Akne-kedy vam zmizlo?

alenka

Ahojte, juuu viete jaka som bola hlupa ked sm tolke roky trpela s tymi vyrazkami a nevedela co s nnimi? nakoniec som sla ku dermatologicke- koznej a predpisala mi Zinerit- taka vodicka co si potieras tvar 2 krat denne a po mesiaci sa mi uz tie vyrazky vobec netvoria. vazne skuste i vy ist ku koznej a mozno i vam to tak pomoze ako mne..... lebo normaklka som myslela ze akne je z vekom a potom pominie- ale z casti to ani tak nieje....

RNG

Akne su sposobene zvnutra, takze ich liecenie zvonku len skrati dobu hojenia, neodstrani pricinu.
Na liecenie niekedy zaberu enzymaticke kury(enzymy na lacno cistia telo, enzymy s jedlom ho pomozu lepsie stravit)
Niekedy pomoze cistenie traviaceho traktu(psyliun, probiotika ...)
Niekomu pomohol vitamin B (biotin5mg alebo masove davky pantotenickej kyseliny-500mg(?!?)
Niekedy pomoze vycistit pecen(400-900mg sylimarinu, 300az 600mg alfa lipoickej kyseliny.
Casto pomoze vyhnut sa vyprazanym jedlam, niektorym nestravitelnym bielkovinam(fazula a cokolada).
Casto pomozu rastlinne cistidla organizmu(razna ci jacmenna trava(rye-barley grass) spirulina, chlorella atd.
Jedno z nich by malo zabrat

666

no ja pouzivam to najucinejsie co poznam loreal pure zone cistiaci gel (velmi agresivny, par dni sa z neho zlupuje koza) a loreal pz ozdravujucu vodu a krem vichy normaderm denny. no nepomaha tak neviem..:(