Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zažili ste nieco podobné?

Príspevok v téme: Zažili ste nieco podobné?
peter24

Zdravím,
neviem ci sa niekedy niekomu stalo nieco podobné ako mne...Skrátka,zene ktoru milujem sa nedokazem divat do oci pri rozhovore,lebo akonahle sa na nu pozriem neviem co chcem povedat vsetko zabudnem a stalo sa mi uz ze som sa aj hapkal.Samozrejme,ona o mojich citoch nevie a povazuje ma za dobreho priatela. Radsej sa jej ak sa da vyhybam lebo sa nechcem strapnit este viac. Stalo sa vam niekedy nieco podobne? Riesili ste to nejako alebo to len ja som taky nemozny a neviem sa kontrolovat? Vdaka za odpovede.

lily2233

Takéto pocitity dobre poznáme. Ja som celkovo taká hanblivejšia, ale viem to dobre prekonávať a maskovat, a som aj komunikatívna, okrem prípadu keď sa mi niekto páči. To sa tiež potom nedokážem na neho ani pozrieť, prehovoriť, keď ma osloví on neviem reagovať, kokcem, červenám sa, alebo reagujem divne, neprimerane. A hlavne sa tvarim ze neexistujem a ignorujem ho aby som si zachovala zbytok dôstojnosti.
Je to strašne a neviem ako takto z niekym začnem vzťah, možno skôr s niekym kto sa mi až tak nepáči :-(

ivo5

Neboj sa, to dievča nehryzie :) Musíš jej dať vedieť, že sa o ňu zaujímaš, lebo takto si pomyslí, že ju neznášaš a nerád sa na ňu pozeráš, aj keď to nie je pravda...

muškatier

A preco si taky? Preco s nou nevies normalne rozpravat ked sa ti paci? Ked ta pritahuje? Ved by si mal byt uvolneny pri nej. A preco sa vyhybas ocnemu kontaktu? Ved ju pohladom "zhypnotyzuj" a ona sa do teba tiez buchne. Normalne sa jej zadivaj drzo do oci a neuhni pohladom. A ved s nou dialog len takto nadviazes s nou kontakt a nieco viac. Ako sa chces s nou zblizit ked sa nechces do oci divat a vyhybas sa jej? Ako? Chlapce vyuzi sancu lebo ti ju niekto iny preberie a ty budes banovat. Vahaz vahaz a nakoniec ti ho*no zostane. Mne sa tak stalo ze som sa jednej co ma pritahovala nadaleko vyhybal lebo som sa hanbil ani do oci som sa jej nemohol pozerat a viest s nou rozhovor a nakoniec mi zdrhla do ineho mesta za pracou a ani kontakt nanu som neziskal. Dnes si uz ziadnu o ktoru mam zaujem takto nenecham ujst. Drzo sa jej zadivam do oci a pohladom ju balim plus dialog. Takto baba nema sancu zdupkat a cuvnut. A este aj priliz sa k nej co najblizsie ale nie uplne telo na telo len aby mala moznost citit tvoju vonu tela. Proste aby ste sa tak zblizili ze budete mat pocit ze tam kde ste ste len vy dvaja a okolie prestalo pre vas existovat.
Inac kolko mas rokov? Tiez ma to zaujima.

spirited_away

Neboooj, to prejde až sa dáte dohromady ;) ...Potom sa jej vydržíš pozerať do očí aj celé hodiny :) Nie si nemožný, si úplne normálny, teraz je dôležité prísť na to ako to vidí a cíti ona. Nevyhýbaj sa jej inak to nezistíš :)

Mesačný princ

Si sa zamiloval až po uši :) Aké krásne :)

Jasné, že sa mi to stalo :) Ale nič viac ti k tomu nepoviem :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zažili ste nieco podobné? - Fórum - ZDRAVIE.sk