Je tam ešte šanca

Príspevok v téme: Je tam ešte šanca
Mladusik96

Zdravím. Poznám sa s jednou babou, ktorá je odomňa staršia. Začali sme sa spolu baviť cez našu spoločnú kamarátku. Často nebola moc pozitívna že to má ťažké lebo nemá robotu a podobne. Pomáhal som jej síce len slovne ale aspoň z nej vyžarovala ta pozitívna energia. Sama sa mi poďakovala že som jej pomohol.
Nepoznáme sa ešte dlho ale zdá sa mi že sa máme veľmi radi. Sem tam keď sme spolu v čajovni tak si aj na mňa lahá drží ma za ruku a podobne. Píše mi že sa teší hlavne na mňa a dakedy už aj vidím tie náznaky od nej že má určitú sympatiu pre mňa. Dokonca som sa dozvedel od tej našej spoločnej kamarátky, že sa na mňa pýtala a dokonca sa spýtala či má povolenie od kamošky žeby si niečo somnou mala alebo nejak tak podobne som to pochopil. Nakoniec sa mi to aj overilo všetko. O čo ale ide. Bol som s ňou včera vonku pili sme drinky no a ja som to pil oveľa rýchlejšie a mal som toho veľa. Bol som mierne opitý viacmenej vo vyššej nálade. Neviem niečo do toho vošlo a nie žeby sme sa nejak hádali ale riešili sme ozaj blbosti lebo sme nevedeli či to berieme vážne alebo nie. Nakoniec sme ani do podniku čo sme mali ešte ísť nešli lebo bol zatvorený ale chceli sme ísť inde lenže sa rozhodla že to nejak už dnes nepôjde a šla na zástavku. bežal som za ňou a vysveloval jej že mi to je ľúto a že ju mám veľmi rád nech si to nevšíma. Avšak stala sa taká vec že išiel okolo jej bývalí, ktorý jej v minulosti veľmi ublížil a ju to dorazilo. Chcel som jej byť na blízku pomôcť jej a utešiť ju ale ako som ju šiel objať tak ma odstrčila a mňa to ranilo. Šiel som domov zo sklonenov hlavou. Zaspal som v momente ale dostal som od nej smsky aj správu na fb. Že jej to je ľúto lebo to ju dorazilo že tie blbosti nerieši a že inak to bol fajn večer. Ospravedlnil som sa jej hneď ako som sa zobudil a nakoniec sme si to vyriešili. Mám ju ozaj rád a veľmi si rozumieme to by mohla potvrdiť. Povedala že ma má stále rada len ono predsa len si s toho niečo zoberie čo sa stalo. Povedal som jej že keď sa dnes stretneme tak sa budeme tešiť jeden na druhého ako predtým tak odpovedala že snaď to tak bude. Nejsom zlý človek to vie aj ona. Je tam možnosť, že je ozaj všetko stále v pohode a nezmenilo sa takmer nič?

Mladusik96

Joj a ja som kde povedal ze s nou chcem niečo mať mám ju rád a rozumieme si nech sa tuli mne to môže byť ukradnuté a nech ho aj ľúbi aj ja stále mám city ku bývalim. Sebauctu mám téma nebola ze ci chce niečo viac ale že či je šanca ze vsetko bude ako predtým lebo ju mám rád

trubiroh

To nemas ani kusa sebaucty?? ved to mas zrejme ze lubi este byvaleho ....a tuli sa ku kazdemu chlapovi poznam take zenske...

Mladusik96

Nakoniec sme sa stretli a povedali si všetko čo som ja v ten večer urobil chybu a čo ona. Vyriešilo sa to a sme naďalej tak ako aj predtým zatiaľ kamarati a uvidíme časom. Začala sa aj hneď tulit aj vsetko. Ďakujem za vaše spätné väzby ale ešte sa uvidí možno napíšem sem znova :D

Mladusik96

Zatiaľ len kamaratstvo ale ako som už spomínal je pritulna často leží na mne keď sme v čajovni. Rozumieme si pomáhame si. Neviem či chce teraz niečo viac ale to som tiež spomínal ze tej našej spoločnej kamarátke sa pytala na mňa a ze ci ma povolené lebo si myslela ze ja a ta kamarátka sme v nejakom vzťahu alebo podobne ale medzi mnou a kamarátkou nič neni nebude ani nebolo. Ja mám 19 ona 22 ale rozdiel nehrá rolu.... Je nám fajn sama povedala ze sa cíti pri mne kludna a ze je ako vymenena a to aj ja cítim pri nej. Tešila sa aj na mňa to mi písala a podobne.

otáznik5

a čo medzi vami dvoma vlastne je?
kamarátstvo alebo niečo viac?
čo od toho ty vôbec očakávaš?
koľko máte rokov?

Mladusik96

Neznámyy125
m8
Odpoviem vám rovnako keďže sa pýtate na podobné. Vek som nechcel dať kvôli nejakým blbým myšlienkam pritom sme rozumnejší ako väčšina mladých v našom veku ale to je jedno. Viem že som to prehnal s alkoholom ale ,,chlastanie by som to nenazval. Je to zatiaľ ok dnes sa vidíme tak uvidím. Dobrý nápad s tým výhladom alebo reštikou uvidím čo sa bude dať urobiť v takýchto počasiach. No a nenáhlim sa len chcem aby to zostalo tak ako to bolo predtym.Ďakujem za spätnú väzbu a dúfam že ich bude viac

Neznámyy125

Ahoj :) Budem k tebe úprimná, keď som to začala čítať mala som pocit, že to píšu nejaký tínedžeri a keď som videla tie gramatické chyby tak duplom, no o to nejde. Prosím ťa koľko máte rokov? Podľa mňa ju trápi ta minulosť a ak povedala to snáď, tak to bolo preto , lebo sa možno bála svojho bývalého a trocha ho asi videla v tebe, na niečo si spomenula. Určite to vyprší no teraz sa ku nej správaj maximálne slušne. Kúp jej napríklad nejakú ružu alebo čo a snaž sa už neopiť. Urob vám nejaký romantický večer to čo ženy chcú, keďže na slovensku more nemáme tak nejaký krásny západ slnka na tajomnom mieste s piknikom, len vy dvaja a ak chceš reštauráciu tak objednaj stôl. ženy chcú aby si sa okolo nich krútill.. :) Som dievča poznám to ;) Dúfam že som ti ako tak pomohla.

m8

nechci veštko vyriešiť henď, rešpektuj keď povie nie, alebo nehcce momentalne o niečom diskutovať, je jasné že ta ma rada, ale neposer to netrpezlivosťou a impulzivnosťou.vnimaj ju, nikam ti neujde ak je to uprimne. nechlastaj veľa a vobec prečo chlastate? často chlastate? neožer sa tak nabuduce, alkohol vždy berie, nedáva, to si pamataj, pokial ti na nej zaleži