Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozisiel sa so mnou chalan - presli 4 mesiace ale stale ho lubim

spirited_away

Po dvoch rokoch?? To je ozaj nejaké divné...
Nie ste vôbec v kontakte? Lebo ak ste sa rozišli takto úplne v kľude tak by bolo normálne, že ostanete aspoň kamaráti.
Trvám na svojom. Ktovie čo v tom bolo. 2 roky už považujem za vážny vzťah a ľudia, ktorí majú vážny vzťah sa nerozchádzajú na základe takejto veci. Nepoviem keby ste sa videli raz za mesiac tak to by bolo o niečom inom...
Ak v tom nebolo nič iné tak je ozaj možné, že sa k sebe vrátite ale falošné nádeje si nerob. Sklamanie bolí.

danka121

Tak mali sme krasny 2 rocny vztah anonobca hadky ale to ma kazdy par.. lenze potom sme boli jeden den soolu a vravel mi ako ma miluje :) a na druhy povedal ze je koniec.. tak sme sa normalne dohodli :) ale po tyzdni to zacalo zacal mi posat cez iny fb pisal mi blbosti cez keho kamaratov fb.. posielal fotky ako cvici... pise ze si.uziva a nwm co a ze vraj ma inu pri tom je to klamstvo lebo nema a vravelu mi to dokonca aj jeeho rodicia :) nevhcem nanho akoze teraz cakat ale myslim ze patrime k seve :/

spirited_away

Lebo nadpis je rozišiel sa so mnou chalan...
Toto si ale mala napísať hneď na úvod, nie som jasnovidec... Samozrejme, že toto je úplne iný prípad. Prečo si ale na ten rozchod pristúpila? Tebe sa to zdalo tiež málo? Ja si myslím, že ste sa videli tak akurát kebyže ste spolu každý deň tak si za chvíľu poleziete na nervy a bolo by to o mnoho horšie :)
Ja neviem... aj tak je to divné. Ak sa majú dvaja ľudia naozaj radi tak je jedno ako často sú spolu. Toto nie je dôvod na rozchod. A ak sa tak už stalo... len či v tom z jeho strany nebolo aj niečo iné. Tak som to myslela.

Mesačný princ

tak vieš, vzťah na diaľku nie je jednoduchý a nie každý to zvládne. Veď skús byť určitú dobu sama. Daj tomu čas a uvidíš, či sa ti ozve alebo nie. všetko je možné a aj ten výrok môže platiť.

danka121

Mesacny princ dakujem :) neodkopol ma rozisli sme sa uplne v klude.. ale stale ho lubim nas dvovod rozchodu bol to ze kazdy studuje v inom meste dost vzdialenych od seba takze sme sa vidavali iba tak 1 do tyzdna a potom cely vikend :/

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozisiel sa so mnou chalan - presli 4 mesiace ale stale ho lubim - Fórum - ZDRAVIE.sk