Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ona ma 39, ja 25 a milujem ju. Co moze z toho byt?

Príspevok v téme: Ona ma 39, ja 25 a milujem ju. Co moze z toho byt?
zabuchnuty

Zdravim, ako je v nadpise je medzi nami vekovy rozdiel 14 rokov a ona je ta starsia. Stretavame sa skoro denne. Zo zaciatku sme boli len kamarati z povinnosti lebo sme sa stretavali casto takze sme museli spolu nejako vychadzat. No casom mi zacala byt coraz viac sympaticka az som zistil ze ja ju vlastne milujem. Ako som to zistil? Ze ked sme neboli spolu tak mi normalne ze chybala. Rozmyslal som kde je, s kym je a co asi tak robi. Ked sme sa opat stretli tak sa mi az oci rozsvietili ked som ju videl prichadzat, ked som ju stretol. Lubim ju aj ked viem ze je starsia. Paci sa mi jej povaha, jej chodza, jej tvar, jej telo, je slovny prejav, paci sa mi a tuzim ju objat. Ked sa nahodou dotkneme jeden druhého rukami tak citim ako sa mi az jezia chlpy na rukach a citim taku akoby elektrinu. Lubim ju. Ked pocujem jej hlas z dialky az sa mi rozbusi srdce a cely sa chvejem a tuzim ju vidiet. Ona neviem co citi ku mne ale o mojich citoch nevie. Je rozvedena a ma jedno dieta take mensie. Nevadi mi je starsia, nevadi mi ze je rozvedena a ze ma dieta. Tiez chcem casom dieta a oblubil som si aj jej dieta. Lubim ju strasne a nevie co by som robil keby som o nu prisiel. Trha mi srdce ked vidim ako sa bavi s nejakym chlapom a on s nou flirtuje. Bojim sa aby mi ju neprebral nejaky starsi odomna. Nieje mojou prvou, mal som pred nou uz viac vztahov a vzdy to boli mladsie baby ci vrstovnicky ale teraz toto ako mi poblaznila hlavu o tolko starsia si neviem vysvetlit. Co mam robit? Myslim nanu vecer aj rano.
Aky mate nazor nato ak by vam muz mladsi vyjadril co citi?
Co by ste mu povedali dievcata?
Co by ste si pomysleli?
Je tam sanca mat normalny vztah s nou?
Mam sancu u nej? Myslim ze aj ona sa so mnou citi skvele lebo sa stale smejeme a radime si spolu. Je nam spolu fajn. Ona asi miluje moju pojasenost a ja si zase rad z nej utahujem a dobiedzam. Prosim radu do zivota lebo nechcem drazdit okolie aby si nemysleli ze mi preplo. Asi by ma nikto zo znamych nepochopil. Dakujem

usmevny_den

Si zamilovaný a roztúžený, nerieš takú ďalekú budúcnosť ako sú deti a pod., skôr sa zameraj na prítomnosť - sám si napísal, že: "Ved kde sa pise ze budem musiet s nou zostat az do smrti? Ved clovek nikdy nevie ci stym koho teraz miluje bude milovat aj o desat rokov." Najskôr si zisti či sú tvoje city opätované alebo ako ťa ona vníma - možno jej len lichotí tvoj obdiv a záujem a tam to z jej strany končí. Ak ste ozaj kolegovia, je to ešte komplikovanejšie. V prvom rade jej skús dať najavo svoje pocity a uvidíš podľa jej reakcií. Ak nič, tak nemáš čo riešiť a ak áno, potom by ste SPOLU riešili otázku fungovania v normálnom vzťahu či iba ako milenci a pod. Otázku detí daj úplne bokom (snáď aj ona má k tomu čo povedať), vopred je to úplne zbytočné riešiť "keď prídeš k rieke potom hľadaj most". Takže daj vedieť ako to dopadlo. :)
A podľa môjho názoru i osobnej skúsenosti môže byť z toho jedine pekný niekoľkomesačný milenecko-láskový vzťah, potom sa to skončí (hehe, nechal ma on, lebo chcel mať "normálny" vzťah, nie utajovaný, a teda s mladšou babou, ktorú môže predstaviť rodičom, priateľom, založiť si rodinu atď.) :D

