - ZDRAVIE.sk