Co ak?

Príspevok v téme: Co ak?
Pomoztemipro

Ahojte,mam 15 rokov a asi ako kazde dievca v puberte ma trapi jedno..akne..Je to viac menej stredna forma a su to miestami zapalene (bola som u koznej a mam predpisany belakne krem ktory uz takmer dopouzivavam) vyrazky,miestami iba taka krupička no jednym slovom, strasne..dodrzujem maximalnu hygienu,cvicim,zdravo sa stravujem..a aj tak to nemyzne..no lenze mam jeden problem..lubim jedneho chalana,no bojim sa ze mu bude zalezat iba na tom ze mam akne..ano viem,reci ako "ked ta lubi nepozera nato" alebo "to nieje vobec podstatne vo vztahu" pocuvam casto..lenze viete aka je dnesna doba..kazdy nato pozera (cest vynimkam)..mama uz mi odmieta davat peniaze na drahe pripravky pretoze za prve aj tak uz som asi vsetko vyskusala a za druhe mam pocit ze uz namna nic nezabera..prosim mohli by ste mi nejako pomoct? Vazne by som bola rada keby ste aj nieco napisali a nie len precitali a isli prec..Dakujem velmi pekne..

asdf1234

povedz koznej nech ti predpise ten skinoren, v niektorych lekarnach ho predavaju aj bez predpisu a ked nepomoze tak potom si pytaj duac gel.

m8

neviem ako je to u mladych dievcat, mne sa akne spravilo az po 20tke teraz musim zaklopkat, 2 roky ani jedna vyrazka, beriem antikoncepciu vola sa Lunytta. Nepribrala som ani kilo, plet mam uzasnu. Dovtedy som sa trapila, nic nepomahalo..chvilku mi pomahalo sirove mydlo, ale potom zmenili recepturu a uz nie je to to, co byvalo, skratka nepomahalo. skusala som vsetko od vichy, drbala som peniaze do toho, len mi skoro koza zliezla z tvare kolko som natierala..nic. kozna na mne tiez vystriedala asi vsetky pripravky co exituju nic....az antikoncepcia mi pomohla. chod sama za gynekologickou a porad sa. nech ti spravia testy krvne, davaj sa aj kazdy rok vysetrit, neboj, bude to dobre. ja by som tak riesila uz na zaciatku. lenze aj tuto kopec prispevkoch strasiacich o ucinkoch antikoncepcie..neviem asi je to individualne. no mne to problem na sto percent vyriesilo. vies, ostali mi troska jazvicky a je to skoda. nemusela som ich mat..skoda by bolo nosit na mladej peknej tvaricke jazvy . porad sa aj s mamou. na mesiac tbletky stoja 10e.

m8

neviem ako je to u mladych dievcat, mne sa akne spravilo az po 20tke teraz musim zaklopkat, 2 roky ani jedna vyrazka, beriem antikoncepciu vola sa Lunytta. Nepribrala som ani kilo, plet mam uzasnu. Dovtedy som sa trapila, nic nepomahalo..chvilku mi pomahalo sirove mydlo, ale potom zmenili recepturu a uz nie je to to, co byvalo, skratka nepomahalo. skusala som vsetko od vichy, drbala som peniaze do toho, len mi skoro koza zliezla z tvare kolko som natierala..nic. kozna na mne tiez vystriedala asi vsetky pripravky co exituju nic....az antikoncepcia mi pomohla. chod sama za gynekologickou a porad sa. nech ti spravia testy krvne, davaj sa aj kazdy rok vysetrit, neboj, bude to dobre. ja by som tak riesila uz na zaciatku. lenze aj tuto kopec prispevkoch strasiacich o ucinkoch antikoncepcie..neviem asi je to individualne. no mne to problem na sto percent vyriesilo. vies, ostali mi troska jazvicky a je to skoda. nemusela som ich mat..skoda by bolo nosit na mladej peknej tvaricke jazvy . porad sa aj s mamou. na mesiac tbletky stoja 10e.

zuzi74

Skus si dat tu namahu a pozriet si tu zopar prispevkov na temu akne. Je tu dost rad na rozne prirodne produkty.
Ak si chces este viac znicit plet a capat na seba hormonalne maste, tak do toho. Kozna lekarka ti v tom urcite pomoze.

Hfc b

Urcite zase chod ku koznej, ja som tak chodila stale a vzdy nieco predpisala, az kym sme nenasli nieco co funguje. Mne velmi pomaha skinoren. Zacne zaberat az po 2tyzdnoch cca, ale syoji to zato