zabuchnuty

Dakujem za reakcie.
Co sa tyka vyzretosti tak mozem povedat ze ak ide o zodpovednost som myslim dost vyzrety. Povinnosti si plnim ak ich uznam za vhodne. Ak chcem byt zodpovedn a dosledny tak som. Je pravda ze som obcas tvrdohlavy ale vsak kazdy mame nejake tie muchy v sebe.
Viem co chcem a to ze chcem ju. Ale mam obavy ako by to ona prijala keby som jej vylicil co k nej citim. Ako by zareagovala.
A dieta? Tak chcem deti, jedno urcite a ci s nou? Neviem, mne ide najprv o nu. Ved kde sa pise ze budem musiet s nou zostat az do smrti? Ved clovek nikdy nevie ci stym koho teraz miluje bude milovat aj o desat rokov. Ak by chcela ona dieta tak nebranil by som sa tomu. Aj ked ja sa neponahlam, ved som mlady este. Ale ako pisem nebranim sa tomu ak by dieta prislo.
A preco prave staria? No lebo ako mam moznost porovnavat mlade dievcata a starsie tak vidim ze tie mlade su take pojasene upistane a vrestajuce zaby co vedia dnes tak jedine slovne hresit, fajcit a spijat sa. Nevedia co chcu a su dost naivne. Neviem ale mlade pod 25 mi akosi zacinaju liezt na nervy. Staci ze sa nane usmejem a uz sa lepia nacloveka a chcu kontakt na fb. Su akesi vtierave.
Chcel som vediet ako by ste vy reagovali a ako by ste sa divali na taky vztah vo vysom okoli keby sa vyskytol, pripadne ci mate nejaku podobnu skusenost.
Ona ma proste niecim pritahuje a ja si neviem pomoct. Tak co mam robit?

Zlamic

Nejde o to, kolko mas rokov. To, ze sa pytas a nevies, co mas robit, je znak tvojej nevyzretosti.
Su aj mladsi muzi, ktori su dusevne vyzreti a potom to moze fungovat.
Vyzrety muz je u mna ten, ktory vie, co chce a ked to najde, pevne to chyti, nepusti za nic na svete.

Osobne si myslim, ze u teba je to len ocarenie. Laska je o niecom inom. Laska nie je ruzova, krasna, lepkava bublina. Skryva sa v gestach, cinoch a postojoch. Prichadza casom, prezitym, poznanym a preskakanym.

simka214

myslim, ze moze z toho nieco byt.. netreba to zase hned zahodit. Otazka je ci si aj ona vobec s tebou predstavuje buducnost, alebo ta berie len ako nejaku chvilkovu zabavu

adr1a

Mne sa toto tiez stava. Zas je rozdiel a rozdiel. Ked postavis vedla seba dvoch tridsiatnikov ci dve styridsiatky tak to nie je o tom istom. Dnesne zeny su niekde uplne inde nez boli pred par rokmi. Vela spravi genetika, celkovo vyzor vyzarovanie fluidum charizma, sposob obliekania upravy cesania licenia, co z koho vyzaruje, kto sa ako sprava chova a ine. Ja som bezne v kontakte s ludmi aj o polovicu mladsimi a zapadam v pohode, nielen vyzorovo. A to kolki ani netusia kolko naozaj mam. Ale zas ako pise kafe. Je to o tom, aky si, co jej mozes ponuknut, ci sa moze o teba opriet spolahnut ai

kafe

čo z toho môže byť? Nuž nič. Musel by si mať charizmu MUŽA, nie pojašeného decka. Som v jej veku a moje vnímanie možného vzťahu s mladým chalanom - chýba mi tam zrelosť a životné skúsenosti. Mohla by sa o teba oprieť finančne? Podržal by si ju keby vážne ochorela? Podľa mňa nie. Snívaj si o nej, ale to je tak všetko.

Maros19

keby bola od teba o 10 rokov starsia tak nepoviem ale 15? To je vela. Co ta moze na nej tak velmi pritahovat nechapem..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ona ma 39, ja 25 a milujem ju. Co moze z toho byt? - Fórum - ZDRAVIE.sk