Obvod stehna

tothehell

ZlaPanda, študujem fyzioterapiu...odmerali ma v škole aj v lekárni a mám 4%tuku, napísalo to tam že je to 2 kilá čistej tukovej hmoty a ostatné tvorí čistú hmotu tela (lean body mass), a to 46 kg...ako vám to mám ešte napísať? ja si nevymýšľam, a tri lekárky a jedna fyzioterapeutka sa ma nezávisle od seba spontánne opýtali či som inštruktorka aerobicu alebo či robím nejakú ľahšiu kulturistiku alebo čo cvičím...proste keď nechcete veriť tak neverte, váš problém..ja sama by som bola radšej keby to tak nebolo...

odpovedam

Tothehell, nemam ti co zavidiet. Som trenerka, venujem sa silovemu trojboju a vzpieraniu, roky studujem medicinsku vyzivu. To, ze ta dakto upozorni na chybu neznamena, ze zavidi. Styri percenta tuku su nezmysel u zeny. Over si to predtym nez budes niekomu pisat invektiva.

tothehell

Odpovedam, je to pravda, mám 4% tuku, merali sme sa v škole kaliperom, hrúbku kožných rias, to sme spočítali a dosadili do tabuľky dľa veku a pohlavia a mne to vyšlo 4%, aj profesorky hovorili že to ešte nevideli (podotýkam chodím na zdravotnícku školu), ale ja naozaj mám len svaly obalené kožou, som dosť svalnatá, čo ma štve lebo to nie je pekné...aj na tých prístrojoch čo bývajú v lekárni mi to nameralo len 4% tuku, zato že ty si sa s tým ešte nestretla (alebo že závidíš ) ešte nemusíš písať že to nie je možné...proste mám 4% tuku a NIE SOM mŕtva...

tothehell

Kika, ako je to možné? Ja mám 161 cm, vážim o dosť viac ako Ty, 48 kg a obvod stehna v jeho najhrubšej časti mám len o 1 cm viac ako Ty (teda 47 cm)...ja som ale dosť svalnatá, môže to byť tým? Podľa meraní mám v tele celkovo len 4% tuku.