Aká detoxikačná (očistná kúra) na črevá je najlepšia?

Lukas Lukas

Mal som len samotnu vlakninu, ale začal som popri nej uživat aj samotne 98% psyllium, chia semiačka, aj ine, tak ani neviem čo pomohlo, ale čo sa mi nepačilo bolo že hmotnost samotnej vlakniny nie je 460g ako uvadzaju, ale 380g, ani brutto hmotnost celeho obalu nie je 460g ale cca 437g. O 60 dnovej garancii vratenia penazi radšej nehovorim, treba to poslat za cca 17 eur do švajčiarska, aj tak mi povedali že mi nevratia celu sumu, pre mna su to klamari, nabuduce si objednam naturalhelp. Ale ked maš taketo problemy, tak to vyskušaj, skust toho robit viac ako bolo pisane predomnou, ale toto by ti pomoct mohlo

odpovedam

detox sa nerobi stravou ani doplnkami stravy. len vyrobcovia doplnkov nazov zneuzili pre svoj marketing. ak nie si narkoman alebo notoricky alkoholik, detox nepotrebujes - robi ho denne tvoje telo samo. je to autonomny proces, na ktory ty nemas ziaden dosah. ak mas problemy, tak vyluc alergeny a potraviny, na ktore mas intoleranciu a jedz mikrovlakniny, uprav si stravu a zivotny styl. na zdravie criev okrem ineho priaznivo posobi pravidelny pohyb.