Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zomieram od kaslania

Príspevok v téme: Zomieram od kaslania
Katykai

Ahoj
Pred dvoma tyzdnami som chytila anginu a dostala som penicilin. Kedze vsak som este po tyzdni uzivania mala zapalene mandle tak som dostala este Summamed ktory som dnes dobrala. Lenze pred tyzdnom sa k hrdlu pridal aj kasel na ktory som dostala Erdomed. No vobec sa mi nezlepsil. Teraz ma hrdlo neboli ale trapi ma priserny drazdivy kasel. Je vecsinou vlhky a vykasliavam zlte hlieny a pri zachvatoch kasla ma uplne dusi. Nepomaha erdomed trikrat denne ani cibulovy sirup ani med ani caje ani cmulacky. Zajtra skocim k lekarovi ale vedeli by ste mi poradit nieco aby som prezila noc? Strasne ma uz bolia priedusky nevladzem. Pomoc :-(

Biela Kobra

Ak vyklašliavaš, tak prvosienka jarná.

Ale nezaškodilo by skočiť k lekárovi, nech ti vezme krv ešte raz na testy pokojne môžeš mať pľúcne chlamýdie alebo aj čierny kašeľ, tam treba potom zmeniť liečbu. Držím palce.

odpovedam

pocula som "babsky" recept, ze horka cokolada. ale neviem, ci mas moznost si ju zohnat a navyse nikdy som to neskusala na sebe. ale mne niekedy pomaha psychika - poviem samej sebe, aby som sa upokojila a vacsinou mi to na drazdenie pomoze. ale zial, neviem lepsie poradit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zomieram od kaslania - Fórum - ZDRAVIE.sk